logo

SALE WESELNE W WIELKOPOLSCE

SALE WESELNE W WIELKOPOLSCE

Mamy wspaniałą pracę! Poznajemy mnóstwo fantastycznych ludzi, podróżujemy i mamy okazję zobaczyć wiele nowych miejsc. Wiemy, że Pary Młode poszukają swoich wymarzonych sal jeszcze zanim zatrudnią filmowców do pracy, ale jeśli znajdzie się choć jedna osoba, której przyda się nasza rozpiska to będziemy bardzo szczęśliwi. My na kilka dni przed zleceniem sprawdzamy wszystko, mianowicie: gdzie mieszkają Młodzi, jak daleko od ich domu jest kościół (wygląd na zewnątrz, w środku + możliwość latania dronem), a także jak dojechać później na salę weselną i jak ona wygląda! Nierzadko wiele cennych dla nas informacji znajdujemy na YouTube, dlatego postanowiliśmy sami też zrobić swoją własną bazę danych. Zaczynamy i uprzejmie informujemy, że kolejność jest przypadkowa!

Bagatelka Centrum Rekreacyjno - Hotelowe w Miłosławiu

najlepsze sale weselne w Wielkopolsce 

Bagatelka znajduje się ok. 60 kilometrów od Poznaniu. Często Pary Młode decydują się również wziąć ślub w Kościele pw. Św. Jakuba Większego Apostoła w Miłosławiu, aby być blisko sali weselnej. Kościół ten jest duży, bardzo ładny, idealny dla fotografy czy filmowca. Sale są piękne i przestronne. Możliwość organizacji ceremonii plenerowej. Styl rustykalny! Około 90 miejsc noclegowych. Pyszne jedzenie! Obsługa na weselu na bardzo wysokim poziomie!

Pałac w Białokoszu

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce

60 kilometrów od Poznania, okolice Pniew. Wesele w namiocie rozstawionym przy pałacu. Piękna okolica, bezpośrednie dojście nad brzeg jeziora. Możliwość organizacji ceremonii plenerowej. Iście sielankowa atmosfera! Około 40 miejsc noclegowych.

Gościniec Bracki w Pniewach

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce

Gościniec Bracki znajduje się w Pniewach. Stylowa zabudowa z początku XX wieku. Klimatyczna sala balowa z balkonem połączona z miejscami do siedzenia.

Młodzikowo

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce

Niezwykle klimatyczne miejsce znajdujące się 50 kilometrów od Poznania. Ta sama sala do tańczenia, jak i do siedzenia. Pyszne jedzenie, bardzo profesjonalna obsługa. Piękny teren dookoła!

Wichrowe Wzgórze w Grzebienisku

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce

Piękne, zaciszne miejsce. Mnóstwo zieleni dookoła obiektu. Dużo pysznego jedzenia. Ta sama sala do tańczenia i siedzenia. Napis LOVE i Mr & Mrs w cenie. Wspaniała obsługa, przemiła Pani Właścicielka. Niespodzianka podczas wyjazdu tortu! 40 kilometrów od Poznania.

Pałac na Opieszynie we Wrześni

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce 

Piękne sale bankietowe. Wszechstronnie i gustownie wykończone. Bardzo ładne otoczenie. Cudowny ogród i taras wypoczynkowy. Bardzo dobre jedzenie. Ta sama sala to tańczenia, jak i do siedzenia. Możliwość ślubu plenerowego.

Zielony Zakątek w miejscowości Skórki koło Rogowa

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce 

Około 90 kilometrów od Poznania. Ładna, przestronna sala w prostokącie Tańczenie i siedzenie w tym samym pomieszczeniu. Spokojna okolica. Z tarasu widok na jezioro.

Ranczo w Dolinie w Dąbrówce Kościelnej

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce 

Ranczo to urokliwy zakątek utrzymany w klimacie starej zagrody wiejskiej. Położone jest w sercu Puszczy Zielonki. Do dyspozycji Gości oddane są trzy sale. Do dyspozycji Gości jest około 50 miejsc noclegowych. Przepyszne jedzenie. Ranczo w Dolinie znajduje się ok. 30 kilometrów od Poznania. Sala taneczna i sala do siedzenia - oddzielnie.

Gorzelnia 505 w Połajewie

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce

Gorzelnia 505 znajduje się w Połajewie. Ta sama sala do tańczenia, jak i do siedzenia + antresola. Piękny teren dookoła obiektu. Charakterystyczny komin. Wystrój rustykalny - ściany z cegły.

ZAMEK GUTÓW

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce

Piękne otoczenie, duża przestrzeń, organizacja od A do Z. Parkiet na dole, stoły na piętrze. Podczas całego wesela obecność osoby, która wszystko nadzoruje! Na stronie możemy też przeczytać o możliwości organizacji przyjęcia bez fizycznej obecności - idealne rozwiązanie dla Par mieszkających za granicą! Bardzo polecamy!

GREYS - SIEDLEC

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce

Greys Siedlec to miejsce, która znajduje się bardzo blisko Poznania i odbywają się w nim świetne imprezy weselne! W letnie wieczory można udać się na spacer po ogrodzie, a kiedy jest już zimno zdecydowanie można korzystać z uroków Greys w środku! Parkiet znajduje się obok miejsc do siedzenia.

Gościniec Winnica w Sławicy

- najlepsze sale weselne w Wielkopolsce

Gościniec Winnica znajduje się w miejscowości Sławica - 35 kilometrów od Poznania. Obiekt wybudowany w roku 2014. Piękny ogród. Brak opłaty korkowej. Alkohol we własnym zakresie. Obsługa kelnerska wliczona w cenę - 20 osób na jednego kelnera. Pyszne jedzenie. Sala do tańczenia połączona z salą do siedzenia.

Możliwość zobaczenia większej ilości filmów z innych sal TUTAJ, zapraszamy!