logo

OPINIE

OPINIE O WSPÓŁPRACY Z NAMI - MAGATI

Nie wiemy jak Wy, ale my decydując się na kupno czegoś lub na jakąś usługę często poszukujemy w Internecie opinii. W naszym życiu bardzo cenimy też wszelkie rekomendacje od bliskich. Dlatego tak bardzo cieszy nas, że coraz częściej zapytania otrzymujemy od osób, które widziały naszą pracę na weselu swoich znajomych. To jest dla nas niesamowicie ważne i czujemy wtedy, że naprawdę nasze zaangażowanie jest docenione!

Dodamy, że bardzoooooo długo zastanawialiśmy się umieszczeniem zakładki: OPINIE w głównym MENU na naszej stronie, ostatecznie zdecydowaliśmy, że te opinie są dla nas największą motywacją do pracy, a jednocześnie nagrodą i świadomością, że dobrze wykonaliśmy swoje zadanie i chcemy, aby była widoczne.

Za każdym razem cieszymy się, bo opinie są długie i prosto od serca.

W ciągu tych ostatnich lat mieliśmy okazję filmować  w wielu fajnych miejscach. Materiały do filmów ślubnych zbieraliśmy w różnych miejscach. Byliśmy m.in. w Ranczo w Dolinie, Gościniec Sławica, Gorzelnia, Bagatelka, Stary Kamionek, Zamek Joannitów w Łagowie, Pałac na Opieszynie we Wrześni, Pałac Białokosz, Młodzikowo, Dolina Warty, Siedem Drzew, Stodoła w Baborówko, Grzebienisko, Darz Bór w Miłosławiu, Karczma na LednicyZamek Gutów, Pałac Tłokinia, Greys Sidlec, Pałac Biedrusko, Klimkowa Osada, Gościeniec Żurawiec, Spichlerz Wąsowo, Pałac Wąsowo, Gościeniec nad Dwoma Stawami, Restauracja 100 Jezior, Pałac Rzęszkowo, Folwark Wąsowo, Hotel Amarylis, Gość w Dom - Chlastawa, Topolova - Ostrów Wielkopolski, Hotel Kosmowski, Hotel Solei, Gościniec nad Stawem, Sala Rycerska - Gutów, Ceglarnia, Weranda Home czy w Skansen Bicz. I to nie są jeszcze wszystkie miejsca, które odwiedziliśmy! Jak widać, raczej jeździmy na śluby w obrębie wielkopolski, ale mieliśmy też wielką przyjemność być w Folwarku Ruchenka koło Warszawy i w Zajeździe Ren Iwiczno na Kaszubach!

OPINIA O MAGATI - ANASTAZJA I MASHAV

Aga i Mati to niesamowici z natury ludzie, którzy świetnie realizują swoją pracę, a fakt, że robią ją z zamiłowaniem jest widoczny gołym okiem! ❤️ Agnieszka i Mateusz nie tylko towarzyszyli nam w dniu samego wesela - byli bardzo komunikatywni zarówno przed samą okolicznością, jak i po niej. Od początku naszej współpracy bardzo zależało im na poznaniu nas oraz naszych wizji dotyczących tego, jak chcielibyśmy, aby tak istotny dla nas dzień został uchwycony na fotografii oraz filmie. Zależało im, abyśmy byli jak najbardziej usatysfakcjonowani z efektów tej pamiątki na całe życie, dlatego dokładnie słuchali, doradzali i podpowiadali w momentach, gdy byliśmy czegoś niepewni. Zawsze można było liczyć na dobre porady z ich strony :) W dniu samego ślubu i wesela, Aga i Mati sprawdzali się po prostu fenomenalnie! Wiecznie przyjaźni, z uśmiechem na twarzy i z wewnętrznym spokojem (który udzielał się również nam) towarzyszyli nam i naszym najbliższym, wykonując kawał profesjonalnej roboty. Praktycznie niewidoczni, Aga i Mati uchwycili najbardziej wyjątkowe momenty naszych przygotowań, ceremonii oraz samej imprezy. Przez ich zdolność wtopienia się w tłum bez przeszkód potrafili sfotografować najpiękniejsze, naturalne i niepozowane momenty - co dla nas było niezwykle istotne. Dzięki nim posiadamy teraz niezastąpione materiały z najwspanialszego dnia naszego życia. DZIĘKUJEMY MAGATI! Jesteście Wielcy!

OPINIA O MAGATI - MARTYNA I THOMAS

Nie mogliśmy lepiej trafić, nasz film ślubny od Magati jest przepiękny. Od początku wiedzieliśmy, że chcemy, aby był bardzo naturalny, bez aranżowanych scen z naciskiem na pokazanie emocji między nami i między nami, a naszymi gośćmi. I to wszystko zostało ujęte tak, jak sobie to wyobrażaliśmy, a może nawet lepiej :) Współpraca od samego początku była bardzo udana. Czuliśmy, że będziemy zaopiekowani w ten ważny dzień i tak też było. Dostaliśmy odpowiedź na każde pytanie, a Magati sami upewniali się jak nasze nastroje i przygotowania przed ślubem. I choć głównie wymienialiśmy ze sobą maile i wiadomości, to dzięki przyjacielskiemu nastawieniu, czuliśmy się bardzo swobodnie w dniu kręcenia. Magati byli i pozostaną częścią naszego wesela :) Bardzo doceniamy też otwartość na nasz wybór muzyki, dzięki temu film zyskał dla nas dodatkową wartość, bo z wybranymi utworami mieliśmy już wcześniejsze wspomnienia. Magati ŚWIETNIE dopasowali piosenki do scen i do atmosfery z tego dnia - wszystko tworzyło idealną całość! To co jeszcze chwyciło nas za serca, to sceny, gdy słychać nasze wypowiedzi bądź głos naszych gości. Jesteśmy pewni, że za 20 lat będzie nas to wzruszać jeszcze bardziej. Z całego serca polecamy Magati i dziękujemy, że tak pięknie utrwalili jeden z najważniejszych dni w naszym życiu <3 Martyna&Thomas

OPINIA O MAGATI - KINGA I KAROL

MAGATI stworzyło dla nas coś niesamowitego!!! ✨ Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy - My jak i nasza cała rodzina. Idealnie wpasowali się w nasz klimat, nie czuliśmy żadnej krępacji, ani sztucznie ustawianych scen. Momenty na zdjęciach, jak i filmie zostały tak bardzo dopracowane, Że łzy napływały do oczy już od pierwszych sekund. Pierwsze zdjęcia wraz ze zwiastunem filmu otrzymaliśmy już w pierwszym tygodniu po weselu! Do teraz cała nasza rodzinka bardzo miłe wspomina naszego fotografa i kamerzystę dopytując „skąd Wy ich wzięliście?” „byli super!” ❤️ Współpraca i zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie, odpowiedzi na różne pytania niemalże natychmiastowe, co pozwoliło zbudować między nami super więź i czasami mieliśmy wrażenie jakbyśmy znali się już parę dobrych lat! ❤️ Polecamy z całego serca!!! Są najlepsi w tym co robią!!!

OPINIA O MAGATI - ELWIRA I KRZYSZTOF

Bardzo długo szukaliśmy osób które zrobią dla nas film ślubny i cieszymy się że trafiliśmy na Magati :) zaczynając od świetnego kontaktu już od pierwszego spotkania, zebrania informacji co jest dla nas ważne, do świetnej atmosfery w trakcie trwania wesela. A film i teledysk - cudo! Możemy oglądać nonstop i wracać wspomnieniami do tego najpiękniejszego dnia. Dziękujemy za świetną współpracę i polecamy z całego serca!

OPINIA O MAGATI - KAROLINA I MACIEJ

Bardzo z całego serca polecamy firmę MAGATI! ♥️ Jeżeli szukacie naprawdę odpowiednich osób w najważniejszym dla Was dniu - to są to odpowiednie osoby w 100%! Szczerze mówiąc, kiedy wybieraliśmy filmowców na nasz ślub sprawdzaliśmy wiele firm... Naprawdę wiele i  sprawa filmu została na samym końcu... Nie mogliśmy się zdecydować, bo nic nie przykuwało naszej uwagi, aż w końcu trafiliśmy na MAGATI i tam zaiskrzyło! ♥️ W innych filmach, jak i w Naszym już - zawarte są wszystkie najważniejsze momenty... Najpiękniejsze momenty... Pięknie dobrana i dopasowana muzyka, oczywiście super przygotowanie przed samym ślubem... Super kontakt, wszystko wyjaśnione, odpowiedź na każde nawet najmniej ważne pytanie... Do tego w dniu ślubu w ogóle nie czuliśmy stresu, że ktoś nas nagrywa, bo tworzą niesamowitą atmosferę! ♥️ Mogłabym tak pisać bez końca... Do tego cudowni ludzie, którzy swoją pracę traktują naprawdę poważnie i z zaangażowaniem. Chcemy Wam  jeszcze raz serdecznie podziękować za piękne pamiątki z naszego dnia! Stworzyliście cudowne wspomnienia i jesteście ich częścią! ♥️ Dziękujemy K&M

OPINIA O MAGATI - AGATA I MATEUSZ

Magati to właściwe osoby na właściwym miejscu! Jesteśmy zachwyceni filmem z naszego dnia. Magati to duet który sprawił, ze w tym dniu czuliśmy się zaopiekowani i nie krępowaliśmy się przed kamera! Film jest przepiękny, wzruszający, w całym filmie jest muzyka która wybraliśmy, przez to film jest jeszcze bardziej taki NASZ :) Cudowna pamiątka, MAGATI spełniło wszystkie nasze oczekiwania, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście! Nie mogliśmy trafić na lepszych Kamerzystów!

OPINIA O MAGATI - KORNELIA I KRZYSZTOF

Jeżeli chcecie mieć doskonałą, pełną emocji pamiątkę swojego najważniejszego dnia w życiu, powierzcie to zadanie MAGATI. Teledysk oraz film jaki otrzymaliśmy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Materiał doskonale oddaje atmosferę całej uroczystości, można się wzruszyć wspominając na podstawie filmu nasze przeżycia :) W filmie wykorzystane zostały utwory, które sami wybraliśmy, przez co stał się on jeszcze bardziej taki „nasz”! Z pełnym przekonaniem - POLECAMY!!! :) Dziękujemy raz jeszcze za zaangażowanie i efekty końcowe, które zostaną z nami na długie lata! :)

OPINIA O MAGATI - MONIKA I DAMIAN

Serdecznie polecam duet Magati, nie mogłam sobie wymarzyć lepszej realizacji naszego filmu ślubnego. Od samego początku do samego końca komunikacja z nimi była na najwyższym poziomie. Przeprowadzili z nami bardzo dokładny wywiad i zadbali o to, żeby wiedzieć dokładnie czego oczekujemy. Podczas uroczystości byli niewidzialni, świetnie dogadywali się też z naszą rodziną w domu podczas przygotowań, nikt nie czuł się nieswojo mimo obecności dwóch kamer. Zarówno klip, jak i dłuższy film nie wymagał żadnych poprawek, dostarczyli nam dokładnie to co chcieliśmy. Zadbali, żeby każdy gość został ujęty i żeby nikt nie czuł się żadnym kadrem "skrzywdzony". Nie wstawiają do filmu kompromitujących fragmentów czy niekorzystnych ujęć, każdy gość prezentuje się w najlepszym świetle. Dodam też, że film został zrobiony "pod nas". Byliśmy oboje uprzedzeni do standardowych filmów ślubnych, które mają znany wszystkim schemat, poprosiliśmy o mniej pompatycznych ustawianych ujęć, a więcej spontanicznych kadrów, pokazujących klimat wesela i dokładnie to otrzymaliśmy. Jeśli jednak ktoś lubi klasykę, to również się nie zawiedzie, zrobią dokładnie to czego sobie klient zażyczy.

OPINIA O MAGATI - PAULINA I MATEUSZ

Aga i Mati - mistrzowie w swoim fachu, a w naszym odczuciu, prawdziwi artyści. Jesteśmy zachwyceni i zauroczeni efektami ich pracy. Już po pierwszej rozmowie wiedzieliśmy, że trafiliśmy w dziesiątkę wybierając MAGATI. Od początku mogliśmy liczyć na ich pomoc i cenne wskazówki. W dniu ślubu potrafili opanować nasz stres oraz stworzyć swobodna atmosferę. Podczas wesela słyszeliśmy na ich temat wiele miłych komentarzy od naszych gości. Jednak rezultat ich pracy przerósł nasze oczekiwania. Gdy pierwszy raz obejrzeliśmy klip, nie zabrakło łez wzruszenia. W pigułce zobaczyliśmy wszystkie najważniejsze momenty tego ważnego dla nas dnia. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami. Niebanalne, przepiękne ujęcia przywołują towarzyszące w tym dniu emocje. Film oglądamy z wielką przyjemnością. Wszystkie najciekawsze chwile ułożono w piękną historię, a widok świetnie bawiących się gości weselnych, utwierdził nas w przekonaniu, że to była super impreza! Dzięki MAGATI mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie! UWAGA!!! Drodzy przyszli małżonkowie! Jeśli szukacie fotografa, który będzie Wam towarzyszył w najpiękniejszym dniu Waszego życia, to już znaleźliście!

OPINIA O MAGATI - AGNIESZKA I ŁUKASZ

Brakuje słów by opisać co czuliśmy podczas oglądania filmu ślubnego, który stworzyli dla nas MAGATI, płakaliśmy i śmialiśmy się na zmianę, cudownie było przenieść się do tego dnia i przeżyć to jeszcze raz. Uchwycone zostały wszystkie najważniejsze momenty do których idealnie została dopasowana muzyka, którą sami wybraliśmy. Pięknie została przedstawiona ceremonia ślubu, klimat miejsca, w którym mieliśmy wesele oraz emocje jakie nam towarzyszyły przez cały dzień. Polecamy MAGATI z całego serca i bardzo dziękujemy za stworzenie dla nas pięknej pamiątki, ale również za serdeczność i przyjazną atmosferę od pierwszej wiadomości po nieocenione wsparcie w dniu ślubu, jesteście najlepsi ❤️❤️❤️

OPINIA O MAGATI - MAŁGORZATA I MACIEJ

Aga i Mati to cudowni kamerzyści! W dniu naszego ślubu i wesela dbali o to, byśmy czuli się komfortowo, rozluźniali atmosferę, czuliśmy, że są z nami i dla nas. Wcześniej na spotkaniu uzgodniliśmy co jest dla nas ważne i chcielibyśmy, by na pewno było w filmie. Magati proponowali różne kadry, które uświetniły film, ale przede wszystkim skupili się na wyłapaniu magii tego dnia. I zrobili to spektakularnie! Film ogląda się przecudownie, doskonale odzwierciedla wzruszenia i radości ślubne i weselne. Dodatkowo zawarte są w nim nasze ulubione piosenki;) Montaż zachwyca. Z całego serca polecamy Agę i Matiego! Z nimi można być spokojnym, że film i klip, które powstaną, będą cudowną pamiątką, prawdziwym arcydziełem! :) <3

OPINIA O MAGATI - DOROTA I KRZYSZTOF

Aga i Mati byli z nami w jednym z najważniejszych dni w naszym życiu, czyli w dniu naszego ślubu. Dostaliśmy od nich klip i film weselny oraz 30 sekundową zajawkę 3 dni (!!!) po naszym weselu. Recenzja na temat pracy Agi i Matiego musi rozpocząć się od tematu atmosfery, którą tworzą wokół siebie. Człowiek wiadomo.. trochę zestresowany a rozładowywali oj rozładowywali ;) To było naprawdę bardzo pomocne. Bardzo fajnie trzymają się planu dnia pomagając tym samym uszykować się na czas, gdy w głowie milion emocji. Mają pełne głowy pomysłów, to tam to tu, tu zrobimy tak a tu tak.. i wyszło cudownie! Jesteśmy po prostu zachwyceni tą współpracą! Doskonale się wyczuliśmy.. ale to akurat wiedzieliśmy już na pierwszym spotkaniu, gdy od razu podpisaliśmy umowę ;) Realizacje są cudowne! Aga i Mati doskonale połączyli wzruszający ślub i ogień na parkiecie. Nie umknęły im łzy, śmiech, zbite piątki czy całusy na parkiecie. Zdaje się jakby byli wszędzie i filmowali nawet najdrobniejsze rzeczy, które tworzą piękną całość. Muzyką dodaną od siebie idealnie wpasowali się w nasze gusta. Wybrali świetne kadry. Poza aspektami ich pracy są po prostu super sympatycznymi ludźmi, których polubi każdy gość weselny! A wiemy, że wiąże się to również z tym, że goście czują się bardziej swobodnie przed kamerą;) Każdemu życzę trafienia na tak wspaniałych usługodawców w tak ważnym dniu. Polecamy Agę i Matiego z całego serca! :)

OPINIA O MAGATI - DOMINIKA I BARTOSZ

Serdecznie polecam Magati! Firmę tworzy zgrane małżeństwo profesjonalistów, którzy podczas wesela byli dyskretni, prawie niezauważalni, zapewniając Parze Młodej pełen komfort. Przy profesjonalnym kamerowaniu uchwycili wszystkie wspaniale momenty! <3 kolejną zaletą współpracy z Magati był dla mnie kontakt, pomimo rezerwacji usługi ze znaczącym wyprzedzeniem, Aga i Mati pozostawali w nami w wymianie mailowej. Jestem zachwycona formularzem ślubu/wesela, który mają w swoim portfolio. Dzięki temu zarówno osoba, która nie do końca lubi organizować, planować zostanie nakierowana jak i będzie to uspokajać perfekcyjne Panny Młode, które potrzebują czuć kontrolę nad sytuacją :) Aga, Mati- bardzo dziękujemy za rodzinną atmosferę, sprostaniu absolutnie wszystkim, licznym oczekiwaniom. Stworzyliście coś niezwykłego. Bardzo dziękujemy za wspólną przygodę! <3

OPINIA O MAGATI - PATRYCJA I KAMIL

Nie mogliśmy trafić na lepszych kamerzystów niż Aga i Mati 😊 Od samego początku kontakt z nimi to była sama przyjemność. Do tego stopnia, że na weselu czuliśmy się jakby byli jednymi z gości, którzy przyszli razem z nami świętować ten ważny dla nas dzień. Dzięki temu, jak również ich pogodnemu sposobu bycia, w ogóle nie byliśmy skrępowani tym, że jesteśmy nagrywani. Jeśli chodzi o sam film, to wywołał u nas ogromne emocje - zarówno wzruszenie, jak i masę uśmiechu. Wszystkie najważniejsze momenty zostały perfekcyjnie uchwycone. Stworzyli film, który jest lepszy niż mogliśmy sobie wymarzyć. Z całego serca polecam MAGATI! ❤️

OPINIA O MAGATI - ANIA I MARCIN

NAJlepsi filmowcy, na jakich można trafić. Emocje, od tych skrajnie wzruszających po te najśmieszniejsze. Wszystkie potrafią uchwycić perfekcyjnie. Bardzo otwarci, kontaktowi i przesympatyczni Aga i Mati zapewnili nam film z Wesela, który zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania!
Gdybyśmy mięli wybierać raz jeszcze z pewnością byli byście to właśnie Wy.
Tym, którzy się jeszcze wahają, a czytają tę opinię nie macie się nad czym zastanawiać, Magati są Najlepsi ! 😊😊

OPINIA I MAGATI - ASIA I KRZYSIEK

Chyba nie przeczytacie w tej opinii żadnego stwierdzenia, które już by nie padło jeśli chodzi o współpracę z Magati 😊

Wiedzieliśmy, że Nasz ślub i wesele nie będzie mieć tradycyjnej formy – ceremonia we własnym ogrodzie z napisanymi przez nas przysięgami, a później wesele w remizie, którą sami zdobiliśmy i przygotowaliśmy. Już od pierwszego spotkania czuliśmy, że współpraca z Magati będzie dobrą decyzją. Oprócz pełnego profesjonalizmu w zakresie umowy i szczegółów współpracy okazali się być naprawdę Super Ludźmi.

Jak przebiegała współpraca na samej uroczystości? WSPANIALE. Nie czuliśmy skrępowania, zdjęcia nagrywanie przebiegało w bardzo naturalny sposób. Żaden z Naszych Gości nie czuł się skrępowany. Szczególne zależało nam na komforcie Naszych Rodziców, dla których było to równie ważne przeżycie co dla Nas.

Co z efektami pracy? Zdjęcia oraz filmy są przepiękne i będą stanowić piękną pamiątkę. Dodatkowo są one wykonane i zmontowane w taki sposób, że uśmiech przeplata się ze łzami wzruszenia. 😊
Podsumowując … czy polecamy? TAK po 1000 kroć. Oby jak najwięcej ludzi z Pasją i Wewnętrznym Ciepełkiem w tej branży.

OPINIA O MAGATI - ASIA I CLAUDIO

Kiedy szukaliśmy filmowców na nasz ślub i wesele, wysłaliśmy zapytanie do wielu firm i przejrzeliśmy mnóstwo ofert. Ale to Magati już od pierwszej wymiany e-maili wyróżnili się „spośród tłumu” 😁. Nawet nie wiem jak to nazwać, po prostu poczuliśmy od nich „dobrą energię” 🤩 To nie była zwykła wiadomość z ofertą filmową, to był bardzo szczegółowy mail pełen pasji, entuzjazmu i zaangażowania, co od razu wzbudziło nasze zainteresowanie 😍 Później była rozmowa na Skype, no i wtedy to już w sumie byliśmy pewni naszej decyzji! A spotkanie na żywo utwierdziło nas w tym na 100%! Przez cały czas aż do dnia ślubu byliśmy z nimi w kontakcie i dostaliśmy od nich wiele cennych wskazówek dotyczących organizacji wesela, co w czasie pandemii było na wagę złota i podnosiło nas na duchu 😅 W końcu przyszedł wyczekiwany, wielki dzień i tutaj Aga i Mati po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i uchwycili absolutnie każdy ważny moment tego dnia! Nie umknęła im żadna łza wzruszenia, żaden uśmiech, ukradkowy całus, czy niezapomniane wygibasy na parkiecie. Byli dosłownie wszędzie w każdej minucie a zarazem byli totalnie naturalni, nienachalni i absolutnie profesjonalni. No i na koniec otrzymaliśmy nasz wyczekiwany film, który jest absolutnie idealny i magiczny w każdej sekundzie ❣️✨ Ujęcia, dobór muzyki, montaż... TOP! Film wzrusza, rozśmiesza i przenosi nas w czasie do dnia naszego ślubu 🥰 Jeszcze raz dziękujemy i polecamy z całego serca!! ❤️

OPINIA O MAGATI - DOMINIKA I PAWEŁ

Aga i Mati to wspaniali ludzie, fantastycznie wykonywujący swoją robotę ❤️ idąc na pierwsze spotkanie wiedziałam, że chce właśnie ich dzięki obejrzanym wcześniej klipom, a na spotkaniu tylko się w tym utwierdziłam. Od pierwszej chwili czuliśmy się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie i zgadzaliśmy się co do oczekiwań względem filmu. MAGATI wspierali nas nie tylko w dniu ślubu, kiedy dodawali otuchy i rozluźniali atmosferę, ale także służyli radą i doświadczeniem na wiele miesięcy przed naszym dniem. Filmy, zarówno klip, jak i długa realizacja, przeszły nasze oczekiwania. Stworzone są z niesamowitą dbałością o każdy najmniejszy szczegół, zapewniają łzy wzruszenia i śmiechu, zaskakują i oddają ten dzień w 100%. Wybór MAGATI to najlepsza decyzja! Aga, Mati - raz jeszcze dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę oraz za Wasze wsparcie i niesamowity profesjonalizm! Jesteście najlepsi w tym co robicie! ❤️

OPINIA O MAGATI - PAULINA I MICHAŁ

Bardzo polecamy! Aga i Mati mają super podejście, w ogóle nie czuje się skrępowania kamera w dniu ślubu. Jednocześnie na filmie są wszystkie wydarzenia, nawet jeśli coś trwało 5 minut dosłownie to uwiecznili to! Byli wszędzie a jeszcze zdążyli zrobić niespodziankę ze świadkami. Film jest piękny, wzruszający, dźwięk jest świetnie zrobiony - przeplatają się realne dźwięki i pięknie dobrana muzyka. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej ekipy! Zaangażowanie, podejście, profesjonalizm, zabezpieczenie danych, wszystko idealnie. Bardzo polecamy :)

OPINIA O MAGATI - SYLWIA I PIOTREK

Powierzenie naszego filmu ślubnego Adze i Matiemu było najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąć :) Żaden element współpracy nie był dziełem przypadku - najpierw bardzo skrupulatnie zostały zebrane i omówione nasze oczekiwania, które potem były co do każdego punktu zrealizowane w dniu wesela <3
Na uroczystości fantastycznie wpasowali się w imprezę, wyglądali i zachowywali się taktownie, nie rzucali się w oczy - nasi goście czuli się absolutnie swobodnie w oku ich kamery, co potem genialnie widać na filmie! Montaż: film przepięknie oddaje emocje, jakie panowały w czasie zarówno ceremonii jak i wesela. Super dobrana muzyka do ujęć, a same ujęcia zrobione ze smakiem i z niesamowitym wyczuciem chwili. Aga poprosiła mnie o listę utworów które chciałabym widzieć na moim filmie i w efekcie na filmie były tylko one :) Co jeszcze piękniej dopełniło cały obrazek i zmieniło film w prawdziwie "nasz". Uwielbiamy oglądać nasze filmy, wracamy do nich z ogromną radością i wzruszeniem. Aga i Mati to prawdziwi profesjonaliści :)

OPINIA O MAGATI - AGNIESZKA I AREK

Bardzo lubimy zdjęcia, ale też bardzo lubimy filmy, dlatego wiedzieliśmy, że oprócz fotografa na nasz ślub i wesele będziemy szukać kamerzysty z ciekawym podejściem do filmowania, który uwieczni romantyzm i szaleństwa tego dnia. Agnieszka i Mateusz to bardzo zgrany duet, bardzo otwartych ludzi, którzy szybko przełamują pierwsze lody i po paru rozmowach w zasadzie mieliśmy wrażenie z Narzeczonym jakbyśmy się znali z nimi od lat! Zwracają uwagę na ważne kwestie na długo przed samą uroczystością, mówią dużo i z pasją do tego co robią. Zaufaliśmy Agnieszce i Mateuszowi i się nie zawiedliśmy. Ich styl pracy to szukanie niebanalnych kadrów, przewidywanie tego co może się dalej wydarzyć, jednym słowem są bardzo “obecni”, nic im nie umknie! Otrzymaliśmy dłuższy wyrazisty reportaż o kinowej jakości, który zmieścił najważniejsze momenty tego dnia oraz krótszy klip, który pokazuje najlepsze kadry. Wszystko “doprawione” ujęciami z powietrza najważniejszych w tym dniu miejsc. Agnieszko i Mateuszu, jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za piękną pamiątkę, pięknie ujęte emocje, które dzięki Waszym filmom zostaną z nami na zawsze! Życzymy Wam dalszych sukcesów zawodowych, a przyszłym Parom Młodym polecamy MAGATI z czystym sumieniem!

OPINIA O MAGATI - AGATA I PAWEŁ

Ciężko w kilku zdaniach opisać jak świetnie współpracowało Nam się z Agnieszką i Matim. Pełen profesjonalizm! Zainteresowanie Parą Młodą od samego początku, praca z wielkim zaangażowaniem, branie pod uwagę prośby, sugestie i pomysły Pary Młodej, świetny montaż, przyjazna atmosfera, swoboda i pełen luz. Mogłabym wymieniać i wymieniać! <3 Jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni, że wybraliśmy właśnie MAGATI. Nie mogliśmy trafić lepiej! Naprawdę całym sercem polecamy!

OPINIA O MAGATI - KASIA I KUBA

Jedno słowa doskonale opisuje naszą współpracę z Agą i Matim: perfekcja. Od samego początku wiedzieliśmy, że trafiliśmy do właściwych ludzi, komunikatywność - lepiej nie można, organizacja - klasa, wykonanie - wow :) Co nas urzekło najbardziej? Myślę, że to, że są to Wykonawcy, którzy słuchają i słyszą, co mówią Pary Młode i pięknie przekładają to na realizacje. Nasze marzenia się spełniły, mamy cudowne wspomnienia zamknięte w filmowych klatkach. Magati to niezwykła ekipa, to duet, który oddał serce temu co robią <3 Czy polecamy? Ooo tak, na 200% <3

OPINIA O MAGATI - KINGA I PATRYK

Powtórzę się już pewnie po raz setny, ale nie mogliśmy lepiej trafić :) Aga i Mati to wspaniały zespół, świetni ludzie i z cała pewnością są na dobrym miejscu :) ♥️  bardzo chwalimy sobie fakt, że byliśmy w stałym kontakcie, brali pod uwagę każda naszą prośbę, sugestie. Stworzyli dla nas film, do którego będziemy wracać z miła chęcią i to bardzo często. Wszystko co działo się tego ważnego dla nas dnia zostało ujęte w pigułce i to w sposób perfekcyjny! ☺️ I za to bardzo dziękujemy ♥️ Z całego serca polecamy MAGATI! Także, jeśli szukasz odpowiednich ludzi i to czytasz, to nie zastanawiaj się nawet przez minutę i dzwoń do Agi i Matiego😀

ślub wojskowy

OPINIA O MAGATI - ROKSANA I BARTOSZ

Jeżeli zależy Wam na naprawdę wyjątkowym filmie i indywidualnym podejściu do każdej realizacji, dbałości o każdy detal to duet MAGATI jest najlepszym wyborem. Profesjonalizm, pasja, entuzjazm, dobra energia i gwarancja najlepszej produkcji to właśnie oni! Team MAGATI zapewnia nie tylko piękną pamiątkę, ale również spokojny sen. Polecam z pełną świadomością oraz z całego serca, gdyż są nie tylko najlepsi, ale również najfajniejsi! Warto!

OPINIA O MAGATI - ASIA I ŁUKASZ

Aga i Mati to profesjonaliści! Cieszymy się, że to właśnie Oni towarzyszyli na w tym wyjątkowym Dniu. W cudowny sposób rozładowali napięcie i stres, który początkowo nam towarzyszył. Byliśmy zachwyceni ich optymizmem, uprzejmością i kulturą osobistą. Co do samego filmu, spodziewaliśmy się, że będzie pięknie, ale, że aż tak! 😊 Fajnie jest spojrzeć na Ten Dzień z innej perspektywy, na wzruszenie naszych bliskich, na to jak nasi goście dobrze się bawili :))) Genialnie dobrane utwory do poszczególnych momentów w filmie. Podczas oglądania śmiejemy się, płaczemy, potem znów się śmiejemy i tak na zmianę  ;)  nie możemy się doczekać aż pokażemy film rodzinie. Cieszy nas też to, że każdy odnajdzie się w filmie. Dziękujemy i na pewno będziemy polecać :)

OPINIA O MAGATI - WERONIKA I WIKTOR

Po pierwszym spotkaniu z Agą i Matim od razu wiedziałam, że wybraliśmy idealnie! Są mega profesjonalni, potrafią doradzić i wytłumaczyć jak coś było niejasne, a przy tym są przesympatyczni i pozytywni. Mieliśmy wrażenie jakbyśmy się znali od lat! Na spotkaniu, kiedy obejrzeliśmy dłuższą realizację, byliśmy pewni, ze spełnią nasze oczekiwania. Do każdej Pary Młodej podchodzą indywidualnie, wszystko notują, słuchają. Przed ślubem wszystkie szczegóły były omówione, wszystko dopięte na ostatni guzik. W dniu ślubu wprowadzali przemiłą atmosferę, łatwo nawiązywali kontakt z naszą rodziną i wszyscy czuli się swobodnie przed kamerą. Mimo, że niektórzy nie przepadają za tym na co dzień. Na weselu wtopili się w tłum, a ujęcia, które uchwycili były przepiękne i wzruszające. Efekt końcowy był powalający!!! Nie mogliśmy przestać oglądać, uśmiech nie schodził nam z twarzy. Jest to cudowna pamiątka, którą możemy się chwalić rodzinie i znajomym. Klip można oglądać na okrągło, a dłuższa realizacja skradła nasze serca! Film dostaliśmy bardzo szybko! Aga i Mati są to ludźmi z ogromnym talentem, wiedzą i empatią. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za wsparcie, słowa otuchy w czasie pandemii i za pracę, którą wykonaliście. Jest to najlepsza pamiątka na całe życie. Dziękujemy Wam bardzo i życzymy kolejnych Par, tak zadowolonych jak my! Polecamy z całego serduszka! ❤️ Werka i Wiktor.

OPINIA O MAGATI - MILENA I RAMUNAS

Rozmawiając z Aga od początku czułam się jakbym rozmawiała ze „starą” znajoma. Doceniam bardzo dobry kontakt, co w tych czasach jest rzadkością. MAGATI stworzyło dla nas wspaniała pamiątkę na całe życie. Film ogląda się jednym tchem i chce się do niego wracać cały czas. Musze dodać, ze zawsze byłam większą fanką zdjęć, ale nasz film rozbił bank! 😊 Poza tym Aga i Mati nie maj problemu z wprowadzeniem zmian już po oddaniu materiału, jeśli chcemy coś edytować lub dodać. To była bardzo miła współpraca i efekt końcowy. Oby więcej takich ludzi w branży, zdecydowanie polecamy i dziękujemy!!!

OPINIE O MAGATI - OLA I WITEK

Bardzo mocno polecam przyszłym Parom Młodym, które marzą o najpiękniejszej pamiątce ze ślubu! Duet MAGATI jest najlepszy w tworzeniu filmów - profesjonalni, uśmiechnięci i otwarci. Maja dużo ciekawych pomysłów, a do tego wprowadzają wspaniałą atmosferę, podczas kręcenia ujęć - co powoduje, ze na filmie można być naturalnym i się nie stresować. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, za co jesteśmy bardzo wdzięczni! Dziękujemy za wymarzony klip i film ślubny, polecamy!

OPINIE O MAGATI - ANIA I WALDEK

Gdybyśmy mogli to dalibyśmy 10! Realizacja od początku do samego końca na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Widać pasję w tym co robią! Zdziwieni byliśmy ilością tak genialnych pomysłów i estetyki, które wdrożono w nasze filmy. Nie dość, że są przesympatycznymi osobami to potrafią wyczarować cuda! Gorąco polecamy MAGATI wszystkim planującym wesele! Na pewno nikt się nie zawiedzie, gdyż Aga i Mati robią to z pasją i pełnym zaangażowaniem!

OPINIA O MAGATI - KINGA I MARCIN

Już na naszym pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to właśnie z Agą i Matim chcemy współpracować i od razu podpisaliśmy umowę. Cały czas mieliśmy ze sobą kontakt i mogliśmy liczyć na ich wsparcie nawet podczas zmiany daty ślubu. Aga i Mati to duet profesjonalnych filmowców i cały czas mieliśmy wrażenie jakbyśmy byli dobrymi znajomymi. Atmosferę jaką tworzą w dniu ślubu jest cudowna. W ogóle nie było czuć skrępowania kamerami. Bardzo szybko otrzymaliśmy klip ślubny, a zaraz po tym film z wesela. Z całego serca polecamy i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy!

OPINIA O MAGATI - MAGDA I SZYMON

Zdecydowaliśmy się na film ze ślubu na 3-4 tygodnie przed. Tak... W tak krótkim czasie też można znaleźć świetną ekipę filmującą na wesele, jeśli organizujecie się je zimą! Wysyłając maila z pytaniem o wolny termin, byłam przekonana, że nic z tego. A jednak! W dniu ślubu Aga i Mati wszędzie tam gdzie się pojawiali, momentalnie wprowadzali luźną, fantastyczną atmosferę i nawiązywali od razu kontakt ze wszystkimi - dziadkami, rodzicami, księdzem, gośćmi. My też czuliśmy się świetnie przed kamerą, chociaż nigdy wcześniej nie graliśmy głównych ról w żadnym filmie! Nikt chyba nie był skrępowany ich obecnością. A sam film jest przepiękny, świetnie dobrana muzyka, taka jaką lubimy. Piękne ujęcia, bo "walczą" o to, żeby były jak najlepsze. Dynamika filmu też sprawia, że nawet dłuższa 40 minutowa wersja nie jest nudnym reportażem, a ogląda się ją z przyjemnością. Bardzo długo zastanawialiśmy się nad filmem, ale teraz nie żałujemy tej decyzji, wręcz przeciwnie. Film, a zdjęcia to są zupełnie inne emocje! Po prostu polecamy i jeszcze raz dziękujemy!!! Magda i Szymon.

OPINIE O MAGATI - PAULINA I KAMIL

Nigdy nie chcieliśmy mieć na swoim ślubie... KAMERY! Wszystko zmieniło się, kiedy przez przypadek trafiłam na krótki kadr z jednego z wesel, które nagrywali Aga i Mati! Szybko przejrzałam ich stronę i przekonałam męża, żebyśmy napisali do nich i zapytali się o ofertę. Kiedy już napisałam do MAGATI, po drugiej stronie spotkałam się z przesympatyczną odpowiedzią - chęcią rozwiania naszych wątpliwości. Kiedy po krótkim czasie spotkaliśmy się na żywo to od razu złapaliśmy super kontakt. Rzadko zdarza się, aby podczas przecież "służbowej" rozmowy ktoś chciał rozmawiać o czymś innym niż tylko służbowe tematy, a z Agą i Matim mogliśmy pogadać jak z dobrymi znajomymi! I wtedy już byliśmy pewni, że podjęliśmy dobrą decyzję. Jeśli chodzi już o opinię o pracy MAGATI to całkowicie im zaufaliśmy (co było strzałem w dziesiątkę!) - tuż przed ślubem Agnieszka skontaktowała się z nami, żeby wszystko dokładnie dogadać, zapytać o wszelkie szczegóły, dzięki którym będą mogli wszystko lepiej chwycić. W dniu ślubu byli wszędzie dużo wcześniej, żeby zobaczyć salę, kościół. Same przygotowania u nas w domu przebiegły bardzo wesoło - co było szczególnie ważne dla mojego męża, który przecież jak większość stresował się obecnością kamer, a tutaj wielkie zdziwienie, bo... Czuliśmy się bardzo swobodnie i w ogóle nie widzieliśmy, kiedy rzeczywiście jesteśmy filmowani! A to wszystko dzięki przesympatycznym ludziom i ich profesjonalizmowi! Jeśli chodzi już o sam klip i film to wszystko jest uchwycone na prawdę w sedno! Ku wszystkich zaskoczeniu film od MAGATI dostaliśmy naprawdę bardzo szybko. Mieliśmy wielką radość w sobie oglądając film i mogąc się nim chwalić przed całą rodziną i znajomymi. A ta pamiątka w postaci wspomnień z naszego ślubu i wesela, zostanie już z nami! I teraz nie wyobrażamy sobie nie mieć filmowców na swoim ślubie, a znajomym planującym swoje śluby mówimy, że nie ma opcji, żeby nie było filmowców i oczywiście polecamy im MAGATI! Myślę, że do tych wspomnień i różnych chwil, które nie zawsze wszystkie później się pamięta, będzie się z wielką radością wracać, a jeśli ktoś zastanawia się czy warto mieć filmowców to szczerze powiem, że naprawdę warto, ale tylko takich jak nasi.

OPINIE O MAGATI - PATRYCJA I ADRIAN

MAGATI – Aga i Mati – stworzyli dla nas niepowtarzalną pamiątką z tego najważniejszego dnia. Towarzyszyli nam w przygotowaniach, ceremonii w kościele i na weselu. Okazali się bacznymi obserwatorami - uchwycili najprawdziwsze emocje, najpiękniejsze uśmiechy i szaloną zabawę do białego rana. Muszę również wspomnieć o ich pozytywnej energii, którą zarażają innych i dzięki której zapomina się o stresującym towarzystwie kamer i zaczyna bawić się oraz czerpać z tego dnia to co najlepsze. Razem z Agą i Matim mieliśmy również sesję poślubną, która okazała się cudownym uzupełnieniem materiału ślubnego i fantastyczną zabawą. Nie musieliśmy długo czekać i cały materiał był gotowy! Najpierw KLIP – do teraz nie wiem czy są słowa, żebyśmy mogli go opisać... Jesteśmy nim oczarowani. Do teraz pamiętam jakie emocje towarzyszyły nam, kiedy oglądaliśmy go po raz pierwszy… I oglądaliśmy już z milion razy! I za każdym razem mamy ciarki! Chapeau bas, w jaki sposób zmontowali klip, dopasowali kadry i jaką wybrali muzykę, bo to ona wszystko dodatkowo ożywiła. MAGATI to profesjonaliści i po raz kolejny udowodnili to w długim filmie, który otrzymaliśmy. Pokazuje on najważniejsze momenty i jest złożony w taki sposób, że ogląda się go z zainteresowaniem i przyjemnością. Podsumowując, nie mogliśmy wybrać lepiej! Szczerze polecamy i jeszcze raz dziękujemy Wam za wszystko!

OPINIE O MAGATI - DOMINIKA I MATEUSZ

O Adze i Matim dowiedzieliśmy się z polecenia naszej fotograf. Po przejrzeniu ich dynamicznych, pełnych emocji klipów ślubnych stwierdziliśmy, że to jest to, czego byśmy chcieli. Po wstępnym spotkaniu, na którym Aga dokładnie notowała wszystkie szczegóły, które chcieliśmy mieć ujęte w naszym klipie byliśmy mocno oczarowani zarówno profesjonalizmem, jak i ich pozytywną energią. To wpłynęło na późniejsze rozszerzenie wybranej przez nas oferty. W dniu ślubu Aga z Matim mimo 100 kilometrów odległości byli punktualnie co do minuty, pełni pozytywnej energii i poczucia humoru, dzięki którym łatwiej było poradzić sobie ze stresem w tym ważnym dla nas dniu. Mimo, że widzieliśmy się drugi raz w życiu, mieliśmy wrażenie że są naszymi dobrymi przyjaciółmi, z którymi znamy się od lat. Podczas uroczystości w kościele, a potem zabawy weselnej ich obecność była wręcz niezauważalna, zarówno dla nas jak i gości, a ujęcia, które udało im się uwiecznić są pełne emocji, oddające wszystkie momenty z tego ważnego dla nas dnia, na których najbardziej nam zależało. Czas realizacji zamówienia bardzo pozytywnie nas zaskoczył! Podsumowując: MAGATI to Profesjonaliści przez duże P, ale także bardzo ciepli i pozytywni ludzie, z którymi współpraca to przyjemność. Polecamy ich wszystkim, którzy pragną aby ich filmy ślubne były nietuzinkowe i posiadały magię, dzięki której wspomnienia podczas oglądania będą wracały przez długie lata.

OPINIE O MAGATI - JAGODA I RADEK

Klip - muzyka jest świetna, ujęcia zarąbiste. PETARDA! I w ogóle szacun za smaczki w stylu mój krzywo zakładany but, to jest przepiękne! Naprawdę jesteśmy zachwyceni! Już oglądaliśmy z 20 razy. Miałam załatwić coś z rana, ale przełożyłam to na jutro! Obejrzeliśmy też dłuższą, 40 minutową realizację. Jesteśmy zachwyceni. Dziękujemy na maxa! Widać naszych gości, radość, wzruszenie, śmiech, łzy. Naprawdę film jest pełen emocji, więc nie tylko mogliśmy to przeżyć jeszcze raz, ale nawet zobaczyć super rzeczy, których nie zauważyliśmy podczas wesela! To dla nas niesamowita pamiątka. Nie da się powtórzyć takiego wydarzenia dlatego tym bardziej mega doceniamy, że stanęliście na wysokości zadania, a nawet wyżej! Wszystko jest bardzo spójne, teledysk jest dynamiczny, dziarski, a długi film trochę bardziej wzruszający, sentymentalny, więc idealne kombo. Naprawdę widać w tej pracy Wasze serducha. W ogóle ja się zastanawiałam 3/4 filmu gdzie Wy byliście, skąd macie te ujęcia, do teraz nie ogarniam! Na pewno będę Was polecać! Trzymam kciuki za same fajne wesela i jeszcze fajniejsze pary! I jeszcze tylko napiszemy, że Rodzice są zachwyceni! I cała reszta też! DZIĘKUJEMY!!!

OPINIE O MAGATI - DARIA I KUBA

Na Agę i Matiego trafiliśmy przez klip udostępniony przez znajomych na Facebooku, już wtedy mieliśmy wybrane dwie firmy filmowców z którymi chcemy się spotkać, ale po obejrzeniu klipu i wstępnej rozmowie z Agnieszką nie było już o czym mówić. Wybór był prosty. Kontakt z MAGATI jest bardzo dobry! Słuchają Twoich oczekiwań, wszystko ZAPISUJĄ! Odpowiadają na wszystkie pytania, wspierają! Przyjechali do nas 120 kilometrów  i nie było mowy o spóźnieniu, byli nawet przed ustaloną godziną. Zawsze uśmiechnięci, zarażają dobrą energią, na weselu niezauważalni, dobrze ubrani. MAGATI to młodzi, komunikatywni ludzie z wielką pasją i dobrym sercem. Bardzo dobrze wiedzą co robią, dbają o szczegóły. Na plenerze było zabawnie i bez stresu dzięki atmosferze jaka tworzą. Jednym słowem jako ludzie są WSPANIALI, a jako filmowcy PROFESJONALNI! Czas oczekiwania na klip i film nas baaardzo miło zaskoczył. Klip zrobił furorę wśród znajomych i rodziny, jest energiczny z nutą romantyzmu - dokładnie tak jak chcieliśmy! Film długi to wisienka na torcie, ogląda się go z wielką przyjemnością! Baaaardzo polecamy firmę MAGATI!

OPINIE O MAGATI - NATALIA I BARTEK

MAGATI - duet idealny!!! Profesjonalizm w każdym calu! Dzięki MAGATI będziemy powracać do naszego najpiękniejszego dnia w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z takimi samymi emocjami jakie towarzyszyły nam właśnie wtedy. Bardzo dziękujemy za uwiecznienie tych cudownych chwil, wzruszeń, emocji i zabawy do białego rana! Efekt spektakularny! Wulkany świetnych pomysłów, dobrego nastroju, pasji, talentu, poczucia humoru. Cudowni ludzie! Praca z nimi to czysta przyjemność! Polecamy!!!

OPINIE O MAGATI - AGA I PAWEŁ

Kochani! Właśnie obejrzeliśmy nasz film ze ślubu. Jest po prostu cudowny! Pokazaliście nam ten dzień z innej perspektywy! Dzięki Wam mogliśmy zobaczyć i przeżyć to, czego w tym ważnym dniu nie udało się nam zauważyć przez nadmiar wrażeń, a także to, co z pewnością umknęło by szybciej, niż byśmy chcieli. To był piękny dzień i piękne (jakże wesołe!) chwile - dziękujemy Wam z całego serca, że dzięki waszej ciężkiej pracy mamy tak piękną pamiątkę z najważniejszego wydarzenia w naszym życiu! Klip ślubny wszyscy chwalą, genialny pomysł i super ujęcia - niektóre nas powaliły! Próby Pawła "wyglądasz świetnie!" przebiły wszystko, naprawdę świetna praca! Dziękujemy również za dodatki, które dołączyliście!

OPINIE O MAGATI - EWELINA I DANIEL

Dzień wesela był dla nas wyjątkowy, a MAGATI uchwycili ważne momenty i sprawili, ze film jest spójny i interesujący. Współpraca przebiegła bezproblemowo, kontakt był nieprzerwany od czasu zakończenia wesela, nasze materiały otrzymaliśmy w umówionym terminie. Jesteśmy wdzięczni za tak cudowną pamiątkę, znajomi i rodzina z ochotą oglądają film cały czas. Polecamy!

OPINIE O MAGATI - DARIA I KUBA

Na Agę i Matiego trafiliśmy przez klip udostępniony przez znajomych na Facebooku, już wtedy mieliśmy wybrane dwie firmy filmowców z którymi chcemy się spotkać, ale po obejrzeniu klipu i wstępnej rozmowie z Agnieszką nie było już o czym mówić. Wybór był prosty. Kontakt z MAGATI jest bardzo dobry! Słuchają Twoich oczekiwań, wszystko ZAPISUJĄ! Odpowiadają na wszystkie pytania, wspierają! Przyjechali do nas 120 kilometrów  i nie było mowy o spóźnieniu, byli nawet przed ustaloną godziną. Zawsze uśmiechnięci, zarażają dobrą energią, na weselu niezauważalni, dobrze ubrani. MAGATI to młodzi, komunikatywni ludzie z wielką pasją i dobrym sercem. Bardzo dobrze wiedzą co robią, dbają o szczegóły. Na plenerze było zabawnie i bez stresu dzięki atmosferze jaka tworzą. Jednym słowem jako ludzie są WSPANIALI, a jako filmowcy PROFESJONALNI! Czas oczekiwania na klip i film nas baaardzo miło zaskoczył. Klip zrobił furorę wśród znajomych i rodziny, jest energiczny z nutą romantyzmu - dokładnie tak jak chcieliśmy! Film długi to wisienka na torcie, ogląda się go z wielką przyjemnością! Baaaardzo polecamy firmę MAGATI!

OPINIE O MAGATI - NATALIA I BARTEK

MAGATI - duet idealny!!! Profesjonalizm w każdym calu! Dzięki MAGATI będziemy powracać do naszego najpiękniejszego dnia w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z takimi samymi emocjami jakie towarzyszyły nam właśnie wtedy. Bardzo dziękujemy za uwiecznienie tych cudownych chwil, wzruszeń, emocji i zabawy do białego rana! Efekt spektakularny! Wulkany świetnych pomysłów, dobrego nastroju, pasji, talentu, poczucia humoru. Cudowni ludzie! Praca z nimi to czysta przyjemność! Polecamy!!!

OPINIE O MAGATI - AGA I PAWEŁ

Kochani! Właśnie obejrzeliśmy nasz film ze ślubu. Jest po prostu cudowny! Pokazaliście nam ten dzień z innej perspektywy! Dzięki Wam mogliśmy zobaczyć i przeżyć to, czego w tym ważnym dniu nie udało się nam zauważyć przez nadmiar wrażeń, a także to, co z pewnością umknęło by szybciej, niż byśmy chcieli. To był piękny dzień i piękne (jakże wesołe!) chwile - dziękujemy Wam z całego serca, że dzięki waszej ciężkiej pracy mamy tak piękną pamiątkę z najważniejszego wydarzenia w naszym życiu! Klip ślubny wszyscy chwalą, genialny pomysł i super ujęcia - niektóre nas powaliły! Próby Pawła "wyglądasz świetnie!" przebiły wszystko, naprawdę świetna praca! Dziękujemy również za dodatki, które dołączyliście!

OPINIE O MAGATI - MAGDA I PIOTREK

Na Agę i Matiego trafiliśmy podczas corocznych targów ślubnych. Po przeanalizowaniu wszystkich opcji, zdecydowaliśmy, że to właśnie MAGATI jest teamem, który zrozumie nasze potrzeby i wyobrażenie odnośnie relacji ślubnej. Osobiste spotkanie było supermiłe, pozytywne i czuliśmy się jak na spotkaniu z dobrymi znajomymi! Aga pokazała nam ich najświeższe realizacje i wiedzieliśmy, że MAGATI wykonają wszystko tak, jak sobie wymarzyliśmy. Trzeba wspomnieć, ze Aga wszystko skrupulatnie notuje, nie ma szans, aby coś jej/im umknęło. Bezpośrednio przed ślubem ustaliliśmy wszystkie szczegóły i pomimo tego, że do miejsca ślubu było około 130km to Aga i Mati byli dużo, dużo wcześniej, sprawdzając i kościół, i okolicę oraz filmując przepiękne ujęcia z drona. Wiecznie uśmiechnięci, pozytywnie nastawieni, pomocni, przyjacielscy i niezwykle profesjonalni! Nawet ci, którzy 'nie czują się dobrze przed kamerą' byli zachwyceni. Aga i Mati mieli cudowny kontakt z ludźmi, goście czuli się bardzo swobodnie, co widać na filmie. Podczas wesela byli niewidzialni, ale udało im się uchwycić mnóstwo wzruszających i pięknych chwil. Ludzie z wielką pasją i ogromną wiedzą. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć niezwykłą pamiątkę z tego jedynego w swoim rodzaju dnia! Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za pracę, którą wykonaliście! Mamy przepiękny klip, który możemy oglądać na okrągło oraz wzruszający film, który ogląda się z zapartym tchem. Życzymy Wam wszystkiego dobrego i dziękujemy! Magda i Piotrek.

OPINIE O MAGATI - AGATA I ARTUR

Przepraszam, że tak późno. Ciągle nie możemy dojść do siebie jaki zarąbisty kawał roboty zrobiliście. Podziękuję za siebie, bo pewnie Agata nie opuści i sama też coś dla Was napisze. Jestem pod ogromnym wrażeniem, świetny montaż. I trafiliście jeszcze z utworami, mega! Ekscytacji nie brakuje i każde odtworzenie, czy to przy rodzinie, czy znajomych, powoduje burzę emocji. Dziękuję, z całego serducha... Zawsze i wszędzie będę Was polecał, nie tylko za profesjonalizm, ale też za wspaniałą atmosferę. Wesele bez was nie byłoby takie samo! Serdecznie pozdrawiam, szczęśliwy mąż Artur.

OPINIE O MAGATI - GOSIA I KRYSIK

Dziękujemy za ekspresową przesyłkę! Bardzo podoba nam się efekt Waszej pracy, niesamowicie umililiście nam dzisiejszą niedzielę. Na pewno wiele razy będziemy przywoływać wspomnienia z tego pięknego dnia, za pomocą Waszego filmu! Bardzo dziękujemy Wam za miłą atmosferę podczas filmowania. Film jest fantastyczny, zawiera to co powinien, wiele razy się uśmialiśmy na nim, ale nie zabrakło też wzruszeń! Wszystkim się podoba!

OPINIE O MAGATI - KASIA I PIOTREK

Zaczynając od początku: Agnieszkę i Mateusza znaleźliśmy na portalu "Wesele z Klasą". Po zobaczeniu filmów, które przygotowali innym parom wiedziałam, że znają się na tym co robią. W niedługim czasie spotkaliśmy się, aby osobiście porozmawiać o szczegółach ich pracy. Warto wspomnieć, że mieliśmy okazję być już na dwóch spotkaniach z innymi firmami, niestety po żadnym nie odczuwaliśmy większego zachwytu. Aga i Mati pobili wszystkich bezapelacyjnie. Pomimo, że wcześniej ustaliliśmy z Narzeczonym, że ostateczną decyzję podejmujemy, po powrocie w domu, to uwierzcie! Czas na przemyślenia nie był potrzebny. Na tym samym spotkaniu podpisaliśmy już umowę, ponieważ wiedzieliśmy, że to Oni muszą uwiecznić ten piękny moment naszego życia. Późniejszy kontakt przebiegał rewelacyjnie. Przyszedł czas ślubu i wesela. Przy nerwach jakie nam towarzyszyły, oaza spokoju i poczucie humoru MAGATI były bezcenne. Ci ludzie ogarniają wszystko. Aga i Mati mają oczy dookoła głowy. Przy tym, ich obecność na uroczystości nie jest w ogóle zauważalna i przytłaczająca. Wykorzystują w swojej pracy wysokiej jakości sprzęty, a ich obróbka materiału zapiera dech w piersi. Mój Mąż był sceptycznie nastawiony do pomysłu kamery na weselu, ale po obejrzeniu klipu i całego wesela stwierdził, że Aga i Mati odwalili kawał dobrej roboty, która będzie naszą pamiątką do końca życia. Szczerze polecamy!

OPINIE O MAGATI - MAGDA I GRZESIU

Wszystko się podobało, bardzooooo! Oglądaliśmy już kilka razy! Gdy otrzymaliśmy klip wiedziałam, że film będzie na równie wysokim poziomie! I się nie myliłam! Najpiękniejsza pamiątka! Jeszcze raz dziękujemy i na pewno będziemy Was polecać, bo widać, że wkładacie w to dużo pracy! Tak jak już Wam mówiłam, najbardziej lubię to u Was, że każdy Wasz klip jest inny i potraficie na tyle poznać parę przez tych kilkanaście godzin, żeby stworzyć film, w którym się odnajdą i będzie on wyjątkowy i niepowtarzalny! Dziękuję również w imieniu Grzesia!

OPINIE O MAGATI - EWA I ŁUKASZ

Rozładował mi się telefon. Tyle razy oglądałam teledysk ukradkiem w pracy. Jest cudowny! Jest wszystko to, na czym nam zależało. Łukasz zobaczył go dopiero jak wróciłam do domu! Nawet nie umiem wyrazić słowami jak bardzo nam się podoba. Jesteście najlepsi na świecie! Jak dobrze, że wybraliśmy Was! Muzyka też jest idealna! Już nawet nie umiem zliczyć ile razy go wspólnie obejrzeliśmy. Dla nas to wymarzony klip ślubny! A jeśli chodzi o długi film to... Cudowne ujęcia, cudowna muzyka, piękne ujęcia z drona, super zmontowane. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej dbałości i efektu końcowego! Rodzinki mówią, że rewelacja! A siostra będzie do Was pisać w sprawie jej własnego ślubu! Dziękujemy jeszcze raz, najlepszy wybór na świecie to Wy! Dodam jeszcze, że Rodzice mega się cieszę, że jest ich tak dużo! I w ogóle najważniejsze osoby często się pojawiają, co jest dla nas bardzo ważne. Stworzyliście dla nas wyśnioną pamiątkę, a ujęcia kościoła z drona z dołu do góry to po prostu ujęcia jak z bajki! Będziemy Was zawsze polecać!

OPINIE O MAGATI - ADA I ADAM

Dwójka przemiłych osób oraz niezwykłych profesjonalistów. Od pierwszej wiadomości i pierwszego spotkania bardzo dobrze się dogadywaliśmy i rozumieliśmy. Nasze relacje wyglądały bardziej na rozmowy ze znajomymi niż zleceniobiorcą. Od początku do samego końca mega profesjonalni, potrafili wszystko wytłumaczyć oraz doradzić. W dniu ślubu, podczas błogosławieństwa, w kościele jak i na sali weselnej nie dało się odczuć, że ktoś nas filmuje. Efekt końcowy był cudowny, nie trzeba było żadnych poprawek oraz termin realizacji był bardzo krótki. Szczerze polecamy i pozdrawiamy tę wspaniałą parę!

A poniżej wiadomość od Ady, po otrzymaniu filmów:

"Wow! Jestem w takim szoku. Oboje jesteśmy! Siedzimy i ryczymy. Jest wspaniale. Nic nie ma do poprawy. Tak nas wyczuliście! Nie wiem co więcej napisać, bo na razie brakuje mi słów. Piękniej już chyba nie mogło być! Jesteście NAJLEPSI! Bardzo stresowałam się przed oglądaniem - a wyszło super! Łzy same cały czas lecą! Nie spodziewałam się aż tylu emocji, a wyszło cudownie, ciągle to piszę, ale tak jest! Już organizujemy spotkania ze znajomymi żeby wszystko im pokazać i zobaczyć ich reakcje Jak my się cieszymy, że mieliśmy Was na weselu! Normanie jesteśmy zakochani w Waszej pracy! Wszystkim się podoba! Zachwyceni są tak samo jak my, aż by się chciało jeszcze raz to przeżyć! Dobrze, że na Andrzejki idziemy, bo patrząc na te tańce to aż chce się tańczyć!"

OPINIE O MAGATI - KASIA I PAWEŁ

Jesteśmy już po seansie. Ogromne WOW. Nawet nie wiemy co napisać. Może to, że oboje się popłakaliśmy na koniec. Muzyka, światło, montaż - idealnie. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko! I zaczynamy oglądać drugi raz i za pewne nie ostatni! Naprawdę super są ujęcia z drona, Mati zrobił mega robotę! I bardzo nam się podoba to, że film jest dynamiczny i nie jest nudny. Cały czas coś się dzieje. Bardzo Wam jeszcze raz dziękujemy. Dziękuję za utwór na końcu i, że moje buty miały swoje ujęcia. Paweł wczoraj mi mówił, że gdyby od początku wiedział że film tak będzie wyglądał to by od razu zgodził się na filmowców, a tak musiałam go chwilę namawiać. On miał w pamięci te 5 godzinne filmy, których nikt po godzinie nie ogląda. A klipem wszyscy są zachwyceni! I my tak samo! Wszyscy byli zaangażowani w to wesele, wiec też chcieliśmy im go pokazać od razu! Teraz jak patrzę na to wszystko to warto było się tak zaangażować w organizację, ale to Wy przede wszystkim zrobiliście robotę, że to wszystko uchwyciliście! Coś niesamowitego, ogromnie dziękujemy Wam za Waszą pracę!

OPINIE O MAGATI - LIDKA I DAMIAN

Cała współpraca z Wami jest dla nas bezcenna! Mamy przepiękne wspomnienia, a o klipie mówi teraz cała rodzina i codziennie ktoś komentuje "Jaki przepiękny filmik!" - my sami oglądamy go non stop! Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej pamiątki! Dłuższy film na pewno będzie u nas często gościł na ekranie. Wspaniale jest moc wrócić wspomnieniami do tego dnia... Sposób montażu, muzyka, wszystkie ujęcia - pozwalają poczuć te emocje, które towarzyszyły nam w tym dniu, a w sumie to w tych dniach, bo na plenerze również czuliśmy się radośnie! Wszystko nas niesamowicie cieszy i jakbyśmy brali ponownie ślub to wybralibyśmy WAS! Żadne słowa nie są w stanie przekazać tego, jak bardzo się cieszymy, że Was poznaliśmy i, że razem udało nam się stworzyć takie piękne wspomnienia! To jest po prostu dar z nieba, że na siebie „wpadliśmy”!

OPINIE O MAGATI - DOROTA I MARCIN

Nie mogliśmy wybrać lepiej! Od samego początku pełen profesjonalizm, konkretne, rzeczowe rozmowy! Agnieszka słuchała i notowała nasze pomysły dodając mnóstwo od siebie, byliśmy w kontakcie do ostatniej chwili przed weselem i dało się wyczuć, że ekipie zależy, aby film wyszedł jak najlepiej. Mieliśmy duże wymagania! Chcieliśmy, aby na filmie pokazane były same pozytywne emocje, nasi bawiący się goście, ujęcia naszego synka, naszego psa, elementy krajobrazu oraz dekoracje i klimat sali. W dniu wesela wiedzieliśmy, że ekipa jest, ale praktycznie nie było ich widać! Byli wszędzie, ale w ogóle nie rzucając się w oczy. A gdy dostaliśmy film... To było coś niesamowitego, był lepszy niż mogliśmy to sobie wyobrazić!!! Rzadko jesteśmy tak wylewni, ale tutaj inaczej się nie da. Aga i Mati stworzyli film, dzięki któremu możemy cofnąć się w czasie i wspominać nasz dzień. Film pełen akcji, emocji, pięknych ujęć, perfekcyjnie zgrany z muzyką, nie za długi, idealny do pokazania rodzinie i znajomym, wywołujący uśmiech na twarzy. Sami możemy oglądać go bez końca! Z całego serca dziękujemy zdolnej, profesjonalnej ekipie MAGATI za wspaniałą pamiątkę na całe życie i polecamy ich każdemu!

