logo

FOTOGRAFIA ŚLUBNA POZNAŃ

Zamek Łagów (13)

To me, photography is an art of observation. It's about finding something interesting in an ordinary place...

I've found it has little to do with the things you see and everything to do with the way you see them.

Elliott Erwitt

PRZYGOTOWANIA

Przygotowania to nieodzowny element każdego reportażu ślubnego. To tam możemy ująć bardzo dużą ilość różnorodnych emocji. Od totalnego wzruszenia po ogromne szczęście. Szukamy fajnych kadrów w każdym pomieszczeniu, na każdym metrze kwadratowym poza domem lub miejscem, w którym zdecydowaliście się szykować do uroczystości. Krążymy i staramy się "wychodzić" sobie najpiękniejszy materiał, jaki mamy szansę dla Was stworzyć. Jesteśmy przy Was, ale jednocześnie zwracamy uwagę na to co się dzieje dookoła.

CEREMONIA

Ceremonia to dla nas nie tylko czas spędzony na samej uroczystości. To także schodzenie się Gości, witanie się z dawno nie widzianymi członkami rodzin, to rozmowy przed wejściem do Kościoła, to oczekiwanie na Parę Młodą, to Para Młoda, która przyjeżdża i wie, że zaraz wszystko się zacznie, to łzy Rodziców, to uśmiechy, to świadkowie chętni do pomocy, to atmosfera, którą da się poczuć. To trzymanie się za dłonie, to spojrzenie sobie w oczy, to ukradkowe rozmowy. To finalnie oficjalne wyznanie miłości i wielka radość zaraz po. To niezwykła energia unosząca się w powietrzu! To mnogość kadrów i sytuacji, które dokumentujemy. Dla Was!

WESELE

Czy wesele to tańce, jedzenie i morze alkoholu? Owszem, tak, ale nie tylko. To "nie tylko" to szereg tego co się dzieje pomiędzy. O to "pomiędzy" właśnie walczymy! Na weselu raczej mało siedzimy. Wolimy chodzić, szukać, odnajdywać! Lubimy wieloPLANY, czasami ostre, a czasami nieostre, lubimy głębokie kolory, jak i czarnobiałe sentymenty, lubimy być tam, gdzie się coś dzieje i tam, gdzie panuje względny spokój. Szukamy takich ujęć, które za miesiąc, za pół roku, a także za 20 lat będą miały dla Was znaczenie i staną się ponadczasowe. Uwielbiamy fotografować ludzi, którzy nie wiedzą, że są fotografowani i dzięki temu ich zachowanie jest szczere i swobodne. Jesteśmy wszędzie!

MINIPLENER W DNIU WESELA/PLENER INNEGO DNIA

Jaka jest różnica między miniplenerem, a plenerem? Miniplener odbywa się w dniu ślubu. Zabieramy Was na 15 minut i w ciągu tego magicznego czasu staramy się udokumentować Was samych w towarzystwie największej gamy uczuć jakie względem siebie macie. To taka fajna pamiątka, gdzie na fotografiach jesteście tylko Wy! Plener innego dnia to jak nazwa wskazuje, spotkanie po ślubie, kiedy to przez kilka godzin spacerujemy w wybranym miejscu i mamy dużo więcej czasu na to, aby pogadać, pośmiać się, stworzyć jeszcze więcej fotografii, które pięknie uzupełnią Wasz ślubny reportaż. Bardzo lubimy spotykać się też na sesjach narzeczeńskich, kiedy to przyzwyczajacie się do aparatu i do współpracy!

SKONTAKTUJMY SIĘ!

Pracujemy na terenie Polski i całego świata, a mieszkamy w okolicach Poznania w Wielkopolsce.

Zajmujemy się kolekcjonowaniem pięknych chwil... ♥ 

Jeśli jesteście tutaj to znaczy, że za pewne chcielibyście poznać nasz cennik, zatem nie wahajcie się i... Wypełnijcie nasz formularz, bo to nic nie kosztuje i zajmie Wam jakąś minutkę, obiecujemy! Odpowiemy jak najszybciej to będzie możliwe, ale przygotujcie się na długiego maila, bo poza ceną opisujemy też jak pracujemy i co jest dla nas najważniejsze podczas fotografowania i filmowania.

FORMULARZ KONTAKTOWY DLA PAR MŁODYCH:

Sprawdźcie adres e-mail kilka razy, bo to właśnie tam wyślemy naszą odpowiedź jak najszybciej to będzie możliwe, dobrze?
Zerknijcie czy na pewno wpisaliście dobrą datę, dzięki temu unikniemy wszelkich pomyłek, uf!
Możecie zaznaczyć kilka opcji, jeśli dopiero orientujecie się w cenach.
Jeśli poleciła nas konkretna osoba to śmiało dajcie znać kto, bo to dla nas cenna informacja i będziemy mogli się zawsze odwdzięczyć! ♥