logo

OPINIE O FILMACH MAGATI.PL

OPINIE O FILMACH ŚLUBNYCH - MAGATI

Nie wiemy jak Wy, ale my decydując się na kupno czegoś lub na jakąś usługę często poszukujemy w internecie opinii. W naszym życiu bardzo cenimy też wszelkie rekomendacje od bliskich. Dlatego tak bardzo cieszy nas, że coraz częściej zapytania otrzymujemy od osób, które widziały naszą pracę na weselu swoich znajomych. To jest dla nas niesamowicie ważne i czujemy wtedy, że naprawdę nasze zaangażowanie jest docenione!

opinie o adze i matim

Bardzo dużo opinii zebraliśmy na portalu WESELE Z KLASĄ! Natomiast nie ukrywamy, że będziemy się też starać przepisywać teksty jakie otrzymaliśmy od naszych Par w mailach czy wiadomościach na portalach społecznościowych! Za każdym razem cieszymy się, bo opinie są długie i prosto od serca. To dowód na to, jak wiele emocji budzi film ślubny!

OPINIA O MAGATI - WERONIKA I WIKTOR

Po pierwszym spotkaniu z Agą i Matim od razu wiedziałam, że wybraliśmy idealnie! Są mega profesjonalni, potrafią doradzić i wytłumaczyć jak coś było niejasne, a przy tym są przesympatyczni i pozytywni. Mieliśmy wrażenie jakbyśmy się znali od lat! Na spotkaniu, kiedy obejrzeliśmy dłuższą realizację, byliśmy pewni, ze spełnią nasze oczekiwania. Do każdej Pary Młodej podchodzą indywidualnie, wszystko notują, słuchają. Przed ślubem wszystkie szczegóły były omówione, wszystko dopięte na ostatni guzik. W dniu ślubu wprowadzali przemiłą atmosferę, łatwo nawiązywali kontakt z naszą rodziną i wszyscy czuli się swobodnie przed kamerą. Mimo, że niektórzy nie przepadają za tym na co dzień. Na weselu wtopili się w tłum, a ujęcia, które uchwycili były przepiękne i wzruszające. Efekt końcowy był powalający!!! Nie mogliśmy przestać oglądać, uśmiech nie schodził nam z twarzy. Jest to cudowna pamiątka, którą możemy się chwalić rodzinie i znajomym. Klip można oglądać na okrągło, a dłuższa realizacja skradła nasze serca! Film dostaliśmy bardzo szybko! Aga i Mati są to ludźmi z ogromnym talentem, wiedzą i empatią. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za wsparcie, słowa otuchy w czasie pandemii i za pracę, którą wykonaliście. Jest to najlepsza pamiątka na całe życie. Dziękujemy Wam bardzo i życzymy kolejnych Par, tak zadowolonych jak my! Polecamy z całego serduszka! ❤️ Werka i Wiktor.

OPINIA O MAGATI - KINGA I MARCIN

Już na naszym pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to właśnie z Agą i Matim chcemy współpracować i od razu podpisaliśmy umowę. Cały czas mieliśmy ze sobą kontakt i mogliśmy liczyć na ich wsparcie nawet podczas zmiany daty ślubu. Aga i Mati to duet profesjonalnych filmowców i cały czas mieliśmy wrażenie jakbyśmy byli dobrymi znajomymi. Atmosferę jaką tworzą w dniu ślubu jest cudowna. W ogóle nie było czuć skrępowania kamerami. Bardzo szybko otrzymaliśmy klip ślubny, a zaraz po tym film z wesela. Z całego serca polecamy i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy!

OPINIA O MAGATI - MAGDA I SZYMON

Zdecydowaliśmy się na film ze ślubu na 3-4 tygodnie przed. Tak... W tak krótkim czasie też można znaleźć świetną ekipę filmującą na wesele, jeśli organizujecie się je zimą! Wysyłając maila z pytaniem o wolny termin, byłam przekonana, że nic z tego. A jednak! W dniu ślubu Aga i Mati wszędzie tam gdzie się pojawiali, momentalnie wprowadzali luźną, fantastyczną atmosferę i nawiązywali od razu kontakt ze wszystkimi - dziadkami, rodzicami, księdzem, gośćmi. My też czuliśmy się świetnie przed kamerą, chociaż nigdy wcześniej nie graliśmy głównych ról w żadnym filmie! Nikt chyba nie był skrępowany ich obecnością. A sam film jest przepiękny, świetnie dobrana muzyka, taka jaką lubimy. Piękne ujęcia, bo "walczą" o to, żeby były jak najlepsze. Dynamika filmu też sprawia, że nawet dłuższa 40 minutowa wersja nie jest nudnym reportażem, a ogląda się ją z przyjemnością. Bardzo długo zastanawialiśmy się nad filmem, ale teraz nie żałujemy tej decyzji, wręcz przeciwnie. Film, a zdjęcia to są zupełnie inne emocje! Po prostu polecamy i jeszcze raz dziękujemy!!! Magda i Szymon.

palac biedrusko film slubny

OPINIE O MAGATI - PAULINA I KAMIL

Nigdy nie chcieliśmy mieć na swoim ślubie... KAMERY! Wszystko zmieniło się, kiedy przez przypadek trafiłam na krótki kadr z jednego z wesel, które nagrywali Aga i Mati! Szybko przejrzałam ich stronę i przekonałam męża, żebyśmy napisali do nich i zapytali się o ofertę. Kiedy już napisałam do MAGATI, po drugiej stronie spotkałam się z przesympatyczną odpowiedzią - chęcią rozwiania naszych wątpliwości. Kiedy po krótkim czasie spotkaliśmy się na żywo to od razu złapaliśmy super kontakt. Rzadko zdarza się, aby podczas przecież "służbowej" rozmowy ktoś chciał rozmawiać o czymś innym niż tylko służbowe tematy, a z Agą i Matim mogliśmy pogadać jak z dobrymi znajomymi! I wtedy już byliśmy pewni, że podjęliśmy dobrą decyzję. Jeśli chodzi już o opinię o pracy MAGATI to całkowicie im zaufaliśmy (co było strzałem w dziesiątkę!) - tuż przed ślubem Agnieszka skontaktowała się z nami, żeby wszystko dokładnie dogadać, zapytać o wszelkie szczegóły, dzięki którym będą mogli wszystko lepiej chwycić. W dniu ślubu byli wszędzie dużo wcześniej, żeby zobaczyć salę, kościół. Same przygotowania u nas w domu przebiegły bardzo wesoło - co było szczególnie ważne dla mojego męża, który przecież jak większość stresował się obecnością kamer, a tutaj wielkie zdziwienie, bo... Czuliśmy się bardzo swobodnie i w ogóle nie widzieliśmy, kiedy rzeczywiście jesteśmy filmowani! A to wszystko dzięki przesympatycznym ludziom i ich profesjonalizmowi! Jeśli chodzi już o sam klip i film to wszystko jest uchwycone na prawdę w sedno! Ku wszystkich zaskoczeniu film od MAGATI dostaliśmy naprawdę bardzo szybko. Mieliśmy wielką radość w sobie oglądając film i mogąc się nim chwalić przed całą rodziną i znajomymi. A ta pamiątka w postaci wspomnień z naszego ślubu i wesela, zostanie już z nami! I teraz nie wyobrażamy sobie nie mieć filmowców na swoim ślubie, a znajomym planującym swoje śluby mówimy, że nie ma opcji, żeby nie było filmowców i oczywiście polecamy im MAGATI! Myślę, że do tych wspomnień i różnych chwil, które nie zawsze wszystkie później się pamięta, będzie się z wielką radością wracać, a jeśli ktoś zastanawia się czy warto mieć filmowców to szczerze powiem, że naprawdę warto, ale tylko takich jak nasi.

OPINIE O MAGATI - PATRYCJA I ADRIAN

MAGATI – Aga i Mati – stworzyli dla nas niepowtarzalną pamiątką z tego najważniejszego dnia. Towarzyszyli nam w przygotowaniach, ceremonii w kościele i na weselu. Okazali się bacznymi obserwatorami - uchwycili najprawdziwsze emocje, najpiękniejsze uśmiechy i szaloną zabawę do białego rana. Muszę również wspomnieć o ich pozytywnej energii, którą zarażają innych i dzięki której zapomina się o stresującym towarzystwie kamer i zaczyna bawić się oraz czerpać z tego dnia to co najlepsze. Razem z Agą i Matim mieliśmy również sesję poślubną, która okazała się cudownym uzupełnieniem materiału ślubnego i fantastyczną zabawą. Nie musieliśmy długo czekać i cały materiał był gotowy! Najpierw KLIP – do teraz nie wiem czy są słowa, żebyśmy mogli go opisać... Jesteśmy nim oczarowani. Do teraz pamiętam jakie emocje towarzyszyły nam, kiedy oglądaliśmy go po raz pierwszy… I oglądaliśmy już z milion razy! I za każdym razem mamy ciarki! Chapeau bas, w jaki sposób zmontowali klip, dopasowali kadry i jaką wybrali muzykę, bo to ona wszystko dodatkowo ożywiła. MAGATI to profesjonaliści i po raz kolejny udowodnili to w długim filmie, który otrzymaliśmy. Pokazuje on najważniejsze momenty i jest złożony w taki sposób, że ogląda się go z zainteresowaniem i przyjemnością. Podsumowując, nie mogliśmy wybrać lepiej! Szczerze polecamy i jeszcze raz dziękujemy Wam za wszystko!

 siedem drzew opinie

OPINIE O MAGATI - DOMINIKA I MATEUSZ

O Adze i Matim dowiedzieliśmy się z polecenia naszej fotograf. Po przejrzeniu ich dynamicznych, pełnych emocji klipów ślubnych stwierdziliśmy, że to jest to, czego byśmy chcieli. Po wstępnym spotkaniu, na którym Aga dokładnie notowała wszystkie szczegóły, które chcieliśmy mieć ujęte w naszym klipie byliśmy mocno oczarowani zarówno profesjonalizmem, jak i ich pozytywną energią. To wpłynęło na późniejsze rozszerzenie wybranej przez nas oferty. W dniu ślubu Aga z Matim mimo 100 kilometrów odległości byli punktualnie co do minuty, pełni pozytywnej energii i poczucia humoru, dzięki którym łatwiej było poradzić sobie ze stresem w tym ważnym dla nas dniu. Mimo, że widzieliśmy się drugi raz w życiu, mieliśmy wrażenie że są naszymi dobrymi przyjaciółmi, z którymi znamy się od lat. Podczas uroczystości w kościele, a potem zabawy weselnej ich obecność była wręcz niezauważalna, zarówno dla nas jak i gości, a ujęcia, które udało im się uwiecznić są pełne emocji, oddające wszystkie momenty z tego ważnego dla nas dnia, na których najbardziej nam zależało. Czas realizacji zamówienia bardzo pozytywnie nas zaskoczył! Podsumowując: MAGATI to Profesjonaliści przez duże P, ale także bardzo ciepli i pozytywni ludzie, z którymi współpraca to przyjemność. Polecamy ich wszystkim, którzy pragną aby ich filmy ślubne były nietuzinkowe i posiadały magię, dzięki której wspomnienia podczas oglądania będą wracały przez długie lata.

OPINIE O MAGATI - JAGODA I RADEK

Klip - muzyka jest świetna, ujęcia zarąbiste. PETARDA! I w ogóle szacun za smaczki w stylu mój krzywo zakładany but, to jest przepiękne! Naprawdę jesteśmy zachwyceni! Już oglądaliśmy z 20 razy. Miałam załatwić coś z rana, ale przełożyłam to na jutro! Obejrzeliśmy też dłuższą, 40 minutową realizację. Jesteśmy zachwyceni. Dziękujemy na maxa! Widać naszych gości, radość, wzruszenie, śmiech, łzy. Naprawdę film jest pełen emocji, więc nie tylko mogliśmy to przeżyć jeszcze raz, ale nawet zobaczyć super rzeczy, których nie zauważyliśmy podczas wesela! To dla nas niesamowita pamiątka. Nie da się powtórzyć takiego wydarzenia dlatego tym bardziej mega doceniamy, że stanęliście na wysokości zadania, a nawet wyżej! Wszystko jest bardzo spójne, teledysk jest dynamiczny, dziarski, a długi film trochę bardziej wzruszający, sentymentalny, więc idealne kombo. Naprawdę widać w tej pracy Wasze serducha. W ogóle ja się zastanawiałam 3/4 filmu gdzie Wy byliście, skąd macie te ujęcia, do teraz nie ogarniam! Na pewno będę Was polecać! Trzymam kciuki za same fajne wesela i jeszcze fajniejsze pary! I jeszcze tylko napiszemy, że Rodzice są zachwyceni! I cała reszta też! DZIĘKUJEMY!!!

OPINIE O MAGATI - DARIA I KUBA

Na Agę i Matiego trafiliśmy przez klip udostępniony przez znajomych na Facebooku, już wtedy mieliśmy wybrane dwie firmy filmowców z którymi chcemy się spotkać, ale po obejrzeniu klipu i wstępnej rozmowie z Agnieszką nie było już o czym mówić. Wybór był prosty. Kontakt z MAGATI jest bardzo dobry! Słuchają Twoich oczekiwań, wszystko ZAPISUJĄ! Odpowiadają na wszystkie pytania, wspierają! Przyjechali do nas 120 kilometrów  i nie było mowy o spóźnieniu, byli nawet przed ustaloną godziną. Zawsze uśmiechnięci, zarażają dobrą energią, na weselu niezauważalni, dobrze ubrani. MAGATI to młodzi, komunikatywni ludzie z wielką pasją i dobrym sercem. Bardzo dobrze wiedzą co robią, dbają o szczegóły. Na plenerze było zabawnie i bez stresu dzięki atmosferze jaka tworzą. Jednym słowem jako ludzie są WSPANIALI, a jako filmowcy PROFESJONALNI! Czas oczekiwania na klip i film nas baaardzo miło zaskoczył. Klip zrobił furorę wśród znajomych i rodziny, jest energiczny z nutą romantyzmu - dokładnie tak jak chcieliśmy! Film długi to wisienka na torcie, ogląda się go z wielką przyjemnością! Baaaardzo polecamy firmę MAGATI!

plener filmowy opinie

OPINIE O MAGATI - NATALIA I BARTEK

MAGATI - duet idealny!!! Profesjonalizm w każdym calu! Dzięki MAGATI będziemy powracać do naszego najpiękniejszego dnia w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z takimi samymi emocjami jakie towarzyszyły nam właśnie wtedy. Bardzo dziękujemy za uwiecznienie tych cudownych chwil, wzruszeń, emocji i zabawy do białego rana! Efekt spektakularny! Wulkany świetnych pomysłów, dobrego nastroju, pasji, talentu, poczucia humoru. Cudowni ludzie! Praca z nimi to czysta przyjemność! Polecamy!!!

OPINIE O MAGATI - AGA I PAWEŁ

Kochani! Właśnie obejrzeliśmy nasz film ze ślubu. Jest po prostu cudowny! Pokazaliście nam ten dzień z innej perspektywy! Dzięki Wam mogliśmy zobaczyć i przeżyć to, czego w tym ważnym dniu nie udało się nam zauważyć przez nadmiar wrażeń, a także to, co z pewnością umknęło by szybciej, niż byśmy chcieli. To był piękny dzień i piękne (jakże wesołe!) chwile - dziękujemy Wam z całego serca, że dzięki waszej ciężkiej pracy mamy tak piękną pamiątkę z najważniejszego wydarzenia w naszym życiu! Klip ślubny wszyscy chwalą, genialny pomysł i super ujęcia - niektóre nas powaliły! Próby Pawła "wyglądasz świetnie!" przebiły wszystko, naprawdę świetna praca! Dziękujemy również za dodatki, które dołączyliście!

opinie o magati - darz bór

OPINIE O MAGATI - MAGDA I PIOTREK

Na Agę i Matiego trafiliśmy podczas corocznych targów ślubnych. Po przeanalizowaniu wszystkich opcji, zdecydowaliśmy, że to właśnie MAGATI jest teamem, który zrozumie nasze potrzeby i wyobrażenie odnośnie relacji ślubnej. Osobiste spotkanie było supermiłe, pozytywne i czuliśmy się jak na spotkaniu z dobrymi znajomymi! Aga pokazała nam ich najświeższe realizacje i wiedzieliśmy, że MAGATI wykonają wszystko tak, jak sobie wymarzyliśmy. Trzeba wspomnieć, ze Aga wszystko skrupulatnie notuje, nie ma szans, aby coś jej/im umknęło. Bezpośrednio przed ślubem ustaliliśmy wszystkie szczegóły i pomimo tego, że do miejsca ślubu było około 130km to Aga i Mati byli dużo, dużo wcześniej, sprawdzając i kościół, i okolicę oraz filmując przepiękne ujęcia z drona. Wiecznie uśmiechnięci, pozytywnie nastawieni, pomocni, przyjacielscy i niezwykle profesjonalni! Nawet ci, którzy 'nie czują się dobrze przed kamerą' byli zachwyceni. Aga i Mati mieli cudowny kontakt z ludźmi, goście czuli się bardzo swobodnie, co widać na filmie. Podczas wesela byli niewidzialni, ale udało im się uchwycić mnóstwo wzruszających i pięknych chwil. Ludzie z wielką pasją i ogromną wiedzą. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć niezwykłą pamiątkę z tego jedynego w swoim rodzaju dnia! Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za pracę, którą wykonaliście! Mamy przepiękny klip, który możemy oglądać na okrągło oraz wzruszający film, który ogląda się z zapartym tchem. Życzymy Wam wszystkiego dobrego i dziękujemy! Magda i Piotrek.

A poniżej wiadomość od Magdy, po otrzymaniu filmów:

"Ale świetne! Będziemy oglądać codziennie! Naprawdę! Przecudownie, jesteśmy zachwyceni! Oglądamy i oglądamy. Muzyka jest idealna! Wszystko do siebie pasuje! Pięknie to uchwyciliście! Cieszę się, ze trafiliśmy na te targi poznańskie i Was znaleźliśmy! Moja mama się popłakała na klipie, a ja już wysyłałam go wszystkim! Super, super, super! Przepięknie, brak nam słów. Dłuższy film bardzooooo też jest niesamowity! 30 minut z wesela to idealna długość! Bardzo Wam dziękujemy, jesteście najlepsi! Jesteśmy wdzięczni też za niespodzianki!"

opinie o magati filmowanie ślubow poznan

OPINIE O MAGATI - AGATA I ARTUR

Przepraszam, że tak późno. Ciągle nie możemy dojść do siebie jaki zarąbisty kawał roboty zrobiliście. Podziękuję za siebie, bo pewnie Agata nie opuści i sama też coś dla Was napisze. Jestem pod ogromnym wrażeniem, świetny montaż. I trafiliście jeszcze z utworami, mega! Ekscytacji nie brakuje i każde odtworzenie, czy to przy rodzinie, czy znajomych, powoduje burzę emocji. Dziękuję, z całego serducha... Zawsze i wszędzie będę Was polecał, nie tylko za profesjonalizm, ale też za wspaniałą atmosferę. Wesele bez was nie byłoby takie samo! Serdecznie pozdrawiam, szczęśliwy mąż Artur.

opinie o magati baborówko

OPINIE O MAGATI - GOSIA I KRYSIK

Dziękujemy za ekspresową przesyłkę! Bardzo podoba nam się efekt Waszej pracy, niesamowicie umililiście nam dzisiejszą niedzielę. Na pewno wiele razy będziemy przywoływać wspomnienia z tego pięknego dnia, za pomocą Waszego filmu! Bardzo dziękujemy Wam za miłą atmosferę podczas filmowania. Film jest fantastyczny, zawiera to co powinien, wiele razy się uśmialiśmy na nim, ale nie zabrakło też wzruszeń! Wszystkim się podoba!

