Prosimy o nie kopiowanie.
logo

REKLAMOWE SZALEŃSTWO

REKLAMOWE SZALEŃSTWO

Nie od dziś wiadomo, że najlepszą reklamą jest marketing szeptany, a zatem zadowolony klient, który podzieli się swoją opinią z innymi ludźmi. Jednak w dobie bardzo szybko rozwijających się mediów istotną sprawą jest również inwestowanie we własną promocję. Promocję firmy, promocję wydarzeń, promocję swoich działań, aby odbiorcy widzieli, że jesteś! I, że firma się rozwija!

Niezależnie od tego czy pracujesz w dużej firmie czy w małym przedsiębiorstwie - z pewnością potrzebujesz reklamy! Obecnie jedną z najskuteczniejszych reklam jest film, który nie musi pojawić się w telewizji, ale znacznie tańszym kosztem może krążyć w internecie.

Bardzo lubimy spełniać się zawodowo. Jakość ma dla nas ogromne znaczenie! Pragniemy tworzyć filmy miłe dla oka, ale też takie, które będą zapadać w pamięć. Nasze filmy cechuje dynamiczność!

Jaka powinna być dobra reklama? Efektywna!!! Taka, do której chętnie się wraca i podsyła się ją swoim znajomym. Powinna być zgodna z prawdą!

Obserwujemy, uczymy się, wyciągamy wnioski!

Oferujemy profesjonalne usługi, w normalnych cenach i rozsądnym czasie realizacji. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, a także posiadamy legalne oprogramowanie do montażu filmów. Nasza usługa jest kompleksowa, dlatego wiąże się z tym również post produkcja związana z kolorowaniem obrazu.

JAKIEGO RODZAJU FILM WAS INTERESUJE?

Odpowiedź na to pytanie pomoże nam przygotować odpowiedni cennik.

FILMY/SPOTY REKLAMOWE

RELACJE Z WYDARZEŃ

FILMY INSTRUKTAŻOWE

FILMOWANIE PRODUKTÓW

FILMOWANIE INWESTYCJI

FILMOWANIE DRONEM

TELEDYSKI

WYWIADY

BACKSTAGE

WYSOKA JAKOŚĆ

TERMINOWOŚĆ

KOMUNIKACJA

KOMPLEKSOWOŚĆ

PLANOWOŚĆ

PRZYSTĘPNOŚĆ

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW