logo

FILM ŚLUBNY

10x16

FILM ŚLUBNY - CO JEST DLA NAS WAŻNE?

O swojej pracy, a jednocześnie pasji - możemy opowiadać godzinami, ale myślimy, że tak naprawdę najistotniejszym faktem jest to czy w ogóle polubicie naszą twórczość... Bo jeśli tak to chcemy Wam przede wszystkim dać znać, że do każdej z naszych Par podchodzimy indywidualnie! Bardzo zależy nam na tym, aby każda z realizacji, jakie tworzymy była inna/unikalna, a przy tym jak najbardziej WASZA! Dlatego interesuje nas WASZA (celowo się powtarzamy!) historia, jakimi ludźmi jesteście, co Was interesuje, jak wyobrażacie sobie film ze swojego ślubu, co jest dla Was ważne, a co niekoniecznie. Chcemy Was poznać, aby móc stworzyć film, który będzie piękną opowieścią o WAS. A do czego przykładamy ogromną uwagę w filmach? Do dźwięku, do estetyki w filmie, do pomysłowych/niecodziennych kadrów z różnych perspektyw. Przy każdym reportażu ślubnym poszukujemy emocji, śmiechu, wzruszeń, szczęścia i wszechobecnej miłości! Szukamy ich od początku do końca naszej wspólnej przygody!

Jeśli tak jak my zachwycacie się filmami ślubnymi, jeśli marzycie o pięknym filmie ślubnym... Jeśli wiecie, że film ślubny będzie wielokrotnie gościł w Waszych domach... Jeśli chcecie stworzyć wspólnie z nami coś niesamowitego, co stanie się Waszą pamiątką do końca życia... To... Cieszymy się, że tutaj jesteście!

The film is bad if anyone in the audience can look away from the screen for a moment.

Alfred Hitchcock

DLACZEGO WŁAŚNIE MY MAMY STWORZYĆ WASZ FILM ŚLUBNY?

Bo lubimy swoją pracę i oddajemy się jej bezgranicznie, do każdej Pary Młodej podchodzimy bardzo indywidualnie i wsłuchujemy się w określone potrzebny. Pracujemy też na profesjonalnym sprzęcie, a także na legalnym oprogramowaniu do montowania filmów Adobe Premiere. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby film był jak najbardziej WASZ.

Tworzymy filmy, które są spełnieniem marzeń i chętnie się do nich wraca!

DOŚWIADCZENIE

UMIEJĘTNOŚCI

WIEDZA

SPRZĘT

SKONTAKTUJMY SIĘ!

Pracujemy na terenie Polski i całego świata, a mieszkamy w okolicach Poznania w Wielkopolsce.

Zajmujemy się kolekcjonowaniem pięknych chwil... ♥ 

Jeśli jesteście tutaj to znaczy, że za pewne chcielibyście poznać nasz cennik, zatem nie wahajcie się i... Wypełnijcie nasz formularz, bo to nic nie kosztuje i zajmie Wam jakąś minutkę, obiecujemy! Odpowiemy jak najszybciej to będzie możliwe, ale przygotujcie się na długiego maila, bo poza ceną opisujemy też jak pracujemy i co jest dla nas najważniejsze podczas fotografowania i filmowania.

FORMULARZ KONTAKTOWY DLA PAR MŁODYCH:

Sprawdźcie adres e-mail kilka razy, bo to właśnie tam wyślemy naszą odpowiedź jak najszybciej to będzie możliwe, dobrze?
Zerknijcie czy na pewno wpisaliście dobrą datę, dzięki temu unikniemy wszelkich pomyłek, uf!
Możecie zaznaczyć kilka opcji, jeśli dopiero orientujecie się w cenach.
Jeśli poleciła nas konkretna osoba to śmiało dajcie znać kto, bo to dla nas cenna informacja i będziemy mogli się zawsze odwdzięczyć! ♥