OPINIE O MAGATI - KASIA I PIOTREK

Zaczynając od początku: Agnieszkę i Mateusza znaleźliśmy na portalu "Wesele z Klasą". Po zobaczeniu filmów, które przygotowali innym parom wiedziałam, że znają się na tym co robią. W niedługim czasie spotkaliśmy się, aby osobiście porozmawiać o szczegółach ich pracy. Warto wspomnieć, że mieliśmy okazję być już na dwóch spotkaniach z innymi firmami, niestety po żadnym nie odczuwaliśmy większego zachwytu. Aga i Mati pobili wszystkich bezapelacyjnie. Pomimo, że wcześniej ustaliliśmy z Narzeczonym, że ostateczną decyzję podejmujemy, po powrocie w domu, to uwierzcie! Czas na przemyślenia nie był potrzebny. Na tym samym spotkaniu podpisaliśmy już umowę, ponieważ wiedzieliśmy, że to Oni muszą uwiecznić ten piękny moment naszego życia. Późniejszy kontakt przebiegał rewelacyjnie. Przyszedł czas ślubu i wesela. Przy nerwach jakie nam towarzyszyły, oaza spokoju i poczucie humoru MAGATI były bezcenne. Ci ludzie ogarniają wszystko. Aga i Mati mają oczy dookoła głowy. Przy tym, ich obecność na uroczystości nie jest w ogóle zauważalna i przytłaczająca. Wykorzystują w swojej pracy wysokiej jakości sprzęty, a ich obróbka materiału zapiera dech w piersi. Mój Mąż był sceptycznie nastawiony do pomysłu kamery na weselu, ale po obejrzeniu klipu i całego wesela stwierdził, że Aga i Mati odwalili kawał dobrej roboty, która będzie naszą pamiątką do końca życia. Szczerze polecamy!

opinie o magati bagatelka miłosław

OPINIE O MAGATI - MAGDA I GRZESIU

Wszystko się podobało, bardzooooo! Oglądaliśmy już kilka razy! Gdy otrzymaliśmy klip wiedziałam, że film będzie na równie wysokim poziomie! I się nie myliłam! Najpiękniejsza pamiątka! Jeszcze raz dziękujemy i na pewno będziemy Was polecać, bo widać, że wkładacie w to dużo pracy! Tak jak już Wam mówiłam, najbardziej lubię to u Was, że każdy Wasz klip jest inny i potraficie na tyle poznać parę przez tych kilkanaście godzin, żeby stworzyć film, w którym się odnajdą i będzie on wyjątkowy i niepowtarzalny! Dziękuję również w imieniu Grzesia!

OPINIE O MAGATI - EWA I ŁUKASZ

Rozładował mi się telefon. Tyle razy oglądałam teledysk ukradkiem w pracy. Jest cudowny! Jest wszystko to, na czym nam zależało. Łukasz zobaczył go dopiero jak wróciłam do domu! Nawet nie umiem wyrazić słowami jak bardzo nam się podoba. Jesteście najlepsi na świecie! Jak dobrze, że wybraliśmy Was! Muzyka też jest idealna! Już nawet nie umiem zliczyć ile razy go wspólnie obejrzeliśmy. Dla nas to wymarzony klip ślubny! A jeśli chodzi o długi film to... Cudowne ujęcia, cudowna muzyka, piękne ujęcia z drona, super zmontowane. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej dbałości i efektu końcowego! Rodzinki mówią, że rewelacja! A siostra będzie do Was pisać w sprawie jej własnego ślubu! Dziękujemy jeszcze raz, najlepszy wybór na świecie to Wy! Dodam jeszcze, że Rodzice mega się cieszę, że jest ich tak dużo! I w ogóle najważniejsze osoby często się pojawiają, co jest dla nas bardzo ważne. Stworzyliście dla nas wyśnioną pamiątkę, a ujęcia kościoła z drona z dołu do góry to po prostu ujęcia jak z bajki! Będziemy Was zawsze polecać!

OPINIE O MAGATI - ADA I ADAM

Dwójka przemiłych osób oraz niezwykłych profesjonalistów. Od pierwszej wiadomości i pierwszego spotkania bardzo dobrze się dogadywaliśmy i rozumieliśmy. Nasze relacje wyglądały bardziej na rozmowy ze znajomymi niż zleceniobiorcą. Od początku do samego końca mega profesjonalni, potrafili wszystko wytłumaczyć oraz doradzić. W dniu ślubu, podczas błogosławieństwa, w kościele jak i na sali weselnej nie dało się odczuć, że ktoś nas filmuje. Efekt końcowy był cudowny, nie trzeba było żadnych poprawek oraz termin realizacji był bardzo krótki. Szczerze polecamy i pozdrawiamy tę wspaniałą parę!

