logo

DRON

DRON - UJĘCIA Z LOTU PTAKA

Świadczymy profesjonalne usługi dronem i gwarantujemy najlepszą jakość obrazu! Zapewniamy kompleksową usługę, która gwarantuje sukces!

Poza dronem posiadamy również profesjonalny sprzęt foto/video (aparaty, kamery, obiektywy, stabilizatory, gimbale, statywy), dzięki któremu możemy wykonywać zaawansowane produkcje filmowe (i realizacje fotograficzne) nie tylko z powietrza, ale także z ziemi. Proponujemy kompleksową usługę, ponieważ poza lataniem zajmujemy się również postprodukcją i montażem video, a także edycją zdjęć. Montujemy wideo wzbogacając je o dodatkowe efekty, korektę barw, podkład muzyczny oraz napisy! Zaufaj nam, a obiecujemy, że będziesz bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy! I pamiętaj, że ujęcia z różnych perspektyw zdecydowanie uatrakcyjniają przekaz.

beforeafter
beforeafter

CZYM LATAMY?

MAVIC 2 PRO

Mavic 2 Pro jest kolejną odsłoną flagowego quadrocoptera DJI z segmentu Consumer. Jednocalowy sensor CMOS oznacza lepsze rezultaty podczas ujęć w środowisku o niskim oświetleniu z szerszym zakresem ISO. System wykrywa ponad 1 miliard kolorów i zachowuje więcej detali w miejscach prześwietlonych oraz zacienionych.

Więcej informacji o Mavic 2 Pro jest TUTAJ!

LEGALNE LATANIE DRONEM

LICENCJA UAVO VLOS + POLISA OC

Usługi dronem świadczymy pełni legalnie – mamy ubezpieczenie, a pilot posiada wymagane przez polskie prawo kwalifikacje, wydawane po egzaminie w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.

Wiedza, nabyte doświadczenie oraz bardzo różne projekty, które realizowaliśmy pozwalają nam wykonywać loty komercyjne bez narażania siebie i zleceniodawcy na nieprzyjemności.

OFERUJEMY:

FILMY Z DRONA

ZDJĘCIA Z DRONA

DRON PAKIET - FILM + ZDJĘCIA

ZAKRES PRAC

Gdzie wykorzystasz nasze filmy i zdjęcia?

PROMOCJA NIERUCHOMOŚCI

Promocja dla wszelkich firm deweloperskich, ukazanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem z powietrza, przedstawiając otoczenie tejże inwestycji.

PROMOCJE MIAST/MIASTECZEK

Świetna promocja konkretnych miast, możliwość pokazania go od najlepszej strony i w pełnej okazałości!

POSTĘPY BUDOWY

Postępy prac budowlanych, monitorowanie stanu budynku w trakcie budowy, prezentacja budynków, które powstały.

PREZENTACJA DZIAŁKI

Atrakcyjny pokaz zdjęć i filmu działki na sprzedaż!

REKLAMA i PROMOCJA Z DRONA

Promocja firmy, hotelu, restauracji!

DOKUMENTACJA Z DRONA

Fotografie szkód, które wywołała natura, materiały potrzebne do sądów lub dla firm ubezpieczeniowych, monitoring zaśnieżonych dachów.

INSPEKCJE TECHNICZNE Z DRONA

Inspekcje ulic, kominów, paneli słonecznych!

WESELA I PLENERY ŚLUBNE Z DRONA

Ujęcia z powietrza świetnie prezentują się w filmie ze ślubu.

NIC SIĘ RYZYKUJESZ!

Nie płacisz z góry! My tworzymy dla Ciebie realizację (film/foto/film+foto - jak zdecydujesz), którą wysyłamy wraz z naszym znakiem wodnym. Jeśli wszystko będzie dobrze to prosimy Cię o zapłatę za wykonaną usługę, a my odeślemy do Ciebie wersję finalną bez znaku wodnego. W ten sposób dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo, a przy tym uważamy, że podchodzimy uczciwie do wykonywanej usługi.

ZAPRASZAMY TAKŻE TUTAJ:

Krystaliczna woda na Majorce z drona.

SKONTAKTUJMY SIĘ!

Jesteśmy z Poznania, ale pracujemy na terenie całej Polski.

kontakt@magati.pl  / +48791129856 / +48504686409 / formularz