logo

WOMA SOLUTIONS

WOMA SOLUTIONS – FILM SZKOLENIOWY

Woma Solutions to specjaliści z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych i utrzymania ruchu.

„Wierzymy, że zarządzanie inżynierią utrzymania ruchu i niezawodnością środków trwałych jest podstawą do osiągnięcia celów każdej organizacji, dlatego od 2005 roku doradzamy i szkolimy nieustannie dbając o rozwój kompetencji technicznych uczestników naszych szkoleń. Nie podamy Ci gotowych rozwiązań, ale pomożemy Ci zrozumieć mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia istniejące w Twoim przedsiębiorstwie.

Szkolenie innych to pasja zrodzona z wieloletniej pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Jednak żaden konsultant, nawet najlepszy, nie jest w stanie zmienić organizacji. Możemy dostarczyć Ci odpowiednich narzędzi, przygotować dedykowany program edukacyjny. Poprzez wsparcie merytoryczne, coaching, mentoring oraz pomoc w podejmowaniu wyzwań możemy wesprzeć Cię w procesie wdrażania TPM, ale to Twoja organizacja i Twoje decyzje. Jesteś gotowy na transformację i podniesienie swoich kompetencji w obszarze zarządzania niezawodnością i inżynierią utrzymania ruchu?”

MISJA

Budowa kultury technicznej przedsiębiorstw poprzez stosowanie autorskich rozwiązań w dziedzinie inżynierii i niezawodności UR w myśl filozofii TPM.

WIZJA

W 2025 roku jesteśmy autorytetem, ekspertem i najlepszą firmą w zakresie TPM, niezawodności i logistyki UR na rynku szkoleniowo-doradczym.

WARTOŚCI

Koncentracja na potrzebach Klienta, szacunek do Klienta, profesjonalizm.
Nasza filozofia: Jakość, Koszty, Terminowość.

 

WoMa Solution to najczęściej wybierana firma szkoleniowa oferująca wsparcie w zakresie doradztwa w obszarze systemów zarządzania obsługą techniczną maszyn i urządzeń w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych zgodnie z filozofią TPM.

Założycielem marki i zarazem jej głównym trenerem jest Wojciech Mączyński – Reliability and Maintenance Practitioner – doradca z zakresu TPM, inżynierii utrzymania ruchu, niezawodności i logistyki UR.

Wojtek rozpoczął karierę w wieku 19 lat. Jako inżynier w zespołach Utrzymania Ruchu w polskich przedsiębiorstwach obserwował specyfikę pracy tych działów i coraz śmielej proponował i wprowadzał rozwiązania, mające na celu usprawnienie procesów. Pnąc się po szczeblach kariery, jako manager w dużych korporacjach międzynarodowych testował i wdrażał innowacyjne rozwiązania w obszarze produkcji i utrzymania ruchu. Od 2005 roku tworzy własną markę WoMa Solution i jako trener, konsultant i coach realizuje swoją misję zarażając klientów pasją do poszukiwania coraz to nowszych rozwiązań w obszarze zarządzania służbami utrzymania ruchu i produkcją. W ciągu 10 lat działania WoMa Solution stworzył autorskie programy szkoleniowe, takie jak Certyfikowany Praktyk TPM, Podnoszenie kompetencji technicznych ActionLearnigBlitz, czy Logistyka UR. Pracował dla ponad 200 firm z Europy, Azji i Ameryki Północnej. Jest prelegentem na wielu wiodących konferencjach branżowych.

Pasją Wojtka jest zbieranie nowych doświadczeń i zarażanie innych swoim entuzjazmem. Prywatnie uczy się rysunku, co wykorzystuje przy tworzeniu pierwszego i jedynego w Polsce videobloga o tematyce TPM – Teraz Pokaże Mączyński, uczy się gry na saksofonie, a także biega w maratonach i półmaratonach, a treningowo wszędzie tam, gdzie jest – niezależnie od pory dnia i pogody.

– firma MAGATI.PL filmowała ostatnią serią odcinków dla Wojtka i Ani z WOMA SOLUTIONS.

PORTFOLIO