logo

FILMOWANIE NIERUCHOMOŚCI

[rev_slider alias="nieruchomosci"]

FILMOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Dlaczego warto skorzystać z usługi filmowania nieruchomości?

Sprzedajesz dom? Mieszkanie? Prowadzisz biuro nieruchomości? Jesteś deweloperem? Dobrze trafiłeś! Oferujemy wyjątkową usługę dla osób oraz firm, które chciałyby ułatwić sobie sprzedaż dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, szalenie popularnych na całym świecie rozwiązań. Filmowanie nieruchomości to najlepszy sposób na przygotowanie ciekawej, intrygującej, niebanalnej oferty. Oferty, która sprzedaje znacznie skuteczniej niż standardowe ogłoszenia. Zajmujemy się filmowaniem nieruchomości z drona oraz wideoprezentacją wnętrz. Dzięki nam zaczniesz spotykać się tylko z tymi, którzy naprawdę są zainteresowani zakupem Twojej nieruchomości i już nigdy nie usłyszysz: „W ogłoszeniu wyglądało to inaczej!”.

CO OFERUJEMY?

Filmowanie nieruchomości w Poznaniu, a także w całej Wielkopolsce!

PROFESJONALNY SPRZĘT

WYKORZYSTANIE DRONA

LEGALNA MUZYKA

KOREKCJA KOLORÓW

Ty pokazujesz nam nieruchomość, my zajmujemy się całą resztą! Przygotowujemy profesjonalne zdjęcia, nagrania wnętrz oraz filmowe ujęcia z drona. Podpowiadamy, jak najlepiej zaprezentować nieruchomość i uwypuklić jej atuty. Załatwiamy wszelkie potrzebne zgody i licencje – Ty nie musisz robić nic – otrzymujesz gotowy film z doskonale dobraną muzyką i wspaniałej jakości obrazem. Jeżeli chcesz, zorganizujemy także sesję zdjęciową sprzedawanego obiektu.

REALIZACJA ZLECENIA - DO 7 DNI ROBOCZYCH!

Uwaga! U nas nie ma ryzyka, ponieważ nie płacisz z góry! Tworzymy dla Ciebie film (i fotografie), które wysyłamy wraz z naszym znakiem wodnym. Jeśli zaakceptujesz projekt i zapłacisz za wykonaną usługę, my odsyłamy do Ciebie wersję bez znaku wodnego. W ten sposób dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Dobra oferta pracuje dla Ciebie nawet podczas Twojego snu.

JAKIE SĄ KORZYŚCI FILMOWANIA NIERUCHOMOŚCI?

OSZCZĘDZASZ CZAS

Kupujący bez wychodzenia z domu może poczuć się tak, jakby zwiedzał Twoją nieruchomość i od razu wie, czy to jest właśnie to, czego szuka. Chcesz uniknąć ciągłych spotkań z osobami, które są rozczarowane tym, że nieruchomość w rzeczywistości nie wygląda tak, jak na zdjęciach? Zaoferuj im zawodowo przygotowany i zmontowany film, który doskonale odda wszelkie detale sprzedawanego przez Ciebie obiektu.

WYRÓŻNIASZ SIĘ

Nie chcesz, aby Twoja oferta zginęła w gąszczu nieciekawych, nudnych ogłoszeń? Zadbamy o to, by była wyjątkowa i ciekawa, przygotowana na najwyższym poziomie oraz by przyciągała uwagę kupujących na dłużej.

WZBUDZASZ ZAINTERESOWANIE

Okazuje się, że oferty zawierające oprócz zdjęć także nagrania wideo, otrzymują więcej zapytań od potencjalnych kupców. Więcej zapytań to większa szansa na błyskawiczną sprzedaż. A to jest właśnie to, czego potrzebujesz!

OFERUJESZ WIĘCEJ

Realizacja filmowa oferuje więcej niż obraz i tekst. Daje wrażenie bycia na miejscu, wywołuje pozytywne emocje u kupującego i pokazuje profesjonalizm oraz zaangażowanie ze strony sprzedającego. Może być jednym z wielu, ale możesz być też tym, od którego chce się kupić.

JAK PRZYGOTOWAĆ NIERUCHOMOŚĆ

DO SPRZEDAŻY?

POSPRZĄTAJ

Zadbaj o czystość prezentowanego miejsca i zwróć uwagę na takie detale, jak niechciany kurz, zacieki na powierzchniach czy brudne szyby.

NIE ODWRACAJ UWAGI ZBĘDNYMI DROBIAZGAMI

Ukryj wszelkie osobiste przedmioty i niepotrzebne dodatki, które zagracają przestrzeń i odwracają uwagę potencjalnego kupca.

ZADBAJ O TO, CO NA ZEWNĄTRZ

Jeżeli na nagraniu lub zdjęciu ma pojawić się balkon, taras czy ogród, upewnij się, czy nie znajdują się tam niepotrzebne przedmioty.

DAJ SWEMU MIEJSCU DUSZĘ

Prezentowana nieruchomość nie może sprawiać wrażenia opustoszałej, surowej, mało przyjaznej przestrzeni. Zadbaj o umilające widok szczegóły, takie jak kwiaty, poduszki czy świeczki.

DLA KOGO PRACUJEMY?

- BIURA NIERUCHOMOŚCI  I DEWELOPERZY

Filmowanie nieruchomości – zarówno z zewnątrz, przy użyciu drona, jak i wewnątrz – powoli staje się standardem zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. W tak konkurencyjnej branży nie można zostawać w tyle, dlatego przy stosunkowo niskich nakładach finansowych warto zapewnić sobie wysokiej jakości materiały do prezentacji sprzedawanych obiektów. Twoja firma może wyróżnić się na lokalnym rynku i przyciągnąć klientów profesjonalizmem i najwyższym standardem usług.

- OSOBY PRYWATNE

Portale z ogłoszeniami przepełnione są ofertami. W gąszczu identycznych propozycji zwracają uwagę te ogłoszenia, które zawierają zawodowo przygotowane zdjęcia i nagrania. To one sprawiają, że szansa na szybką sprzedaż domu czy mieszkania znacznie się zwiększa. Jeżeli chcesz, aby Twoja oferta wyróżniała się na tle innych i cieszyła się zainteresowaniem, musisz zadbać o jej doskonałe opracowanie.

MAMY DLA CIEBIE TO, CZEGO POTRZEBUJESZ!

Spersonalizuj usługę, jaką mamy dla Ciebie wykonać!

DLACZEGO MY?

Znamy się na tym i robimy to dobrze - oferujemy materiały świetnej jakości, pomysłowe, dopieszczone w każdym szczególe.

Dostarczamy wyłącznie produkty klasy PREMIUM, których celem jest zrobienie jak najlepszego wrażenia na potencjalnych kupujących i zatrzymanie ich uwagi na dłużej. Oferujemy filmy Full HD, przygotowane na najwyższym poziomie.

Fotografujemy, filmujemy, montujemy, podkładamy dźwięk i podkręcamy jakość obrazu – wszystko po to, by atuty Twojej nieruchomości były widoczne gołym okiem. Chcesz skorzystać z usług fachowców, którzy z pasją i pomysłem podchodzą do tego, czym się zajmują? Dobrze trafiłeś!

Zadbamy o to, by Twoja oferta robiła niezapomniane wrażenie – i na kupcach, i na klientach, i na konkurencji!

ZAPRASZAMY TAKŻE TUTAJ:

SKONTAKTUJMY SIĘ!

Jesteśmy z Poznania, ale pracujemy na terenie całej Polski.

kontakt@magati.pl  / +48504686409/ +48791129856 / formularz