logo

PATRYCJA I ADRIAN – SIEDEM DRZEW

PATRYCJA & ADRIAN W SIEDEM DRZEW

Patrycja i Adrian to Para, która od samego początku nas sobą zachwyciła! Od razu dostrzegliśmy w nich ludzi, którzy podzielają nasze poczucie humoru, a także mają podobne podejście do życia! Byliśmy przekonani, że wspólnie uda nam się stworzyć piękny film ślubny!

PRZYGOTOWANIA W TARNOWIE PODGÓRNYM

Przygotowania miały miejsce u Patrycji. Wszystko odbywało się w bardzo przyjaznej i spokojnej atmosferze. Patrycja, jak i domownicy zadbali o każdy szczegół! Panna Młoda to osoba wesoła i wyluzowana (uwielbiamy takie!), co dodawało uroku nieśpiesznym przygotowaniom. Świadek Paweł miał nie lada wyzwanie, ale świetnie sobie poradził pomagając siostrze ubrać się w jej piękną suknię. Adrian przyjechał wraz z rodzicami i rodzeństwem na ponad godzinę przed mszą. Zaproponowaliśmy Patrycji, aby Adrian zobaczył ją po raz pierwszy tego dnia na świeżym powietrzu. Młodzi podchwycili, a my mieliśmy piękne ujęcie!

tarnowo podgórne przygotowaniaprzygotowania do ślubu w Tarnowie podgórnymsiedem drzew biskupice ogród botaniczny

CEREMONIA W KOŚCIELE PW. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W TARNOWIE PODGÓRNYM

Kościół pw. Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym jest mały, ale bardzo jasny, zatem przyjazny filmowcom i fotografom, jeśli tylko ze sobą współpracują, a tak było z Szymonem Czerwińskim (polecamy!) i z nami. Do kościoła Para Młoda przyjechała kabrioletem z lat 70. Byli na tyle wcześniej, że spokojnie mogli przywitać się ze schodzącymi się gośćmi i nawet zamienić z nimi kilka słów. Filmowanie Młodej Pary przed rozpoczęciem mszy jest zawsze ciekawe, bo towarzyszy tym spotkaniom mnóstwo ekscytacji. My zawsze dzielimy się rolami i jedno z nas rozstawia sprzęt w środku, a drugie pilnuje, żeby nic nam nie umknęło na zewnątrz. To kolejny powód, dla którego pracujemy zawsze razem (więcej argumentów znajdziecie w TYM artykule). Do ołtarza Pannę Młodą prowadził tata. W połowie drogi udawał, że jeszcze nie jest pewien czy swoją córkę wyda za mąż, ale na szczęście dla Adriana - był to tylko okolicznościowy żart. Cała msza przebiegła bardzo przyjemnie i sprawnie. Patrycja i Adrian okazywali sobie emocje, co bardzo lubimy - i do czego zawsze zachęcamy! Ksiądz również wygłosił ciekawe kazanie przypominając wszystkim zebranym o tym, co najważniejsze. Przysięgę Para Młoda składała sobie z uśmiechami na twarzy patrząc sobie w oczy z wielką miłością. Huczne wyjście z kościoła uświadomiło nam wszystkim, że zaczynamy zabawę!

kościół wszystkich świętych w Tarnowie z drona kościół wszystkich świętych w Tarnowie z drona

GOŚCINIEC SIEDEM DRZEW - BISKUPICE

Wesele odbyło się w Gościńcu Siedem Drzew - w Biskupicach. Jest to miejsce bardzo ciekawe, bo poza piękną salą jadalną, jak i taneczną, zaraz obok obiektu znajduje się niesamowity Ogród Botaniczny. Wesele tam to na pewno niezapomniane przeżycie, bo obiekt prezentuje się wspaniale w dzień, jak i w nocy! Sala to tańczenia znajduje się zaraz obok sali, w której się siedzi. A Park Botaniczny w pobliżu Gościńska Siedem Drzew to idealne miejsce na spacer, gdy zabraknie oddechu podczas szalonej zabawy na parkiecie - w naszym przypadku, przy dźwiękach zespołu Muzyczni Przyjaciele, z którymi miło spędziliśmy czas tego dnia. Obsługa dba też o wszystko, co dla Pary Młodej wiele znaczy, bo o nic nie muszą się martwić. Musimy przyznać, że poza tym, że filmowaliśmy to wesele to jeszcze świetnie się bawiliśmy wraz z Parą Młodą!! Cieszymy się też, że mogliśmy być świadkami pokazu przygotowanego przez Teatr Ognia Widmo (pierwszy raz widzieliśmy coś takiego - zapraszamy na film!). A także udało nam się zorganizować razem z Patrycją i Adrianem ujęcia filmowe przy zimnych ogniach (Szymon fotografował również to przedsięwzięcie!).

siedem drzew z drona - biskupice z dronasala jadalna siedem drzew z drona - biskupice

PLENER INNEGO DNIA - SIEDEM DRZEW - BISKUPICE

Z racji tego, że podczas wesela czas ucieka bardzo szybko, na plener umówiliśmy się innego dnia! Park Botaniczny w Biskupicach to miejsce, które jest idealne na tego typu spotkanie filmowe (jak i fotograficzne). Mnóstwo zieleni, kwiaty, pomost, staw, domek chiński, wiata - tam jest wszystko, co potrzebne! Tego pięknego dnia udało nam się zrobić przepiękne kadry przy zachodzącym słońcu, które świetnie prezentują się w naszym filmie. Z przydatnych informacji to wejście do Ogrodu Botanicznego na sesję/filmowanie Par Młodych, które miały ślub w Gościńcu Siedem Drzew jest bezpłatne (2019 rok), natomiast warto dać znać, że chce się danego dnia przyjechać.

filmowy plener siedem drzew biskupicesiedem drzew biskupice ogród botaniczny plenerOgród Botaniczny Siedem Drzew Biskupice filmowanie weselsiedem drzew biskupice ogród botaniczny filmowanie

NAJWAŻNIEJSI SĄ LUDZIE

Ciągle utwierdzamy się w tym, że najważniejsi w naszej pracy są ludzie, z którymi wspólnie tworzymy film. Dlaczego wspólnie? Bo mimo naszych największych chęci i umiejętności, jeśli Para nam nie zaufa i nie uwierzy w to, że ten film może być najpiękniejszą pamiątką z ich ślubu... To niekoniecznie film w ostatecznej wersji będzie tym wymarzonym, a my do tego dążymy i bardzo chcemy, aby taki był! Patrycja i Adrian uwierzyli nam i po prostu byli sobą! Chętnie się wygłupiali, a gdy ich o coś prosiliśmy - próbowali to zrobić, co często kończyło się wybuchem śmiechu, o który tak bardzo nam chodziło. Filmy tworzą ludzie, my im tylko nadajemy kształt!

Miejsce: Gościniec Siedem Drzew - Biskupice
Fotograf: Szymon Czerwiński
Zespół: Muzyczni Przyjaciele