logo

Tak musiało być – piękna historia poznania się M&S | Pałac Biedrusko

Historia naszej współpracy jest bardzo ciekawa, bo Magda i Szymon niekoniecznie zakładali, że na ich ślubie będą filmowcy, ale im bliżej tego ślubu było (a ślub był w lutym!) tym częściej o tym myśleli i tak oto... Zdecydowali się powierzyć nam to bardzo ważne zadanie, co było dla nas ogromnym komplementem! Już od samego początku naszej znajomości byliśmy pewni, że ich wielki dzień będzie niezapomniany i, że wspólnie stworzymy coś pięknego! Madzia dała nam też zielone światło na wszelkie pomysły i kadry! Tworząc klip, a także dłuższą realizację znaliśmy też gust muzyczny naszej Pary i ich upodobanie do muzyki klasycznej, jak i swingu! Jak zwykle przyłożyliśmy się do tego, aby film (obie wersje) były jak najbliższe ich sercu! I z tego co wiemy, udało nam się!

W tym miejscu chcielibyśmy napisać też, że ogromne podziękowania należą się:
https://www.maciejpawlik.pl/ - z Maciejem od samego początku załapaliśmy świetny kontakt i wspólnie wykonywaliśmy naszą pracę działając razem na rzecz naszej Pary Młodej! Serdecznie polecamy Macieja!

https://djjerzman.pl/ - Michał i Mirek to ekipa, z którą pracujemy już któryś raz i jak zawsze jesteśmy nimi zachwyceni! Dzięki nim panuje świetna atmosfera, są bardzo chętni do współpracy, działamy razem - czego efektem są na przykład ujęcia na pustej sali w świetle reflektorów, które na pewno długo będą robić na nas wrażenie!

Serdecznie dziękujemy również:
make up - https://www.instagram.com/justinbim/
fryzura ślubna - https://kolanowska.com/
dekoracje - https://pracowniaochach.pl/
suknia ślubna - https://violapiekut.com/

Cieszymy się bardzo, że jesteśmy w gronie osób, które mogły przyłożyć się do tego, aby dzień ślubu Magdy i Szymona był tym wymarzonym!

Wesele odbyło się w Biedrusku -
http://www.zamekbiedrusko.pl/

PORTFOLIO