OPINIE O MAGATI - MADZIA I DAWID

Podczas organizowania naszego wesela nie byliśmy z Mężem przekonani co do kamerzystów na naszym przyjęciu. Obawialiśmy się "osaczenia" przez filmowców, dodatkowego stresu i trzymania fasonu do białego rana. Podczas pierwszego spotkania z Agą i Matim został nam pokazany jeden z długich filmów stworzonych przez nich samych. I wtedy .... ZAKOCHALIŚMY SIĘ W NICH W JEDNEJ SEKUNDZIE! W ich twórczości, wyobraźni, poczuciu humoru, opanowaniu, spokoju, zorganizowaniu i pewności siebie. Podczas naszego wesela byli niewidzialni, uchwycili każdą najlepszą chwilę. Stworzony przez nich klip skradł nasze serca, a długi film przeszedł najśmielsze oczekiwania... Z każdą minutą oglądania płakaliśmy z moim Mężem jeszcze bardziej. Wróciły do nas wszystkie emocje, które towarzyszyły nam tego dnia. Do dziś, kiedy znamy już na pamięć obydwa filmy - przeżywamy wszystko od nowa. Aga z Matim stworzyli dla nas cudowną pamiątkę na całe życie, którą możemy oglądać bez końca! My i nasi goście weselni jesteśmy zachwyceni efektami ich pracy! Aga służyła mi pomocą nawet na dzień przed weselem, kiedy to moja panika nie pozwoliła mi racjonalnie myśleć! Because they collect the best of moments!!! ❤

OPINIE O MAGATI - KASIA I KRZYSZTOF

Oczywiście film oglądaliśmy, jest genialny! Świetne ujęcia i montaż, nie mogliśmy sobie tego lepiej wymarzyć! Film jest doskonały, z resztą jak wszystko co robicie! I jest ujęty tańczący Mati! Z Rodzicami jeszcze się nie widzieliśmy, ale klip robi furorę zarówno wśród rodziny, jak i znajomych, więc długi (godzinny) film też na pewno się spodoba! Wszystko co robicie wymiata!!! Cieszymy się bardzo, że to właśnie Wy robiliście zrobiliście nam taką pamiątkę! Wszystkim Was polecamy!

OPINIE O MAGATI - KASIA I PAWEŁ

Aguśka i Mati! Klip jest piękny! Nawet jak o nim piszę to chce mi się płakać! BARDZO Wam dziękujemy!!! Dotarł do nas również dłuższy film i... Jesteśmy bardzo zadowoleni! Wyszło super!! Bardzo się cieszę, że w kościele są wykorzystane piosenki, które śpiewały moje dziewczyny! Teraz w weekend będzie kolejny seans, bo jedziemy do moich rodziców! Już nie mogę się doczekać ich wrażeń! Jesteśmy Wam niesamowicie wdzięczni! Było nam bardzo miło Was poznać! Pomijając fakt, że jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszej pracy to chcę też napisać, że jesteście super parą i fantastycznymi, pozytywnymi ludźmi - co nam bardzo pomogło w tym stresującym dniu!

OPINIE O MAGATI - EDYTA I PAWEŁ

Na początku chcielibyśmy podziękować Wam za wspaniałą pamiątkę z najważniejszego dnia w naszym życiu. Współpraca z Wami to czysta przyjemność! Fachowcy i profesjonaliści w każdym calu. Otrzymaliśmy dużo pomocy i podpowiedzi z Waszej strony, które sprawiły, że wszystko przebiegło idealnie. Dzięki Wam mogliśmy zobaczyć, jak duże emocje towarzyszyły nam tego dnia. Film jest bardzo wzruszający, świetne ujęcia, wszystko bardzo dynamiczne, piękna muzyka, mogłabym oglądać go cały czas i za każdym razem tak samo bardzo się wzruszam. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy właśnie na tych cudownych ludzi! Wszystkim przyszłym Parom Młodym śmiało możemy polecić Agę i Matiego!

OPINIE O MAGATI - MADZIA I KRYSTIAN

Nie mamy słów, zatkało nas! Pierwsze sekundy i już łzy leciały... Naprawdę to co stworzyliście przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Jesteście mistrzami nad mistrzami! Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że możemy wam zaufać! Klip to będzie przepiękna pamiątka do końca życia! Oglądamy go w kółko! Najpierw oglądaliśmy na telefonie, a potem w domu na tv i to jest dopiero petarda! Muzyka jest dobrana idealna! Dziękujemy, że jednak namówiliście nas na zmianę! A długi film? Ujęcia obłędne. Nie spodziewaliśmy się TAKIEGO filmu, znowu mnóstwo emocji jest w nas. Świetna robota! Bardzo Wam dziękujemy, w życiu nie myśleliśmy, że dostaniemy prawdziwą esencję z dnia naszego ślubu! Jesteście niesamowici, bardzo Was ściskamy i jeszcze raz dziękujemy za niesamowitą pamiątkę! Buziaki dla Was!

OPINIE O MAGATI - GOSIA I RAFAŁ

Bardzo długo zastanawialiśmy się czy zdecydować się na film weselny. Przez przypadek niecały miesiąc przed weselem trafiłam w internecie na film opublikowany przez MAGATI. Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Nie mogłam uwierzyć, kiedy okazało się że mają wolny termin! Od samego początku kontakt z Agą i Matim był świetny! I do dnia wesela wszystko było zapięte na "ostatni guzik". W filmie wykorzystano mnóstwo pomysłów, dzięki którym film z wesela możemy oglądać bez końca! Film zrobił ogromne wrażenie na całej naszej rodzinie. Profesjonalny montaż, świetnie dobrana muzyka, uwiecznione wszystkie najważniejsze chwile z całego dnia idealnie tak jak sobie wymarzyliśmy! Gorąco polecamy!

OPINIE O MAGATI - PATRYCJA I RAFAŁ

Ślub na ostatnią chwilę? To my!!! I mimo krótkiego czasu do ślubu (w tym szalonym wirze przygotowań) po pierwszym spotkaniu z Agą i Matim - odetchnęliśmy z ulgą (jeszcze bardziej nie mogliśmy doczekać się tego dnia). Wywarli na nas ogromnie pozytywne wrażenie - dziś wiemy, że mieliśmy najlepszych kamerzystów. Aga i Mati to duet idealny - jakość, pasja i zaangażowanie, świetne poczucie humoru i mnóstwo pozytywnej energii, w pełni profesjonalni i rzeczowi. Bardzo zależy im na spełnieniu wszelkich oczekiwań klienta, dlatego zwracają uwagę na wszystkie detale, notują, wiele wnoszą od siebie. Zarówno w dniu ślubu, jak i pleneru czuliśmy się bardzo swobodnie w ich towarzystwie. Każdy kto widział nasz film z wesela jest nim oczarowany. Bezkonkurencyjni w swoim fachu!

OPINIE O MAGATI - NATALIA I MAREK

Klip obejrzeliśmy już za 100 razy! Nawet nie mam słów, żeby opisać jak nam się podoba teledysk... Ja się popłakałam, moi Rodzice też i kazali Wam przekazać, że nie dość, że jesteście bardzo sympatyczni to jeszcze robicie takie cuda! Przepiękny filmik, muzyka, ujęcia... Wszystko! A długi film to mistrzostwo świata, piosenki nasze ukochane idealnie dopasowaliście do ujęć. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i naprawdę jest to idealny skrót najważniejszych wydarzeń z wesela. Oglądając to stwierdziliśmy na koniec, że to była super impreza! Rodzice też są zachwyceni! Bardo cieszymy się, że Was poznaliśmy i mamy takie pamiątki! Jesteście niesamowici!!! I wszystko otrzymaliśmy w ciągu miesiąca! DZIĘKUJEMY WAM BARDZO, BARDZO, BARDZO!

OPINIE O MAGATI - DAGMARA I MICHAŁ

Gdybym mogła, dałabym 10 w 5-stopniowej skali! Aga i Mati to osoby w pełni profesjonalne, naładowane mnóstwem pozytywnej energii i bardzo kreatywne! Nasz długi film ślubny jest właśnie taki o jakim marzyliśmy! Lekki, dynamiczny, profesjonalnie zmontowany, zawiera najważniejsze momenty ze ślubu i wesela, co nie czyni go jednym z tych długich filmów, które pokazuje się tylko rodzinie! Polecamy Ich wszystkim!

Filmowanie i montowanie ślubnych pamiątek to dla nas wielka przyjemność, a poza tym lubimy też... Zapraszamy do zakładki "O NAS".