A poniżej wiadomość od Ady, po otrzymaniu filmów:

"Wow! Jestem w takim szoku. Oboje jesteśmy! Siedzimy i ryczymy. Jest wspaniale. Nic nie ma do poprawy. Tak nas wyczuliście! Nie wiem co więcej napisać, bo na razie brakuje mi słów. Piękniej już chyba nie mogło być! Jesteście NAJLEPSI! Bardzo stresowałam się przed oglądaniem - a wyszło super! Łzy same cały czas lecą! Nie spodziewałam się aż tylu emocji, a wyszło cudownie, ciągle to piszę, ale tak jest! Już organizujemy spotkania ze znajomymi żeby wszystko im pokazać i zobaczyć ich reakcje Jak my się cieszymy, że mieliśmy Was na weselu! Normanie jesteśmy zakochani w Waszej pracy! Wszystkim się podoba! Zachwyceni są tak samo jak my, aż by się chciało jeszcze raz to przeżyć! Dobrze, że na Andrzejki idziemy, bo patrząc na te tańce to aż chce się tańczyć!"

opinie o magati greys siedlec

OPINIE O MAGATI - KASIA I PAWEŁ

Jesteśmy już po seansie. Ogromne WOW. Nawet nie wiemy co napisać. Może to, że oboje się popłakaliśmy na koniec. Muzyka, światło, montaż - idealnie. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko! I zaczynamy oglądać drugi raz i za pewne nie ostatni! Naprawdę super są ujęcia z drona, Mati zrobił mega robotę! I bardzo nam się podoba to, że film jest dynamiczny i nie jest nudny. Cały czas coś się dzieje. Bardzo Wam jeszcze raz dziękujemy. Dziękuję za utwór na końcu i, że moje buty miały swoje ujęcia. Paweł wczoraj mi mówił, że gdyby od początku wiedział że film tak będzie wyglądał to by od razu zgodził się na filmowców, a tak musiałam go chwilę namawiać. On miał w pamięci te 5 godzinne filmy, których nikt po godzinie nie ogląda. A klipem wszyscy są zachwyceni! I my tak samo! Wszyscy byli zaangażowani w to wesele, wiec też chcieliśmy im go pokazać od razu! Teraz jak patrzę na to wszystko to warto było się tak zaangażować w organizację, ale to Wy przede wszystkim zrobiliście robotę, że to wszystko uchwyciliście! Coś niesamowitego, ogromnie dziękujemy Wam za Waszą pracę!

opinie o magati zamek gutów

OPINIE O MAGATI - MADZIA I DAWID

Podczas organizowania naszego wesela nie byliśmy z Mężem przekonani co do kamerzystów na naszym przyjęciu. Obawialiśmy się "osaczenia" przez filmowców, dodatkowego stresu i trzymania fasonu do białego rana. Podczas pierwszego spotkania z Agą i Matim został nam pokazany jeden z długich filmów stworzonych przez nich samych. I wtedy .... ZAKOCHALIŚMY SIĘ W NICH W JEDNEJ SEKUNDZIE! W ich twórczości, wyobraźni, poczuciu humoru, opanowaniu, spokoju, zorganizowaniu i pewności siebie. Podczas naszego wesela byli niewidzialni, uchwycili każdą najlepszą chwilę. Stworzony przez nich klip skradł nasze serca, a długi film przeszedł najśmielsze oczekiwania... Z każdą minutą oglądania płakaliśmy z moim Mężem jeszcze bardziej. Wróciły do nas wszystkie emocje, które towarzyszyły nam tego dnia. Do dziś, kiedy znamy już na pamięć obydwa filmy - przeżywamy wszystko od nowa. Aga z Matim stworzyli dla nas cudowną pamiątkę na całe życie, którą możemy oglądać bez końca! My i nasi goście weselni jesteśmy zachwyceni efektami ich pracy! Aga służyła mi pomocą nawet na dzień przed weselem, kiedy to moja panika nie pozwoliła mi racjonalnie myśleć! Because they collect the best of moments!!! ❤

opinie o magati wichrowe wzgorze

OPINIE O MAGATI - KASIA I KRZYSZTOF

Oczywiście film oglądaliśmy, jest genialny! Świetne ujęcia i montaż, nie mogliśmy sobie tego lepiej wymarzyć! Film jest doskonały, z resztą jak wszystko co robicie! I jest ujęty tańczący Mati! Z Rodzicami jeszcze się nie widzieliśmy, ale klip robi furorę zarówno wśród rodziny, jak i znajomych, więc długi (godzinny) film też na pewno się spodoba! Wszystko co robicie wymiata!!! Cieszymy się bardzo, że to właśnie Wy robiliście zrobiliście nam taką pamiątkę! Wszystkim Was polecamy!

