logo

„Love of My Life!” – A&A

Z wielką przyjemnością przedstawiamy klip ślubny Ady i Adama!

Cały czas powtarzamy, że przyciągamy do siebie niesamowite Pary i to dzięki nim, możemy tworzyć piękne historie miłosne! Bardzo doceniamy, kiedy Pary nam ufają. Tak po prostu... Będąc na tak wielu ślubach w sezonie, naprawdę wiele widzimy i możemy doradzić w niektórych kwestiach, więc miło nam, jeśli ktoś z naszymi radami choć trochę się liczy! Lubimy też, kiedy Pary mówią: Wy wiecie co robić! Owszem, wiemy! I im więcej zaufania otrzymamy, tym bardziej możemy prawdziwie odwzorować jeden z najważniejszych dni w życiu naszych Par biorąc pod uwagę to, co dzieje się dookoła nas tego dnia!

Dla nas najważniejsze są emocje, emocje, emocje - i możemy to powtarzać cały czas!

Ada & Adam, kochani nasi! Wymieniliśmy już tyle wiadomości od początku naszej wspólnej przygody, że wszystko wiecie, ale jeszcze oficjalnie chcielibyśmy napisać, że jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy być z Wami w dniu Waszego ślubu i móc go udokumentować! Dziękujemy też za to zaufanie, o którym dzisiaj tak dużo napisaliśmy! 

Aga Sokol Photography - bardzo cieszymy się, że mogliśmy Cię poznać i pracować razem z Tobą! Mamy nadzieję, że jeszcze się zobaczymy, a tymczasem dalej będziemy podziwiać Twoje zdjęcia pełne miłości!

PORTFOLIO