logo

FILM REKLAMOWY

[rev_slider alias="film reklamowy"]

FILM REKLAMOWY - I NIE TYLKO!

Prowadzisz biznes i nie wiesz, jak dotrzeć do nowych klientów? Wciąż polegasz na bezowocnej reklamie w lokalnej prasie? A może nie masz pomysłu na to, jak pokazać się z jak najlepszej strony? Skorzystaj z usługi wideofilmowania dla firm i przekonaj się, dlaczego filmy reklamowe są tak skuteczne w biznesie! Fotografowanie jest nam również bliskie i szczególnie często realizujemy zlecenia fotograficzne dla branży związanej z nieruchomościami.

DLACZEGO TWOJA FIRMA POTRZEBUJE REKLAMY FILMOWEJ?

Żyjemy w kulturze obrazkowej i to właśnie obraz przyciąga naszą uwagę najbardziej. W zalewie komunikatów musisz się czymś wyróżnić, aby zatrzymać potencjalnego klienta choćby na sekundę. A kiedy już ściągniesz na siebie jego wzrok – musisz zrobić wszystko, by został przy Tobie na dłużej. Możesz opowiedzieć mu tę samą historię, co wszyscy – że masz doświadczenie, że u Ciebie najlepiej, że jesteś profesjonalistą – ale to nie wystarczy. Jak udowodnić, że to nie tylko słowa, ale że za Twoją historią kryje się coś więcej? Pokaż to!

Oferujemy fachowe usługi dla firm! Wydobywamy z przedstawianych miejsc, przedmiotów i wydarzeń to, co najlepsze i przygotowujemy w pełni profesjonalne materiały filmowe, jak i fotograficzne (nieruchomości, dron). To właśnie one mówią więcej niż słowa. To one pokazują to, co najlepsze. To one przyciągają klienta na dłużej.

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Paleta usług z zakresu produkcji filmów reklamowych, jak i fotografii reklamowych jest bardzo szeroka. Są to nie tylko krótkie spoty czy kilkuminutowe teledyski, ale też dłuższe formy – foto i wideorelacje z konferencji i wydarzeń, zapisy wywiadów czy prezentacje produktów. Szczegóły naszej oferty poniżej!

FILM I FOTOGRAFIE Z DRONA

Widok z lotu ptaka na siedzibę Twojej firmy? A może wideoprezentacja inwestycji, nieruchomości czy terenu na sprzedaż? Niezależnie od tego, do czego potrzebujesz drona, my mamy go w swoim wyposażeniu i chętnie wykorzystujemy zarówno do filmowania, jak i fotografowania.

FILM I FOTOGRAFIE INWESTYCJI

Posiadasz inwestycję, którą warto pokazać światu? Prezentujemy i wnętrza, i widok z powietrza. Filmujemy i fotografujemy. Opracowujemy materiały, które wydobywają atuty danych inwestycji i ściągają uwagę potencjalnych klientów.

FILM I FOTOGRAFIE Z WYDARZEŃ

Konferencje, targi branżowe, uroczystości firmowe, szkolenia pracowników, przyjęcia dla inwestorów i wszelkie inne eventy mogą zostać zarejestrowane i przedstawione w formie profesjonalnie przygotowanego wideo. Organizujesz wydarzenie? Nie zapomnij go upamiętnić!

FILMY/SPOTY REKLAMOWE

Dobra reklama to podstawa! Zamiast przepalać budżet na nieprzynoszące żadnych rezultatów ogłoszenia w prasie czy ulotki, które finalnie lądują w koszu na śmieci, warto zainteresować się wideoreklamami, które cieszą się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców, dużych firm i, rzecz jasna, potencjalnych klientów.

WYWIADY

Przygotowujesz rozmowę ze specjalistą ze swojej branży? A może sam udzielasz wywiadu na temat prowadzonej działalności? Zapis wideo to idealna szansa na zaprezentowanie tego typu wydarzenia i udostępnienie go szerszej publiczności.

FILMOWANIE PRODUKTÓW

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, klienci – zwłaszcza korzystający ze sprzedaży internetowej – chcą zobaczyć i poczuć jak najwięcej. Zwykłe zdjęcie to już za mało – nie oddaje wszystkich detali i nie zawsze budzi zaufanie. Materiał wideo to idealna forma zaprezentowania produktu z dbałością o najmniejsze szczegóły i prawdziwy ukłon w kierunku tych, którzy wolą zobaczyć więcej, zanim zdecydują się na zakup.

FILMY INSTRUKTAŻOWE

Chcesz pokazać, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie? Pragniesz docierać do jeszcze większej liczby klientów albo po prostu zrobić coś dobrego dla tych, którzy już korzystają z Twoich produktów? Filmy instruktażowe to doskonały pomysł na pokazanie się szerszemu gronu odbiorców i dotarcie tam, gdzie dotąd nie można było dotrzeć – poza miasto, poza województwo, a nawet poza kraj!

BACKSTAGE

Klienci uwielbiają oglądać kulisy pracy! Chcesz pokazać, jak funkcjonują Twoje fabryki, jak działają pracownicy albo jak powstają produkty, które następnie sprzedajesz? Materiały zza kulis budzą emocje, przyciągają uwagę, skracają dystans i przynoszą korzyści wizerunkowe – wykorzystaj to i pozwól swoim klientom zajrzeć tam, gdzie normalnie nie mieliby szansy się pojawić!

Poza tym jesteśmy otwarci na wszelkie niestandardowe pomysły i zlecenia. Potencjał wideofilmowania i fotografii jest ogromny – za jego pośrednictwem możesz reklamować swoje usługi, pokazywać nieznane oblicze firmy, a nawet… Prowadzić biznesowy kanał na YouTubie! W tym temacie ograniczać Cię może tylko wyobraźnia!

JAK PRACUJEMY?

Jesteśmy w stanie filmować i robić zdjęcia pod wodą, na ziemi, jak i w powietrzu. Zapewniamy legalnie zakupiony podkład muzyczny oraz fachowy montaż obrazu i dźwięku, a także profesjonalną edycję zdjęć. Tworząc dany projekt opieramy się zarówno na swoim doświadczeniu oraz zdobywanej przez lata wiedzy, jak i na uwagach i pomysłach klienta – taki model współpracy przynosi znakomite efekty.

Jeżeli jednak wolisz całkowicie zdać się na nas albo masz konkretnie sprecyzowaną wizję – nie ma sprawy. Stworzymy taki film, który będzie realizacją Twoich planów i ambicji!

Wyróżnia nas:

JAKOŚĆ

TERMINOWOŚĆ

KOMUNIKACJA

KOMPLEKSOWOŚĆ

PLANOWOŚĆ

PRZYSTĘPNOŚĆ

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW:

SKONTAKTUJMY SIĘ!

Jesteśmy z Poznania, ale pracujemy na terenie całej Polski.

kontakt@magati.pl  / +48504686409 / +48791129856 / formularz

O NAS - dowiedz się więcej o Matim.