OPINIE O MAGATI - KASIA I PAWEŁ

Aguśka i Mati! Klip jest piękny! Nawet jak o nim piszę to chce mi się płakać! BARDZO Wam dziękujemy!!! Dotarł do nas również dłuższy film i... Jesteśmy bardzo zadowoleni! Wyszło super!! Bardzo się cieszę, że w kościele są wykorzystane piosenki, które śpiewały moje dziewczyny! Teraz w weekend będzie kolejny seans, bo jedziemy do moich rodziców! Już nie mogę się doczekać ich wrażeń! Jesteśmy Wam niesamowicie wdzięczni! Było nam bardzo miło Was poznać! Pomijając fakt, że jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszej pracy to chcę też napisać, że jesteście super parą i fantastycznymi, pozytywnymi ludźmi - co nam bardzo pomogło w tym stresującym dniu!

pamiatka slubna

OPINIE O MAGATI - EDYTA I PAWEŁ

Na początku chcielibyśmy podziękować Wam za wspaniałą pamiątkę z najważniejszego dnia w naszym życiu. Współpraca z Wami to czysta przyjemność! Fachowcy i profesjonaliści w każdym calu. Otrzymaliśmy dużo pomocy i podpowiedzi z Waszej strony, które sprawiły, że wszystko przebiegło idealnie. Dzięki Wam mogliśmy zobaczyć, jak duże emocje towarzyszyły nam tego dnia. Film jest bardzo wzruszający, świetne ujęcia, wszystko bardzo dynamiczne, piękna muzyka, mogłabym oglądać go cały czas i za każdym razem tak samo bardzo się wzruszam. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy właśnie na tych cudownych ludzi! Wszystkim przyszłym Parom Młodym śmiało możemy polecić Agę i Matiego!

OPINIE O MAGATI - LIDKA I DAMIAN

Cała współpraca z Wami jest dla nas bezcenna! Mamy przepiękne wspomnienia, a o klipie mówi teraz cała rodzina i codziennie ktoś komentuje "Jaki przepiękny filmik!" - my sami oglądamy go non stop! Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej pamiątki! Dłuższy film na pewno będzie u nas często gościł na ekranie. Wspaniale jest moc wrócić wspomnieniami do tego dnia... Sposób montażu, muzyka, wszystkie ujęcia - pozwalają poczuć te emocje, które towarzyszyły nam w tym dniu, a w sumie to w tych dniach, bo na plenerze również czuliśmy się radośnie! Wszystko nas niesamowicie cieszy i jakbyśmy brali ponownie ślub to wybralibyśmy WAS! Żadne słowa nie są w stanie przekazać tego, jak bardzo się cieszymy, że Was poznaliśmy i, że razem udało nam się stworzyć takie piękne wspomnienia! To jest po prostu dar z nieba, że na siebie „wpadliśmy”!

Poznan kamerzysta na wesele

OPINIE O MAGATI - DOROTA I MARCIN

Nie mogliśmy wybrać lepiej! Od samego początku pełen profesjonalizm, konkretne, rzeczowe rozmowy! Agnieszka słuchała i notowała nasze pomysły dodając mnóstwo od siebie, byliśmy w kontakcie do ostatniej chwili przed weselem i dało się wyczuć, że ekipie zależy, aby film wyszedł jak najlepiej. Mieliśmy duże wymagania! Chcieliśmy, aby na filmie pokazane były same pozytywne emocje, nasi bawiący się goście, ujęcia naszego synka, naszego psa, elementy krajobrazu oraz dekoracje i klimat sali. W dniu wesela wiedzieliśmy, że ekipa jest, ale praktycznie nie było ich widać! Byli wszędzie, ale w ogóle nie rzucając się w oczy. A gdy dostaliśmy film... To było coś niesamowitego, był lepszy niż mogliśmy to sobie wyobrazić!!! Rzadko jesteśmy tak wylewni, ale tutaj inaczej się nie da. Aga i Mati stworzyli film, dzięki któremu możemy cofnąć się w czasie i wspominać nasz dzień. Film pełen akcji, emocji, pięknych ujęć, perfekcyjnie zgrany z muzyką, nie za długi, idealny do pokazania rodzinie i znajomym, wywołujący uśmiech na twarzy. Sami możemy oglądać go bez końca! Z całego serca dziękujemy zdolnej, profesjonalnej ekipie MAGATI za wspaniałą pamiątkę na całe życie i polecamy ich każdemu!

OPINIE O MAGATI - MADZIA I KRYSTIAN

Nie mamy słów, zatkało nas! Pierwsze sekundy i już łzy leciały... Naprawdę to co stworzyliście przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Jesteście mistrzami nad mistrzami! Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że możemy wam zaufać! Klip to będzie przepiękna pamiątka do końca życia! Oglądamy go w kółko! Najpierw oglądaliśmy na telefonie, a potem w domu na tv i to jest dopiero petarda! Muzyka jest dobrana idealna! Dziękujemy, że jednak namówiliście nas na zmianę! A długi film? Ujęcia obłędne. Nie spodziewaliśmy się TAKIEGO filmu, znowu mnóstwo emocji jest w nas. Świetna robota! Bardzo Wam dziękujemy, w życiu nie myśleliśmy, że dostaniemy prawdziwą esencję z dnia naszego ślubu! Jesteście niesamowici, bardzo Was ściskamy i jeszcze raz dziękujemy za niesamowitą pamiątkę! Buziaki dla Was!

zakochani filmowanie slubów

OPINIE O MAGATI - GOSIA I RAFAŁ

Bardzo długo zastanawialiśmy się czy zdecydować się na film weselny. Przez przypadek niecały miesiąc przed weselem trafiłam w internecie na film opublikowany przez MAGATI. Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Nie mogłam uwierzyć, kiedy okazało się że mają wolny termin! Od samego początku kontakt z Agą i Matim był świetny! I do dnia wesela wszystko było zapięte na "ostatni guzik". W filmie wykorzystano mnóstwo pomysłów, dzięki którym film z wesela możemy oglądać bez końca! Film zrobił ogromne wrażenie na całej naszej rodzinie. Profesjonalny montaż, świetnie dobrana muzyka, uwiecznione wszystkie najważniejsze chwile z całego dnia idealnie tak jak sobie wymarzyliśmy! Gorąco polecamy!

OPINIE O MAGATI - PATRYCJA I RAFAŁ

Ślub na ostatnią chwilę? To my!!! I mimo krótkiego czasu do ślubu (w tym szalonym wirze przygotowań) po pierwszym spotkaniu z Agą i Matim - odetchnęliśmy z ulgą (jeszcze bardziej nie mogliśmy doczekać się tego dnia). Wywarli na nas ogromnie pozytywne wrażenie - dziś wiemy, że mieliśmy najlepszych kamerzystów. Aga i Mati to duet idealny - jakość, pasja i zaangażowanie, świetne poczucie humoru i mnóstwo pozytywnej energii, w pełni profesjonalni i rzeczowi. Bardzo zależy im na spełnieniu wszelkich oczekiwań klienta, dlatego zwracają uwagę na wszystkie detale, notują, wiele wnoszą od siebie. Zarówno w dniu ślubu, jak i pleneru czuliśmy się bardzo swobodnie w ich towarzystwie. Każdy kto widział nasz film z wesela jest nim oczarowany. Bezkonkurencyjni w swoim fachu!

film ślubny magati wielkopolska

OPINIE O MAGATI - NATALIA I MAREK

Klip obejrzeliśmy już za 100 razy! Nawet nie mam słów, żeby opisać jak nam się podoba teledysk... Ja się popłakałam, moi Rodzice też i kazali Wam przekazać, że nie dość, że jesteście bardzo sympatyczni to jeszcze robicie takie cuda! Przepiękny filmik, muzyka, ujęcia... Wszystko! A długi film to mistrzostwo świata, piosenki nasze ukochane idealnie dopasowaliście do ujęć. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i naprawdę jest to idealny skrót najważniejszych wydarzeń z wesela. Oglądając to stwierdziliśmy na koniec, że to była super impreza! Rodzice też są zachwyceni! Bardo cieszymy się, że Was poznaliśmy i mamy takie pamiątki! Jesteście niesamowici!!! I wszystko otrzymaliśmy w ciągu miesiąca! DZIĘKUJEMY WAM BARDZO, BARDZO, BARDZO!

film ślubny Ranczo w Dolinie

OPINIE O MAGATI - OLA I WITEK

Bardzo mocno polecam przyszłym Parom Młodym, które marzą o najpiękniejszej pamiątce ze ślubu! Duet MAGATI jest najlepszy w tworzeniu filmów - profesjonalni, uśmiechnięci i otwarci. Maja dużo ciekawych pomysłów, a do tego wprowadzają wspaniałą atmosferę, podczas kręcenia ujęć - co powoduje, ze na filmie można być naturalnym i się nie stresować. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, za co jesteśmy bardzo wdzięczni! Dziękujemy za wymarzony klip i film ślubny, polecamy!

OPINIE O MAGATI - ANIA I WALDEK

Gdybyśmy mogli to dalibyśmy 10! Realizacja od początku do samego końca na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Widać pasję w tym co robią! Zdziwieni byliśmy ilością tak genialnych pomysłów i estetyki, które wdrożono w nasze filmy. Nie dość, że są przesympatycznymi osobami to potrafią wyczarować cuda! Gorąco polecamy MAGATI wszystkim planującym wesele! Na pewno nikt się nie zawiedzie, gdyż Aga i Mati robią to z pasją i pełnym zaangażowaniem!

OPINIE O MAGATI - DAGMARA I MICHAŁ

Gdybym mogła, dałabym 10 w 5-stopniowej skali! Aga i Mati to osoby w pełni profesjonalne, naładowane mnóstwem pozytywnej energii i bardzo kreatywne! Nasz długi film ślubny jest właśnie taki o jakim marzyliśmy! Lekki, dynamiczny, profesjonalnie zmontowany, zawiera najważniejsze momenty ze ślubu i wesela, co nie czyni go jednym z tych długich filmów, które pokazuje się tylko rodzinie! Polecamy Ich wszystkim!

skaczacy mlyn

Filmowanie i montowanie ślubnych pamiątek to dla nas wielka przyjemność, a poza tym lubimy też... Zapraszamy do zakładki "O NAS".