OD CZEGO TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO?

Od czego to wszystko się zaczęło? Odpowiedź na powyższe pytanie jest bardzo prosta. OD PASJI. Od pasji, która pojawiła się parę lat temu w jednym z nas, a potem zaczęła rodzić się w drugim.

A jak to z tą pasją bywa – są chwile pełne euforii, jak i te – pełne wątpliwości. Zawsze! Należy się z tym pogodzić i w dalszym ciągu podążać przed siebie. Cieszyć się tym, że można robić to co się uwielbia! Nawet po mimo trudniejszych momentów, które na szczęście nie zdarzają się zbyt często.

 

O DRONIE SŁÓW KILKA

Zawsze podobały nam się zdjęcia, jak i filmowe ujęcia z drona. Pomyśleliśmy, że może warto kupić swojego i spróbować własnych sił w tej dziedzinie. Tak też zrobiliśmy. Początki łatwe nie były, dlatego też nigdy nie lataliśmy w pobliżu ludzi. Kwestia bezpieczeństwa innych, a także nas samych – jest dla nas nadrzędna. Dron to nie zabawka! To naprawdę niezwykłe urządzenie, dzięki któremu można poszerzyć swoje horyzonty, ale też trzeba uważać. Trochę czasu zajęło nam dojście do wprawy, wyciągnięcie wniosków, a także pełnej współpracy, ale możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy z siebie bardzo zadowoleni. Jedno z nas lata, drugie nie spuszcza oka z drona nawet na sekundę. Chcecie zobaczyć nasze portfolio? Zapraszamy do zakładki DRON.

 

RAZEM Z DRONEM  – LUSTRZANKA, A MOŻE DWIE?

Podczas wielu podróży towarzyszyła nam kamera GoPro. Z początku korzystaliśmy ze starszego modelu, by potem kupić GoPro5, a także stabilizator do niego. Uwielbialiśmy nią filmować, a potem montować materiał i mieć pamiątkę z każdego wyjazdu. Kiedy mieliśmy już drona, a warunki pogodowe nie pozwalały nam na lot – filmowaliśmy dane miejsce i robiliśmy zdjęcia z kamerki sportowej. W pewnym momencie zakiełkowała w nas myśl – a może kupimy lustrzankę? Zaczęliśmy zastanawiać się, która firma nas interesuje, podliczyliśmy wydatki związane z teoretycznymi zakupami, stworzyliśmy plan, a w nim informacje co będzie nam najbardziej potrzebne na początek, a co możemy mieć później. Pozostało jedno! Zdecydować się lub odpuścić.

Już wtedy braliśmy pod uwagę, że lustrzanka będzie także kamerą i, że nasza oferta nie będzie już tylko dla osób szukających usług dronowych. Podjęcie decyzji, było ważne, ponieważ w grę wchodziło – spełnienie naszych marzeń – czyli praca, którą się uwielbia. Postanowiliśmy, że zrobimy to. I tak właśnie zaczęło się nasze dążenie do celu, a była to długa przeprawa. Niezliczone godziny nauki, spisywanie pomysłów, motywowanie się do działania, tworzenie strony internetowej, zbieranie informacji, mnóstwo filmów doszkalających, nabieranie doświadczenie w terenie, dyskutowanie o różnych koncepcjach, podążanie za własnymi wytycznymi. Można by było pisać, a pisać. Ale jeśli z jakiegoś powodu jesteście tutaj i czytacie to – to bardzo nas to cieszy! I nie będziemy tego ukrywać.

Podsumowując… Zaczęło się od chęci posiadania jednej lustrzanki, obecnie posiadamy dwie. Wszystko zgodnie z planem.

 

BLOG – CO TO BĘDZIE? CO TO BĘDZIE?

Na początku pisaliśmy o naszych podróżach, tych małych – w Anglii, a także tej większej po Azji. Natomiast z czasem zaczęliśmy zastanawiać czy PODRÓŻE rzeczywiście są związane z tym, co chcemy oferować. Nie do końca. Z drugiej strony zdawaliśmy sobie sprawę jak wiele pracy włożyliśmy w pisanie tekstów i rad, dla tych, którzy będą w tych miejscach co my. Wiedzieliśmy też, że są one czytane i budzą zainteresowanie. A i my mamy jeszcze kilka nie dokończonych artykułów na temat paru innych miejsc. Zdecydowaliśmy, że na razie zostaną ukryte, a może z czasem do nich wrócimy. Niemniej będziemy z przyjemnością na łamach strony przedstawiać np. zdjęcia lub ujęcia filmowe z miejsc, w których będziemy.

BLOG będzie miejscem, gdzie będziemy pisać o naszej pracy, a jednocześnie przedstawiać jej kulisy. Znajdziecie tutaj również rozmowy z osobami, które zdecydowały się na nasze usługi, a także zechciały odpowiedzieć na kilka pytań. Chcielibyśmy, żeby w przyszłości BLOG był miejscem, gdzie będzie można zajrzeć i znaleźć poradę w interesującej kwestii. Nasze pytania zatem będą kierowane także do osób, z którymi bezpośrednio nie będziemy współpracować, ale uważamy, że mają wiele do powiedzenia. Zaglądajcie, a zobaczycie sami co mamy na myśli.

 

EDYCJA I MONTAŻ – NAJLEPSZE NA KONIEC

W naszym zespole jedno zajmuje się wyborem sprzętu, sprawami technicznymi i dronem. Drugie natomiast tworzy stronę internetową, dba o social media, a także uwielbia montować filmy. Świetnie się uzupełniamy i każdy z nas robi to, co lubi. Edycja zdjęć należy do naszych wspólnych obowiązków. Oboje też tworzymy fotografie i nagrywamy filmy.

 

DO KOGO SKIEROWANE BĘDĄ NASZE USŁUGI?

To niespodzianka.