logo

SALE WESELNE W WIELKOPOLSCE

SALE WESELNE W WIELKOPOLSCE

Mamy wspaniałą pracę! Poznajemy mnóstwo fantastycznych ludzi, podróżujemy i mamy okazję zobaczyć wiele nowych miejsc. Wiemy, że Pary Młode poszukają swoich wymarzonych sal jeszcze zanim zatrudnią filmowców do pracy, ale jeśli znajdzie się choć jedna osoba, której przyda się nasza rozpiska to będziemy bardzo szczęśliwi.

My na kilka dni przed zleceniem sprawdzamy wszystko, mianowicie: gdzie mieszkają Młodzi, jak daleko od ich domu jest Kościół (wygląd na zewnątrz, w środku + możliwość latania dronem), a także jak dojechać później na salę weselną i jak ona wygląda! Nierzadko wiele cennych dla nas informacji znajdujemy na YouTube, dlatego postanowiliśmy sami też zrobić swoją własną bazę danych. Zaczynamy i uprzejmie informujemy, że kolejność jest przypadkowa!

RANCZO W DOLINIE W DĄBRÓWCE KOŚCIELNEJ

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce 

Ranczo to urokliwy zakątek utrzymany w klimacie starej zagrody wiejskiej. Położone jest w sercu Puszczy Zielonki. Do dyspozycji Gości oddane są trzy sale. Do dyspozycji Gości jest około 50 miejsc noclegowych. Przepyszne jedzenie. Ranczo w Dolinie znajduje się ok. 30 kilometrów od Poznania. Sala taneczna i sala do siedzenia - oddzielnie.

BAGATELKA CENTRUM REKREACYJNO-HOTELOWE W MIŁOSŁAWIU

najlepsze sale weselne w Wielkopolsce 

Bagatelka znajduje się ok. 60 kilometrów od Poznaniu. Często Pary Młode decydują się również wziąć ślub w Kościele pw. Św. Jakuba Większego Apostoła w Miłosławiu, aby być blisko sali weselnej. Kościół ten jest duży, bardzo ładny, idealny dla fotografy czy filmowca. Sale są piękne i przestronne. Możliwość organizacji ceremonii plenerowej. Styl rustykalny! Około 90 miejsc noclegowych. Pyszne jedzenie! Obsługa na weselu na bardzo wysokim poziomie!

PAŁAC BIAŁOKOSZ

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce

60 kilometrów od Poznania, okolice Pniew. Wesele w namiocie rozstawionym przy pałacu. Piękna okolica, bezpośrednie dojście nad brzeg jeziora. Możliwość organizacji ceremonii plenerowej. Iście sielankowa atmosfera! Około 40 miejsc noclegowych.

KLIMKOWA OSADA

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce

MŁODZIKOWO

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce

Niezwykle klimatyczne miejsce znajdujące się 50 kilometrów od Poznania. Ta sama sala do tańczenia, jak i do siedzenia. Pyszne jedzenie, bardzo profesjonalna obsługa. Piękny teren dookoła!

PAŁAC NA OPIESZYNIE WE WRZEŚNI

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce 

Piękne sale bankietowe. Wszechstronnie i gustownie wykończone. Bardzo ładne otoczenie. Cudowny ogród i taras wypoczynkowy. Bardzo dobre jedzenie. Ta sama sala to tańczenia, jak i do siedzenia. Możliwość ślubu plenerowego.

ZAMEK GUTÓW

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce

Piękne otoczenie, duża przestrzeń, organizacja od A do Z. Parkiet na dole, stoły na piętrze. Podczas całego wesela obecność osoby, która wszystko nadzoruje! Na stronie możemy też przeczytać o możliwości organizacji przyjęcia bez fizycznej obecności - idealne rozwiązanie dla Par mieszkających za granicą! Bardzo polecamy!

GOŚCINIEC WINNICA W SŁAWICY

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce

Gościniec Winnica znajduje się w miejscowości Sławica - 35 kilometrów od Poznania. Obiekt wybudowany w roku 2014. Piękny ogród. Brak opłaty korkowej. Alkohol we własnym zakresie. Obsługa kelnerska wliczona w cenę - 20 osób na jednego kelnera. Pyszne jedzenie. Sala do tańczenia połączona z salą do siedzenia.

Możliwość zobaczenia większej ilości filmów z innych sal TUTAJ, zapraszamy!