logo

O NAS

AGA + MATI = MAGATI

Kim jesteśmy? Od zawsze uwielbiamy podróżować z plecakiem na plecach. Lubimy bardzo poznawać lokalsów i jak najwięcej się dowiadywać o ich życiu. Kochamy Azję południowo-wschodnią! Za pierwszym razem polecieliśmy tam na 2-miesiące, by podróżować autostopem po Tajlandii, Kambodży, Malezji i Singapurze - to właśnie podczas tego wyjazdu powstał bardzo szczegółowy plan na nasze MAGATI, zdjęcie u góry jest właśnie takim wspomnieniem tego czasu i jest dla nas ważne! Za drugim razem spędziliśmy miesiąc w Wietnamie. Będąc na północy tego kraju, kupiliśmy swój motocykl i ruszyliśmy w niezapomnianą podróż na południe. Łącznie przejechaliśmy 2500 kilometrów i nie zapomnimy tego do końca życia. Mieszkaliśmy też jakiś czas za granicą (zbieraliśmy pieniądze na sprzęt), dzięki czemu mówimy po angielsku - co wiele ułatwia, kiedy pracujemy na ślubach międzynarodowych.

Obecnie jednak skupiamy się przede wszystkim na wychowaniu naszych synków, chcemy im pokazać jak najwięcej świata, dlatego od początku staramy się wspólnie podróżować. Bardzo zależy nam, aby kiedyś mogli robić coś, co będą lubić tak jak my lubimy swoją działalność.

 

Śmiało można rzec, że jesteśmy po prostu szczęśliwymi ludźmi, którzy doceniają to co przeżyli i to co mają.

Inspiracją przy fotografowaniu i tworzeniu filmów jest wszystko co nas otacza.

Cieszymy się, że zajmujemy się tym, o czym marzyliśmy (pracowaliśmy na to kilka lat) - a przy tym robimy coś, co dla kogoś będzie miało ogromną wartość teraz, jak i za 50 lat. Wszędzie i zawsze jesteśmy otwarci na nowych ludzi, nowe przygody, nowe doświadczenia.

Jesteśmy ciekawi świata i ciekawi historii jaką ludzie mają do opowiedzenia.

***

To garść informacji o nas, zawsze możecie zajrzeć TUTAJ i zobaczyć co piszą o nas Pary Młode! ❤️