logo

ŚLUBNE OPOWIEŚCI

ŚLUBNE OPOWIEŚCI

...czyli to jeden taki dzień w Waszym życiu!

Skoro tutaj jesteście to zakładamy, że myślicie nad filmem weselnym.

Być może wybraliście już fotografa, a teraz zastanawiacie się czy chcecie, aby Wasz ślub był także filmowany.

Słyszeliście, że są plusy i bywają minusy takiego wyboru. A dodatkowo, trzeba ponieść ekstra koszty...

Postaramy się Wam pomóc w podjęciu decyzji, zatem zostańcie z nami.

MITY DOTYCZĄCE FILMÓW ŚLUBNYCH

+ NASZ KOMENTARZ

FILMOWCY FILMUJĄ GOŚCI PRZY JEDZENIU

Nie, to nie prawda. Może kiedyś tak się filmowało, ale obecnie nie robi się tego w ogóle. Toasty w oku kamery są mile widziane, natomiast przeszkadzanie Gościom w czasie posiłku jest niedopuszczalne i nie znajdziecie takich ujęć w naszych filmach.

FILMOWCY CHODZĄ Z LAMPAMI PRZYCZEPIONYMI DO KAMERY

Nie, nie, nie! Filmujemy wysokiej klasy sprzętem marki Canon, posiadamy jasne obiektywy, które bez problemu radzą sobie w trudnych warunkach - np. w ciemnych pomieszczeniach. Nie potrzebujemy żadnego dodatkowego oświetlenia, dlatego na pewno nie zobaczycie nas w towarzystwie świecącej lampy skierowanej w stronę tańczących Gości. Spokojnie!

FILMOWCY KAŻĄ WAM POZOWAĆ I POWTARZAĆ NIEKTÓRE UJĘCIA

To nie prawda. Nasze filmy są ślubnymi reportażami, filmujemy wszystko, tak jak wygląda w rzeczywistości. Nie prosimy, żebyście trzy razy się ubierali czy tańczyli pierwszy taniec jeszcze raz. Jesteśmy profesjonalistami, mamy tylko jedną szansę, aby uwiecznić dane ujęcie w piękny sposób - i to właśnie robimy! Dlatego też pracujemy we dwoje, aby mieć pewność, że nic nam nie umknie.

FILMOWCY ODDAJĄ WAM 5 GODZINNY FILM ŚLUBNY, KTÓREGO NIKT NIE CHCE OGLĄDAĆ

To stwierdzenie jest najbardziej krzywdzące, ponieważ nasze filmy mają interesować, budzić emocje, są też dynamiczne i nie ma w nich miejsca na nudę. Trwają maksymalnie godzinę! W naszych dłuższych produkcjach Kościół/USC trwa około 5 minut, informujemy Was o tym na spotkaniach! Pokazujemy, abyście na własne oczy mogli to zobaczyć - i sami decydujecie czy Wam to odpowiada czy może chcecie więcej ujęć z Kościoła/USC kosztem pół godzinnego/godzinnego filmu.

NIE WIEMY CZEGO MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIĘ PO DŁUGIM FILMIE

Jeśli tylko zdecydujecie się na spotkanie z nami to zanim podejmiecie decyzję czy podpisujemy umowę - pokazujemy Wam nasze przykładowe dłuższe produkcje. Dzięki temu możecie zobaczyć jak budujemy taki film, jak montujemy ujęcia z Kościoła/USC, widzicie też jak go "kolorujemy " - tzw. color granding poza klipem, jest również wykonywany w długim filmie, dzięki temu całość wygląda bardzo filmowo. Na tym etapie możecie powiedzieć nam co Wam się podoba, a co powinno być inaczej... Pod warunkiem, że zechcecie zacząć z nami współpracę.

FILMOWCY FILMUJĄ PIJANYCH GOŚCI

Śpieszymy z wyjaśnieniem, nagrywamy wszystko co się dzieje, natomiast niekoniecznie zostanie użyte to w filmie. Dla przykładu, z wesela przywozimy do domu około 500GB materiału, a zmontowany film godzinny, który od nas otrzymujecie to waga około 10GB... Naszym celem jest pokazać wszystko ze smakiem i nie chcemy nikogo zawstydzać w żadnym wypadku! Tekst dotyczący nagrywania "pijanego wujka" najczęściej słyszymy od osób, które nie miały kamery na weselu.

