logo

FILM REKLAMOWY

FILM REKLAMOWY

WIDEOFILMOWANIE DLA FIRM

Prowadzisz biznes i nie wiesz, jak dotrzeć do nowych klientów?

Wciąż polegasz na bezowocnej reklamie w lokalnej prasie?

A może nie masz pomysłu na to, jak pokazać się z jak najlepszej strony?

Skorzystaj z usługi wideofilmowania dla firm i przekonaj się, dlaczego filmy reklamowe są tak skuteczne w biznesie!

Dron latający w powietrzu, magati.pl zza kulis.

DLACZEGO TWOJA FIRMA POTRZEBUJE REKLAMY WIDEO?

Żyjemy w kulturze obrazkowej i to właśnie obraz przyciąga naszą uwagę najbardziej. W zalewie komunikatów musisz się czymś wyróżnić, aby zatrzymać potencjalnego klienta choćby na sekundę. A kiedy już ściągniesz na siebie jego wzrok – musisz zrobić wszystko, by został przy Tobie na dłużej. Możesz opowiedzieć mu tę samą historię, co wszyscy – że masz doświadczenie,że u Ciebie najtaniej i najlepiej, że jesteś profesjonalistą – ale to nie wystarczy. Jak udowodnić, że to nie tylko słowa, ale że za Twoją historią kryje się coś więcej? Pokaż to! Oferujemy fachowe wideo usługi dla firm – przygotowujemy spoty reklamowe, relacje z wydarzeń, wywiady i teledyski. Opracowujemy filmy instruktażowe i prezentacje produktów. Wydobywamy z przedstawianych miejsc, przedmiotów i wydarzeń to, co najlepsze i przygotowujemy w pełni profesjonalne materiały wideo. To właśnie one mówią więcej niż słowa. To one pokazują to, co najlepsze. To one przyciągają klienta na dłużej.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Paleta usług z zakresu produkcji filmów reklamowych jest bardzo szeroka. Są to nie tylko krótkie spoty czy kilkuminutowe teledyski, ale też dłuższe formy – foto- i wideorelacje z konferencji i wydarzeń, zapisy wywiadów czy prezentacje produktów.

Oto szczegóły naszej oferty:

FILMOWANIE DRONEM

Widok z lotu ptaka na siedzibę Twojej firmy? A może wideoprezentacja inwestycji, nieruchomości czy terenu na sprzedaż? Niezależnie od tego, do czego potrzebujesz drona, my mamy go w swoim wyposażeniu i chętnie wykorzystujemy zarówno do filmowania, jak i fotografowania.

RELACJE Z WYDARZEŃ

Konferencje, targi branżowe, uroczystości firmowe, szkolenia pracowników, przyjęcia dla inwestorów i wszelkie inne eventy mogą zostać zarejestrowane i przedstawione w formie profesjonalnie przygotowanego wideo. Organizujesz wydarzenie? Nie zapomnij go upamiętnić!

FILMOWANIE INWESTYCJI

Posiadasz inwestycję, którą warto pokazać światu? Prezentujemy i wnętrza, i widok z powietrza. Filmujemy i fotografujemy. Opracowujemy materiały, które wydobywają atuty danych inwestycji i ściągają uwagę potencjalnych klientów.

FILMY/SPOTY REKLAMOWE

Dobra reklama to podstawa! Zamiast przepalać budżet na nieprzynoszące żadnych rezultatów ogłoszenia w prasie czy ulotki, które finalnie lądują w koszu na śmieci, warto zainteresować się wideoreklamami, które cieszą się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców, dużych firm i, rzecz jasna, potencjalnych klientów.

TELEDYSKI

Chcesz zareklamować swoje usługi w formie teledysku? A może właśnie w taki sposób ma być zaprezentowana relacja z ważnego wydarzenia w firmie? Cokolwiek by to nie było – mamy wprawę w tworzeniu teledysków i chętnie przygotujemy je również dla Ciebie.

WYWIADY

Przygotowujesz rozmowę ze specjalistą ze swojej branży? A może sam udzielasz wywiadu na temat prowadzonej działalności? Zapis wideo to idealna szansa na zaprezentowanie tego typu wydarzenia i udostępnienie go szerszej publiczności.

FILMY INSTRUKTAŻOWE

Chcesz pokazać, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie? Pragniesz docierać do jeszcze większej liczby klientów albo po prostu zrobić coś dobrego dla tych, którzy już korzystają z Twoich produktów? Filmy instruktażowe to doskonały pomysł na pokazanie się szerszemu gronu odbiorców i dotarcie tam, gdzie dotąd nie można było dotrzeć – poza miasto, poza województwo, a nawet poza kraj!

BACKSTAGE

Klienci uwielbiają oglądać kulisy pracy! Chcesz pokazać, jak funkcjonują Twoje fabryki, jak działają pracownicy albo jak powstają produkty, które następnie sprzedajesz? Materiały zza kulis budzą emocje, przyciągają uwagę, skracają dystans i przynoszą korzyści wizerunkowe – wykorzystaj to i pozwól swoim klientom zajrzeć tam, gdzie normalnie nie mieliby szansy się pojawić!

FILMOWANIE PRODUKTÓW

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, klienci – zwłaszcza korzystający ze sprzedaży internetowej – chcą zobaczyć i poczuć jak najwięcej. Zwykłe zdjęcie to już za mało – nie oddaje wszystkich detali i nie zawsze budzi zaufanie. Materiał wideo to idealna forma zaprezentowania produktu z dbałością o najmniejsze szczegóły i prawdziwy ukłon w kierunku tych, którzy wolą zobaczyć więcej, zanim zdecydują się na zakup.

Poza tym jesteśmy otwarci na wszelkie niestandardowe pomysły i zlecenia.

Potencjał wideofilmowania jest ogromny – za jego pośrednictwem możesz reklamować swoje usługi,

pokazywać nieznane oblicze firmy, a nawet…

Prowadzić biznesowy kanał na YouTubie! W tym temacie ograniczać Cię może tylko wyobraźnia!

Wyróżnia nas:

JAKOŚĆ

TERMINOWOŚĆ

KOMUNIKACJA

KOMPLEKSOWOŚĆ

PLANOWOŚĆ

PRZYSTĘPNOŚĆ

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Jak pracujemy?

W swojej pracy korzystamy z drona, gimbali, sliderów, monopodów, statywów oraz profesjonalnego oprogramowania Adobe Premiere. Zapewniamy legalnie zakupiony podkład muzyczny oraz fachowy montaż obrazu i dźwięku. Tworząc dany projekt opieramy się zarówno na swoim doświadczeniu oraz zdobywanej przez lata wiedzy, jak i na uwagach i pomysłach klienta – taki model współpracy przynosi znakomite efekty. Jeżeli jednak wolisz całkowicie zdać się na nas albo masz konkretnie sprecyzowaną wizję – nie ma sprawy. Stworzymy taki film, który będzie realizacją Twoich planów i ambicji! Jesteśmy z Poznania, ale działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu!

Wspaniały port Soller o poranku.