logo

O NAS

filmowiec ślubny Poznań (2)

AGA + MATI = MAGATI

Uwielbiamy podróżować z plecakiem na plecach i poznając lokalsów. Kochamy Azję południowo-wschodnią! Za pierwszym razem polecieliśmy tam na 2-miesiące, by podróżować autostopem po Tajlandii, Kambodży, Malezji i Singapurze! Za drugim razem spędziliśmy miesiąc w Wietnamie. Będąc na północy tego kraju, kupiliśmy swój motocykl i ruszyliśmy w niezapomnianą podróż na południe. Łącznie przejechaliśmy 2500 kilometrów i nie zapomnimy tego do końca życia. Lubimy też kraje europejskie, a w planach mamy obecnie podróż samochodem na południe Europy odwiedzając wszystkie państwa po drodze! Jesteśmy bardzo otwarci na innych ludzi i poznajemy ich dosłownie wszędzie, a szczególnie podróżując! Sami mieszkaliśmy i pracowaliśmy za granicą kilka lat, aby móc być właśnie tu, gdzie jesteśmy obecnie.

A obecnie jesteśmy w Polsce, a dokładniej w Poznaniu, blisko rodziny i naszych znajomych.

Śmiało można rzec, że jesteśmy po prostu szczęśliwymi ludźmi, którzy doceniają to co przeżyli i to co mają.

Lubimy spędzać czas bardzo aktywnie, dlatego jak pogoda pozwala to przebywamy jak najwięcej na świeżym powietrzu! Wiosną organizujemy sobie rowerowe wycieczki, zimą szalejemy na snowboardzie! Wieczorami z kubkiem gorącej herbaty oglądamy najróżniejsze produkcje filmowe albo czytamy książki.

Inspiracją przy fotografowaniu i tworzeniu filmów jest wszystko co nas otacza.

Cieszymy się, że zajmujemy się tym, o czym marzyliśmy (pracowaliśmy na to kilka lat) - a przy tym robimy coś, co dla kogoś będzie miało ogromną wartość teraz, jak i za 50 lat. Wszędzie i zawsze jesteśmy otwarci na nowych ludzi, nowe przygody, nowe doświadczenia.

Jesteśmy ciekawi świata i ciekawi historii jaką ludzie mają do opowiedzenia.

***

To garść informacji o nas, zawsze możecie zajrzeć TUTAJ i zobaczyć co piszą o nas Pary Młode! ❤️