WITAMY SERDECZNIE! MIŁO NAM, ŻE TUTAJ JESTEŚ!

Pewna para, która postanowiła, że będzie wykonywać pracę swoich marzeń. Nie można było tego zrobić od tak, z dnia na dzień, dlatego oboje dali sobie więcej czasu na spełnienie swojego marzenia. Nie zawsze było łatwo, nie zawsze było kolorowo, ale mozolnie podążali przed siebie. Małymi kroczkami, ale do przodu. Metodą prób i błędów. Codziennie zgłębiając się w wybraną tematykę, a także ucząc się jak najwięcej. I nawet jeśli zdarzało im się usłyszeć – po co? Czy to ma jakikolwiek sens? Tyle osób już to robi, może czymś innym się zajmiecie? Odpowiadali stanowczo – nie. Oni już wybrali na czym im zależy i zdecydowali, że w tym kierunku będą podążać. Koniec, kropka. Jak powiedzieli, tak zrobili.

Na niektóre marzenia potrzebne jest więcej czasu, niż na inne. Wymagają one poświęceń, ciężkiej pracy, konsekwencji, wytrwałości, wielu „przegadanych” wieczorów, konsultowania pomysłów, szukania najlepszych możliwości, wsparcia bliskich… Wymagają też cierpliwości. A oni ją mają, mieli i będą mieć. Bo cel, który im przyświeca jest jest tego wart! I oni są tego pewni. Kto wie? Być może jeszcze o nich usłyszycie.

***

Pasjonujemy się filmowaniem, montowaniem i robieniem zdjęć. Podczas naszych wypraw – małych i dużych – staramy uchwycić się to, co widzimy, a także potem umiejętnie to pokazać. Od niedawna latamy dronem, dzięki któremu nasza perspektywa znacznie się rozszerzyła, więcej o naszych początkach można poczytać TUTAJ.

Najistotniejszym faktem jest to, że to co robimy – nas pasjonuje! Pochłania. Mobilizuje. Zachęca do zgłębiania wiedzy. Do poszukiwania informacji. I powoduje, że w naszych głowach pojawią się kolejne, nowe pomysły.

Ta strona jest przede wszystkim naszym portfolio.

Zachęcamy do pozostania z nami i obserwowania nas na portalach społecznościowych – dzięki temu, zawsze będziecie na bieżąco.

FACEBOOK – kliknij TUTAJ,

INSTAGRAM – kliknij TUTAJ,

YOUTUBE – kliknij TUTAJ.

Wyznaczając sobie konkretny cel w ramach spełnienia naszych marzeń, będziemy go konsekwentnie realizować.

Wszystkie zdjęcia, filmy, a także teksty umieszczone na stronie internetowej: www.magati.pl – są naszą własnością.