logo

MŁODZIKOWO – WESELE

MŁODZIKOWO - WESELE

Na stronie Młodzikowo, o którym będziemy dzisiaj pisać, można przeczytać... "Drodzy Goście - kłaniamy się serdecznie wszystkim pasjonatom jeździectwa, sympatykom bliskości natury oraz wielbicielom wyśmienitej kuchni. Nie szczędzimy wysiłku, aby wyjątkowy klimat stadniny, sielski dworkowy spokój oraz wiejskie krajobrazy ukoiły Państwa ciało i ducha." - stadnina jest, dworek jest i krajobrazy są!

W Młodzikowie bez pamięci zakochała się nasza Para Młoda. Powiedzieli nam, że byli tam na obiedzie i uznali, że właśnie Młodzikowo będzie idealnym miejscem na ich wesele. Jak nam miło, że również nas zaprosili na ten wielki i ważny dzień. Z Kasią i Krzysztofem po raz pierwszy spotkaliśmy się w poznańskiej kawiarni, a potem jeszcze na Targach Ślubnych w Poznaniu. Ich poczucie humoru bardzo nam odpowiadało. W dniu wesela pojechaliśmy do Środy Wielkopolskiej i jeszcze zanim dotarliśmy do mieszkania Rodziców Kasi to już byliśmy po lataniu dronem w celu zdobycia pięknych ujęć z powietrza w okolicach Kościoła.

Wesele w MłodzikowieWiecie... Nie jesteśmy zwolennikami korzystania z drona, kiedy na przykład Para Młoda wychodzi z kościoła i są hucznie witani na zewnątrz. Drona słychać i goście się nim interesują, dlatego podczas tak fajnych momentów wolimy być skupieni an tym, aby mieć piękne kadry, ale z dołu. Kasia i Krzysiek przygotowywali się wspólnie w mieszkaniu najbliższych. Miło było patrzeć, jak bliscy wzruszają się i przeżywają to co się dzieje razem z Młodymi. A to oczywiste, że emocje w dniu ślubu są nie do powtórzenia! Świadkowie też stanęli na wysokości zadania i rozbawiali swoich przyjaciół. A my po uroczystym błogosławieństwie wyruszyliśmy do Kościoła. W Kościele zawsze staramy się być minimum pół godziny przed mszą. Chcemy się przygotować, podłączyć rejestratory, wszystko posprawdzać i być pewnym, że jesteśmy gotowi. I możemy spokojnie czekać na Parę Młodą. Tak naprawdę to jak będzie wyglądała ceremonia zaślubin zależy od księdza, który prowadzi mszę, a ksiądz prowadzący mszę w Środzie Wielkopolskiej był bardzo sympatyczny i powiedział piękne, personalne kazanie. Myślimy, że Kasia i Krzysztof również mieli podobne odczucia!

WESELE CZAS ZACZĄĆ - MŁODZIKOWO WITA

Zanim Para Młoda dotrze na miejsce, to my już jesteśmy po filmowaniu wystroju sali. Wiemy, że wielokrotnie Młodzi albo zapłacili sporo pieniędzy za wystrój sali weselnej, albo sami wszystko przygotowali, więc naszym zdaniem takie ujęcia będą potem dla nich istotne. Generalnie filmując staramy się myśleć, co będzie ważne dla Pary Młodej. Życzenia miały miejsce na zewnątrz, bo tego dnia pogoda była naprawdę piękna, a potem już wszystko działo się jak na tradycyjnym weselu w Polsce. Było dużo przepysznego jedzenia, dużo rozmów, dużo tańców, dużo śpiewów i jeszcze więcej szczęścia!

Dlaczego polecamy Młodzikowo? Bo każdy w Młodzikowie znajdzie coś dla siebie! Można zostać w środku, można się przejść bliżej lub dalej. Można posiedzieć przy stole, a jednocześnie popatrzeć jak inni bawią się na parkiecie. Można się zachwycić znakomitym jedzeniem i można skosztować różnych innych trunków, możliwości jest dużo! Warto też dodać, że obsługa jest cudowna i dbają o każdy szczegół!

Jeśli macie ochotę poczytać o weselu w stodole to zapraszamy TUTAJ.

wesele w Młodzikowie sto lat w młodzikowo wesele młodzikowo