FILMOWCY PRZESZKADZAJĄ FOTOGRAFOM

Zacznijmy od tego, że Wy, jako Para Młoda wynajmujecie fotografów, jak i kamerzystów po to, aby mieć piękne zdjęcia, jak i wspaniały film. Naszym wspólnym celem jest, abyście mieli jedno i drugie! Wszystko jest kwestią dogadania się, my zazwyczaj spotykając się z fotografem/fotografami na przygotowaniach pytamy jak chcą filmować w kościele, jak chcą się ustawić, jakie obiektywy posiadają, czy będę stać blisko, czy daleko. Podczas momentów, kiedy cała uwaga skupiona jest tylko na Was np. kiedy tańczycie pierwszy taniec lub kiedy na sali pojawia się tort, zawsze stajemy na linii z fotografami, aby mieć ujęcia bez nas nawzajem i, aby nie zepsuć zdjęć, które fotografowie robią.

Mamy nadzieję, że udało nam się rozwiać wszelkie wątpliwości związane z stereotypem filmowców na wesele.

To teraz kilka słów o nas... Jesteśmy parą filmowców z Poznania gotową towarzyszyć Wam w dniu Waszego wymarzonego ślubu. Wszystkie zlecenia realizujemy we dwoje, ponieważ uważamy, że wspólnie jesteśmy w stanie lepiej uchwycić więcej szczegółów i utrwalić emocje oraz niepowtarzalne chwile. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego wkładamy w nią całe serce! Uwielbiamy podglądać Wasze cudowne emocje, uśmiechy i wzruszenia - a następnie zamykać je w kadrach, tak byście mogli do nich wracać kiedy tylko zechcecie.

Staramy się pozostać niezauważeni. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, jeśli macie ochotę na ponowne spotkanie z nami na filmowym plenerze, w dniu innym niż ślub!

Wybierając nas jako osoby, które uwiecznią Wasz piękny, weselny dzień otrzymujecie pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Każde ujęcie będzie tworzone z myślą o Was i dla Was.

Korzystając z naturalnego i zastanego światła staramy się tworzyć spójny i niepowtarzalny reportaż, który będzie Waszą pamiątką! Uwielbiamy detale! Uważamy, że stanowią nieodzowne piękno każdego ślubu.

Wiemy jak ważne są narzędzia, dlatego pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie marki Canon. Dysponujemy kilkoma kamerami i różnymi obiektywami, posiadamy systemy stabilizacji obrazu, rejestratory dźwięku oraz drona, którego używamy możliwe często i jest on w cenie naszej usługi. Wszystkie nasze filmy posiadają dynamiczny, nowoczesny montaż oraz korekcję barwną.

Współpracujemy z fotografami! Uważamy, że każda Para Młoda chce mieć piękne zdjęcia, jak i cudowny film, dlatego naszym zadaniem jest pracować tak, abyście potem byli zadowoleni z jednego, jak i z drugiego.

Po weselu oddajemy Wam KILKUMINUTOWY KLIP ŚLUBNY, a także GODZINNĄ lub PÓŁ GODZINNĄ ESENCJĘ Waszego uroczystego dnia!

Podczas spotkania zapoznawczego pokazujemy Wam urywki jednej, przykładowej, dłuższej produkcji i dopiero po potem decydujecie czy chcecie zacząć z nami współpracować. Zawsze jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i propozycje.

FILM Z WESELA

PLUSY I MINUSY

PAMIĄTKA DO KOŃCA ŻYCIA

Pamiątka, do której będziecie z przyjemnością wracać! A także w przyszłości pokazywać ją Waszym bliskim.

