SESJA RODZINNA

KAROLINA I SZYMON

Z Karoliną i Szymonem spotkaliśmy się kolejny raz. Wcześniej robiliśmy wspólnie filmowe podziękowania dla Rodziców na ich wesele.

Obecne spotkanie odbyło się już z innego powodu. Ta cudowna para oczekuje na dziecko.

Mieliśmy nadzieję, że w styczniu spadnie śnieg i będziemy mogli zrobić zdjęcia w zimowej scenerii, jednak tak się nie stało.

Zdecydowaliśmy, że pamiątkowe fotografie wykonamy w domu!

JUSTYNA, MARCIN I MAJA

Justyna zdecydowała, że najbardziej odpowiadają jej godziny popołudniowe na zdjęcia. Wtedy też odbyło się nasze spotkanie. W pierwszym miejscu byliśmy sami z przyszłą mamą, natomiast mąż i córeczka Justyny dołączyli do nas później, gdzie indziej. Marcinowi zdecydowanie odpowiadał taki układ – krótko i zwięźle. Fotografowanie Mai było największym wyzwaniem, ale ile przy tym było śmiechu – przy okazji zapraszamy na krótki film.

Justyna kilkukrotnie się przebrała, dzięki czemu zdjęcia są różnorodne.

A po pewnym czasie od zrobienia zdjęć odpowiedziała nam także na kilka pytań.

Pogoda dopisała, humory także, chcemy więcej takich dni!

 

MAGDA I ADAM

Po Magdę przyjechaliśmy z samego rana. Wiedzieliśmy, że pogoda ma dopisać. I nie pomyliliśmy się! Był piękny wschód słońca, a zatem idealne światło do zdjęć. Zaczęliśmy pracować od razu. Mimo ostrych promieni słonecznych, nie było aż tak ciepło, ale Madzia była bardzo dzielna. Zaproponowała też kilka innych miejsc, do których możemy się udać, co też zrobiliśmy. W południe się rozstaliśmy, by wieczorem spotkać się ponownie – w powiększonym towarzystwie. I tym razem udało nam się zrobić zdjęcia o zachodzie słońca wraz z Adamem.

To był bardzo miły dzień, co widać w naszym krótkim filmie – zza kulis.