logo

CO WARTO ZROBIĆ PRZED PODPISANIEM UMOWY Z FILMOWCEM?

CO WARTO ZROBIĆ PRZED PODPISANIEM UMOWY Z FILMOWCEM?

Chcielibyśmy Wam troszkę  pomóc i poinformować Was co warto  zrobić przed podpisaniem umowy z filmowcem... Jest jedna BARDZO ważna rzecz. Domyślacie się co to może być? W internecie można znaleźć mnóstwo artykułów dotyczących informacji, co powinna zawierać taka umowa. Natomiast nie zawsze pisze się o tym, że najważniejsza jest... Możliwość zobaczenia fragmentów dłuższych realizacji, . To jest kluczowa kwestia! Tyle ile jest firm na rynku, tyle jest różnych percepcji kadrów, koloryzacji, sposobu montażu. Zanim podpiszecie umowę, po prostu zapytajcie wybranego usługodawcę czy pokaże Wam fragmenty z przykładowych dłuższych realizacji. Nie powinno być z tym żadnego problemu , a jeśli jest to może warto zastanowić się czy na pewno wybraliście odpowiedniego filmowca ślubnego do tak ważnego zadania? My chętnie pokazujemy takie realizacje podczas spotkania.

co warto wiedzieć przed podpisaniem umowy z filmowcem

W internecie na każdej stronie internetowej poświęconej filmowi ślubnemu (u nas też) możecie zobaczyć klipy ślubne. Sęk w tym, że dłuższy film jest równie istotny, a często się o tym zapomina, gdy ta umowa jest podpisywana.

Z KORZYŚCIĄ DLA WAS

Co zyskacie? Święty spokój! Pewność, że dobrze wybraliście! Na pewno nikt nie zapewni Was, że Wasz film będzie taki sam, bo nie ma dwóch takich samych ślubów, ale będziecie mogli oczami wyobraźni zobaczyć w nim siebie! Przekonacie się czy dłuższa realizacja jest równie piękna, dopracowana jakościowo i dźwiękowo jak klip! Dzięki zapoznaniu się z fragmentami dłuższej produkcji może się czymś zainspirujecie, może coś Wam się bardzo spodoba, a może uznacie, że konkretny fragment filmu nie jest w Waszym stylu! To są naprawdę ważne rzeczy i dzięki temu, że zadbacie o nie przed weselem to nie będziecie mieli później  nieprzyjemnych niespodzianek.

co warto wiedzieć przed podpisaniem umowy z filmowcem poznań

My bardzo lubimy podczas spotkania pokazywać nasze długie filmy, ponieważ przy okazji tłumaczymy naszym Parom, co pięknie wygląda, na co warto zwrócić szczególną uwagę, jak filmujemy ceremonię zaślubin, jak działamy na przygotowaniach, ile minut trwa kościół w dłuższym filmie, jak filmujemy pierwszy taniec oraz późniejszą zabawę weselną. To jest ten moment, kiedy notujemy wszystko co powiedzą nasze Pary, aby potem móc zrobić jak najbardziej spersonalizowany film ślubny. Chcecie przykład? Proszę bardzo! Parę tygodni temu mieliśmy spotkanie z Parą, która nie była pewna czy chce, abyśmy filmowali podziękowania dla Rodziców, które miałyby odbyć się w domowym zaciszu . Obawiali się, że będzie im się łamał głos, Rodzice będą płakać i, że może nie do końca będą się czuli swobodnie. W odpowiedzi na ich wątpliwości pokazaliśmy im fragmenty długiego filmu, gdzie Para Młoda dziękowała swoim Rodzicom (urywek był z dźwiękiem), a także fragment gdzie inna Para Młoda nie chciała, abyśmy nagrywali dźwięku. Dlatego pod wybraną ścieżkę melodyczną podłożyliśmy kilka ujęć z tych podziękowań i dzięki temu pamiątka była dokładnie taka, jaką chcieli. Na podstawie prezentowanych fragmentów Parze Młodej łatwiej  było wybrać optymalne dla nich rozwiązanie. Dodamy jeszcze, że my bardzo lubimy  prezentować Nasze dłuższe filmy ślubne.  Nasze Pary Młode wiedzą czego mogą się spodziewać, a my możemy się dowiedzieć więcej o Waszych oczekiwaniach.  Dzięki temu po oddaniu filmu ślubnego wszyscy są zadowoleni!

co warto wiedzieć przed podpisaniem umowy z filmowcem poznań wielkopolska

Czy już rozumiecie dlaczego warto zapoznać się z realizacjami wybranego filmowca przed podpisaniem umowy? Jeśli włożyliście mnóstwo serca w przygotowanie Waszego ślubu i chcecie mieć piękną pamiątkę w formie filmów to poświećcie trochę czasu na szukanie odpowiedniej osoby do tego zadania i nie bójcie się pytać. Mówcie też o tym co jest dla Was ważne! Komunikacja to podstawa!

Zapraszamy na nasz Instagram, gdzie dzielimy się z Wami backstagem naszej pracy! A o tym dlaczego nagrywamy InstaStories na weselach, a pokazujemy je dzień po weselu przeczytacie TUTAJ!