logo

WESELE W STODOLE – BABORÓWKO

WESELE W STODOLE - BABORÓWKO

Kiedy Agata i Artur poinformowali nas, gdzie odbędzie się ich wesele bardzo się ucieszyliśmy. O Baborówku słyszeliśmy wiele dobrego! W dniu ślubu do naszej Pary przyjechaliśmy kilka godzin wcześniej, aby spokojnie sfilmować przygotowania. Agata i Artur chcieli też powiedzieć kilka słów... Do kamery!

WESELE W STODOLE - BABORÓWKO

Poza wyrazami miłości, opowiedzieli też historię zaręczyn, która niesamowicie nas rozbawiła. Mamy wrażenie, że ślub był zaplanowany w stu procentach, a nasza Para zadbała o każdy szczegół. Stodoła w Baborówku prezentowała się idealnie i wystrój zrobił na nas ogromne wrażenie. Byliśmy pewni, że to będzie niesamowity dzień! Nie zabrakło łez, lekkich nerwów, uśmiechów i uczuć, a taką mieszankę emocji luuuuuubimy!

wesele w Baborówko, stodołaWESELE W STODOLE - BABORÓWKO

Po samych przygotowaniach wspólnie z fotografem zorganizowaliśmy mały plener dla naszej Pary, aby podczas wesela już im nie przeszkadzać - wszystko oczywiście było ustalone z Młodymi. Pamiętajcie, że im więcej nam powiecie, tym bardziej będziemy mogli w pełni dostosować naszą pracę do Was!

Mimo małego deszczu przed wejściem do Kościoła humory dopisywały. Artur zaprowadził Agatę do Ołtarza w towarzystwie ich córeczki Antosi, siostrzenicy Artura i orszaku druhen i druhów! O muzykę i śpiew podczas mszy zadbali przyjaciele naszej Pary Młodej, dzięki czemu ceremonia była jeszcze bardziej wzruszająca. Po złożeniu sobie uroczystej przysięgi Para Młoda hucznie opuściła Kościół i skierowała się w stronę Stodoły w Baborówku! A tam...

Działy się już cuda! Energiczne przeniesienie Panny Młodej przez próg stodoły, przywitanie, rzuty kieliszków, radosne sto lat, romantyczny pierwszy taniec, wpisy pamiątkowe na drewnie, zdjęcia przy instaramce, mnóstwo tańców i szaleństwa na parkiecie, odpoczynek na świeżym powietrzu, animacje dla dzieci, niesamowity film z podziękowaniami dla Rodziców, tam trzeba było być, aby zobaczyć to na własne oczy! Dla Pary Młodej to też wielki komplement, jeśli goście się bawią i cieszą tym dniem razem z nimi!

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy udokumentować ten dzień i stworzyć pamiątkę, która będzie ważna przez wiele, wiele lat. I Tosia kiedyś będzie mogła zobaczyć, jak Rodzice dobrze bawili się na swoim własnym, wymarzonym weselu! Wesele w stodole - Baborówko - będzie zawsze dobrym pomysłem!

WESELE W STODOLE - BABORÓWKO

Po przekazaniu zmontowanego klipu i dłuższej realizacji filmowej z Baborówka otrzymaliśmy piękną wiadomość od Artura, więc z chęcią pokażemy fragment:

"Ciągle nie możemy dojść do siebie jaki zarąbisty kawał roboty zrobiliście. Podziękuję za siebie, bo pewnie Agata nie opuści i sama też coś dla Was napisze. Jestem pod ogromnym wrażeniem, świetny montaż. I trafiliście jeszcze z utworami! Ekscytacji nie brakuje i każde odtworzenie, czy to przy rodzinie, czy znajomych, powoduje burzę emocji. Dziękuję, z całego serducha... Zawsze i wszędzie będę Was polecał, dziękuję nie tylko za profesjonalizm, ale też za wspaniałą atmosferę. Wesele bez was nie byłoby takie samo! Serdecznie pozdrawiam, szczęśliwy mąż Artur!" - nie ma większej nagrody niż zadowolenie naszych Par i świadomość, że stworzyliśmy dla nich coś, co już zawsze będzie ważne dla nich.

Polecamy serdecznie DJ-ów, którzy pracowali z nami na weselu w Baborówku - Cool Sound Oprawa Muzyczna! ♥

Było pięknie!

KOŚCIÓŁŚLUB W BABORÓWKOSTODOŁA W BABORÓWKUCoolSounds - wesele w stodoleimpreza weselna Baborówko

szaleństwa na weselu w Baborówko, stodołaBaborówko, wesele w stodole

Więcej zdjęć z wesel na naszym INSTAGRAMIE - zapraszamy!

A jak macie ochotę zerknąć jak wyglądało wesele w Siedem Drzew - to TUTAJ.