NASZE NOWE LOGO

Nasze ostatnie i najnowsze logo powstało w marcu 2018 roku. Tym razem zamiast robić je sami (jak poprzednie), postanowiliśmy rozpocząć współpracę ze specjalistką i… Była to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć. Działalność i talent Magdy podziwiliśmy od dawna. W końcu zapytaliśmy ją mailowo jak wygląda tworzenie logo. Ona odpowiedziała nam wyczerpująco – i uznaliśmy, że spróbujemy. Na początku musieliśmy opisać co robimy, co chcemy, a czego nie chcemy, jak wyobrażamy sobie logo, jakie napisy mają się tam znaleźć. Zadanie nie było proste, ponieważ chcieliśmy umieścić w tym logo – wszystko! To, że filmujemy z lustrzanek, latamy dronem, ale możemy także filmować pod wodą. Całość miała też dawać do zrozumienia, że lubimy także fotografować przy okazji robienia filmów…

Po kilkunastu dniach otrzymaliśmy od niej kilka wstępnych projektów, byliśmy bardzo podekscytowani.  Wybraliśmy ten, który był minimalny i bardzo prosty – co samych nas zdziwiło. Ten właśnie projekt zapoczątkował w naszych głowach nową koncepcję na logo – zupełnie inną od tej początkowej. Stwierdziliśmy, że obecność lustrzanki w logo sprawia, że fakt, iż filmujemy może być niezauważony, dlatego chcieliśmy, aby jednak to kamera pojawiła się w naszym logo na pierwszym planie. Dodatkowo zamiast małego serduszka nad kołem (jak w początkowej wersji) miał pojawić się mały dron. Magda przysłała nam kolejne projekty i  totalnie zakochaliśmy się w wersji z kamerą, którą jak sama nazwała – jest najbardziej hardcorowa! Na końcu wprowadzaliśmy już tylko niewielkie poprawki. Samo wybieranie czcionki było nie lada wyzwaniem!

Ale…

Udało się! Dzięki Magdzie (VoteForPralka) powstało nasze własne, idealne logo, które ma w sobie trzy elementy: szkic kamery, piktogram drona i symbol aparatu.

Kiedy potwierdzaliśmy ostateczną wersję naszego logo, trochę się stresowaliśmy, czy aby na pewno ma takie być (bo ma nam służyć przecież przez najbliższe lata!), czy będzie się podobać, czy jest w sam raz, ale jak tylko je oficjalnie zatwierdziliśmy to poczuliśmy wielką pewność co do niego.

To trzecie nasze logo i miejmy nadzieje, że ostatnie.

***

A poniżej pierwsza i druga wersja logo stworzona przez nas, kiedy zaczynaliśmy swoją przygodę z fotografowaniem i filmem.

Jak widać niezmiennie C O L L E C T  M O M E N T S w naszych sercach! Uznaliśmy też, że z racji tego, iż nazwa naszej firmy pochodzi od naszych imionach to lepiej dodać do niej PL, aby bezpośrednio kierować tym na naszą stronę, a nie szukać jej w wyszukiwarce specjalnie.

&