WSPANIALE JEST MIEĆ PIĘKNE ZDJĘCIA, JAK I WSPANIAŁY FILM Z WESELA

Uwielbiamy zdjęcia, wielokrotnie powodują uśmiech na naszych twarzach, ale kochamy też film... Obie formy wracania do Waszych pięknych momentów są niezwykłe, ale też zupełnie inne.

W DNIU WESELA CZAS PŁYNIE SZYBKO, DZIĘKI FILMOWI BĘDZIECIE MOGLI PRZEŻYĆ TO JESZCZE RAZ

Każda Para Młoda po swoim ślubie mówi nam, że to był szok, jak szybko płynął czas podczas jednego dnia, do którego przygotowano się miesiącami, a czasami i latami. Byliśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy im wszystko przypomnieć!

NIE MOŻECIE BYĆ W WIELU MIEJSCACH JEDNOCZEŚNIE

Ale my możemy... Filmujemy we dwoje, nic nam nie zdoła umknąć. Sami zobaczycie oglądając film, że podczas szalonego tańca po jednej stronie sali mogło dziać się coś zabawnego po drugiej stronie.

PO NIESAMOWITYM WESELU NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ, ŻE ZDECYDOWALIŚCIE SIĘ NA FILMOWCÓW

Słyszeliśmy o wielu Parach Młodych, które na ostatnią chwilę szukały firmy filmującej! Mówili, że nie odżałowaliby, gdyby wesele nie zostało uwiecznione w postaci filmu. To bardzo ważne, aby niczego nie żałować, bo czasu nie cofniemy!

DODATKOWY KOSZT

Niestety nie da się go uniknąć, ale gwarantujemy, że nie będziecie żałowali pieniędzy wydanych na Wasz, jedyny w swoim rodzaju film ślubny!

OFERTA EXTRA:

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Przede wszystkim należy wybrać koncepcję jaka będzie przyświecać podziękowaniom, które wspólnie stworzymy.

Macie pomysł?

Inspiracje?

Chcecie mówić do kamery?

Chcecie pokazywać hasła na kartkach/planszach/tabliczkach?

Chcecie odgrywać jakieś zabawne sceny?

Chcecie pokazywać stare zdjęcia?

A może te obecne?

Minimalizm i piękna prostota czy może totalne szaleństwo?

Razem możemy zrobić WSZYSTKO!

Pracujemy we dwoje, spędzamy z Wami około 5 godzin, miejsce dowolne (koszt dojazdu w zależności od tego, jak daleko od Poznania się znajduje – do 50 kilometrów gratis!), jakość filmu – FULL HD (filmujemy pełnoklatkowymi lustrzankami).

Informujemy Was także, że na pewno będziemy korzystać z drona, jeśli tylko warunki na to pozwolą i tym samym, urozmaicimy Wasz film!

Zachęcamy do spotkania w godzinach popołudniowych, wtedy słońce nie jest zbyt ostre i mamy szansę filmować Was w trakcie zachodu.

Otrzymacie od nas również 10 zdjęć narzeczeńskich

(zrobimy je podczas filmowania) po obróbce extra!

Zaskoczcie swoich Rodziców i Gości niezwykłymi podziękowaniami!

UWAGA! Zniżka dla naszych Par Młodych - minus 200 złotych.

Czas oczekiwania: do 10 dni.

CO SĄDZĄ O NAS NASZE KOCHANE PARY MŁODE?

Opinie są też widoczne na portalu Wesele z Klasą.

Zachęcamy do pozostania z nami i obserwowania nas – dzięki temu, zawsze będziesz na bieżąco.

SKONTAKTUJCIE SIĘ Z NAMI!

Pracujemy na terenie Polski i całego świata, a mieszkamy w okolicach Poznania w Wielkopolsce.

Zajmujemy się kolekcjonowaniem pięknych chwil... ♥

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszymi usługami prosimy o kontakt drogą e-mailową [ kontakt@magati.pl ]

lub o kontakt telefoniczny: +48504686409/+48791129856.

Jeżeli chcecie zapoznać się z naszym cennikiem, prosimy o wypełnienie formularza, zajmie to jedynie minutę!

FORMULARZ KONTAKTOWY DLA PAR MŁODYCH: